Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148976 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #105 -: Май 27, 2014, 11:50:28 pm »
Да, козирожка й е Луната, ама Слънцето й е в Рак. За момента е доста емоционална, даже прекалено. Ще видим кога ще започне да се проявява Сатурновата й Луна.

И аз не знам дали се гледат транзитни планети към прогресивни ::) Ама, ако да, тя скоро има съвпад на прогресивна Луна с транзитен Уран...

Love-me,да ,гледат се същите и при всички се случва този съвпад на пр.Луна с тр.Уран - един пълен уранов цикъл е 84 г.  , а пр.Луна обикаля зодиака за 28-29 г ?!?
Луната винаги е в положение "on"  и най -вече реагира на всички прояви на Слънце - компания и външни обстоятелства,така че не се притеснявай за неща ,които не търпят логично обяснение-усмихвай се и се радвай с детето си . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #106 -: Май 28, 2014, 09:18:09 am »
Благодаря ти, мила Рени :58:

Като начинаеща мисля, че е нормално, че се вкарвам във филми за предстоящи транзити, затова съм си обещала повече да гледам транзитите вече при налично събитие.  ;)
Serve, love, give

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #107 -: Май 28, 2014, 10:26:06 am »
Благодаря ти, мила Рени :58:

Като начинаеща мисля, че е нормално, че се вкарвам във филми за предстоящи транзити, затова съм си обещала повече да гледам транзитите вече при налично събитие.  ;)

Love-me ,опитвай от време на време да "ходиш" в противоположният на твоя слънчев знак -Дева,това е един от начините за нас Рибките да не се идентифицираме с всичко и всички,било информация или хора. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #108 -: Юни 10, 2014, 10:46:23 pm »
Уау, покрай хорарите забелязах, че тр Плутон е отново в тригон с наталния Плутон У3 - днес опитаха силата на словото ми, но ме е срам да напиша какво се случи и на кого какво казах на висок тон  :-X

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #109 -: Юни 21, 2014, 11:48:21 am »
Плутон при мен вече е в съвпад с К11. Ако някой има впечатления от престоя му там, ще се радвам да сподели  :)

При транзита му през 10-ти дом имаше събития и по срещуположния - 4-ти дом. При съвпада му с МЦ прекъснах важна за мен връзка (  по това време имаше и квадратура към Луната в 7-ми, У5 ). След това последваха множество промени в работата, смяна на дома, че и държавата, в която живея. Започнах нова връзка и се омъжих, но това го свързвам с други транзити ( макар, че бракът също е смяна на общественото положение / статус ). При