Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148931 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #615 -: Февруари 11, 2018, 08:36:21 pm »
Здравейте и благодаря за съветите и подкрепата. Един от "проблемите" ми е че страдам от прекалено много свободно време и затова са тези главоблъсканици и драми, които живеят само в мен. Не ми харесва да съм такава. Осъзнавам, че този транзит преекспонира гадните ми личностни качества, над които явно е време да поработя. Ще се отдам на творчество. Тази енергия трябва да се сублимира, иначе рискувам да бъда погълната от нея. Надявам се когато Плутон се поотдалечи от Луната ми, да отпусне хватката си. Не искам да съм ревнива, отровна, сдухана и тревожна. Не искам и да разчиствам нищо в живота си. Просто трябва да се надградя. Човек не може да се надгради ако постоянно коригира, руши и поправя.
Така,извинявай,че съм директна,но не ти харесва да си такава и се питам как ще надграждаш върху нещо,което не харесваш и няма да мине с корекира и поправя,а тотална промяна върху това ,което те кара да изпитваш тази емоционална болка,вина,мъка...
"не искаш да разчистваш нищо в живота си"- тр.плутон носи промени доброволно или доброзорно,първото е осъзната промяна агирано от самият човек,а второто е принудително,продиктувано отвън чрез обкръжението ти  или събитие,което те вкарва в ситуация с емоции като безсилие,безпомощност ,криза на личността,страх,фатални ситуации,принуда,трудности,конфликт с властимащи хора,важните промени настъпват след стрес и напрежение,ако аспекта към луната е каре,промените са вследствие външен натиск,ако е опозе- ще си поставена пред избор
вътрешният конфликт е между онази част от теб, дето трябва да се промени и нежеланието да променяш нещо,раздвояване,което външно ти пречи с усещането,че времето е спряло,духът иска промяна,а характера-не,когато става въпрос за унищожаване на модели на поведение,емоции,действия,структури, функции- това е Плутон,след неговата енергия нищо не е по старому,да отстъпваме ,ако се променяме доброволно,няма да има нужда от стресиращи ситуации
и няма какво да надграждаш-Сатурн -гради,Плутон-руши,за да промени,отнема неща,които не са ви нужни вече, изправя пред болезнената истина,че няма нищо сигурно в живота ни,особенно за тези,които искат да домират,властват и потискат околните с негативните си емоции като ревност,вменяване на вина,контрол, манипулации, интриги, отмъстителност, злопаметност,арогантност,агресивност,своеволие,недоволство-плутон прави,така,че да осъзнаем и да променим,дава ни сила да се справим с тази част от характера си ,която генерира най-много грешки и да го променим,никак не е лесно,като разговор с Бог, изповед  пред самата себе си-къде,как и защо ,да си признаеш къде бъркам е първата крачка към промяната

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #616 -: Февруари 11, 2018, 09:47:21 pm »
Strelichka, за теб Плутон е разрушение-за мен не е!
Плутон ще се прояви по начина по който го възприемаме. Аз избирам той да се прояви под формата на власт и амбиция. Взех решение да довърша образованието си. И когато имам предвид надграждане, имам предвид точно това. Аз себе си харесвам, с изключение на преекспонираните към момента личностни качества.
Добре познавам Плутоновата енергия и най-сетне разбрах какво иска от мен!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #617 -: Февруари 11, 2018, 10:49:49 pm »
Лора, ти ще си първата, която е избрала как да й действа Плутон, и той така е и направил. Айде-след някое време да се похвалиш, само си води дневник, че после да не се объркаш кое кога е било.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #618 -: Февруари 11, 2018, 11:20:40 pm »
Твърде фаталистично разсъждавате. Светът е отражение на мислите, чувствата и страховете ни. В крайна сметка ние избираме собствената си реалност. Откакто промених отношението си към света, и той промени своето към мен.
Преди бях заобиколена от твърде властни и обсебващи хора, също и от много интриганти. Откакто обаче се фокусирах върху позитивното у хората (всеки човек има по нещо позитивно), забелязах, че обсебващите и тираничните изчезнаха, и бяха заменени от добри и позитивни човеци. Светът вече не е агресивен към мен, защото и аз не съм агресивна към него.
Единственото за което съжалявам е прекъснатото си образование и съм твърдо убедена, че момента да го завърша е настъпил. Днес щом го осъзнах не спрях да се усмихвам с часове. Искам да завърша и другите неща, които съм започнала. Ако успея накрая на годината ще бъда много горда със себе си и щастлива, защото има само един път-напред и нагоре.  :08:
« Последна редакция: Февруари 11, 2018, 11:24:58 pm от Lora »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #619 -: Февруари 11, 2018, 11:27:23 pm »
Фаталистично, викаш. Обсебващи хора и образование. Ами да, как не се сетих. Само внимавай-за натури като твоята е присъщо всеки нов ден да им носи нови прозрения или затлачване, та...задръж си хубавата мисъл.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #620 -: Февруари 12, 2018, 12:45:31 am »
Лора, ти ще си първата, която е избрала как да й действа Плутон, и той така е и направил.

Плутон ми е бял кахър. Но искам и аз така, особено със Сатурн.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #621 -: Февруари 12, 2018, 08:06:49 am »
Твърде малко хора действително имат способността да "виждат" другите без да проектират собствените си качества върху тях.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #622 -: Февруари 12, 2018, 09:16:20 am »
Твърде малко хора действително имат способността да "виждат" другите без да проектират собствените си качества върху тях.

Ставаше въпрос за планетите, в случая Плутон, не за хората. Понякога Уран носи хубави неща, здравословни промени, весели изненади, понякога Сатурн материализира желания, носи успех при дългосрочни усилия, възнаграждава. Плутон просто не работи така.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #623 -: Февруари 12, 2018, 09:21:11 am »
Интересувам се от тантричен секс, хоръри и енергийни зависимости. Ето, угаждам му на Плутон.  :72:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3352
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #624 -: Февруари 12, 2018, 09:22:14 am »
Интересувам се от тантричен секс, хоръри и енергийни зависимости. Ето, угаждам му на Плутон.  :72:

Уау, ама моля ти се, недей скандализира така в понеделник сутрин форума! ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #625 -: Февруари 12, 2018, 09:48:06 am »
Здравейте! Преживявам трудна ситуация-транзитен Плутон ми прави кофти аспект с наталната Луна. Чувствам се зле емоционално без никаква причина, изпитвам пристъпи на ревност, страхове, съмнения и съм ужасно чувствителна, сетивата ми са брутално изострени, боли...
Не смея да се оплача, не искам никой да изпитва вина за моето безмислено и нелогично страдание.
Не намирам смисъл в нищо, всичко върша механично и насила. Боли ме, че не съм направила нищо смислено освен създаденото от мен семейство, но това е само първата стълбичка, а аз така и не успявам да се покача нагоре.  Понякога си мисля, че ще е по-добре да се самоубия, за да не измъчвам никого емоционално.
Постоянно се шегувам, усмихвам се, но... болката е там и ме чака, скрита, за да ме докопа когато остана насаме със себе си.

Strelichka, за теб Плутон е разрушение-за мен не е!
Плутон ще се прояви по начина по който го възприемаме. Аз избирам той да се прояви под формата на власт и амбиция. Взех решение да довърша образованието си. И когато имам предвид надграждане, имам предвид точно това. Аз себе си харесвам, с изключение на преекспонираните към момента личностни качества.
Добре познавам Плутоновата енергия и най-сетне разбрах какво иска от мен!
Твърде фаталистично разсъждавате. Светът е отражение на мислите, чувствата и страховете ни. В крайна сметка ние избираме собствената си реалност. Откакто промених отношението си към света, и той промени своето към мен.
Преди бях заобиколена от твърде властни и обсебващи хора, също и от много интриганти. Откакто обаче се фокусирах върху позитивното у хората (всеки човек има по нещо позитивно), забелязах, че обсебващите и тираничните изчезнаха, и бяха заменени от добри и позитивни човеци. Светът вече не е агресивен към мен, защото и аз не съм агресивна към него.
Единственото за което съжалявам е прекъснатото си образование и съм твърдо убедена, че момента да го завърша е настъпил. Днес щом го осъзнах не спрях да се усмихвам с часове. Искам да завърша и другите неща, които съм започнала. Ако успея накрая на годината ще бъда много горда със себе си и щастлива, защото има само един път-напред и нагоре.  :08:
Интересувам се от тантричен секс, хоръри и енергийни зависимости. Ето, угаждам му на Плутон.  :72:-фокус върху позитивното у хората така ли се постига

Лора,прочети това,което си написала  и ще разбереш защо съм ти отговорила така
ако искаш сериозно да ти отговорят тук,качи си картата с прогресии+сд
познаваш плутоновата енергия,плутонянка ли си,сподели моля те как я опозна и как се постига власт и амбиция,власт над кого и защо ти е нужна
как е разположен плутон/знак,дом/,кой домове и планети управлява в натала ти ,какви асп.има
притеснително за мен в случая са асансьорните настроения и суицидни мисли
хубаво е,че за един ден  тук придоби смисъл бъдещето ти,освен образованието какво друго искаш да довършиш
пожелавам ти да успееш и да си в баланс с вътрешното ти аз
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 09:51:58 am от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #626 -: Февруари 12, 2018, 11:03:11 am »
Интересувам се от тантричен секс, хоръри и енергийни зависимости.

И аз, ама само се интересувам.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #627 -: Февруари 12, 2018, 11:14:02 am »
Преглеждайки постовете на Лора, си мисля, че форумът се е сдобил с Али-лун в женски род ............................  :57: :57: :57:

това ще трябва да е нещо много специално - да вкараш Плутон под контрол ... :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #628 -: Февруари 12, 2018, 11:41:35 am »
Преглеждайки постовете на Лора, си мисля, че форумът се е сдобил с Али-лун в женски род ............................  :57: :57: :57:

А, не, не. Тук е по-трагично, защото сме безстрашни :) Не е само вода, има и огън

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #629 -: Февруари 12, 2018, 11:48:21 am »
Абе не се мре от Плутон – от личен изживян опит го казвам, ама там, където е минал, трева не никне.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui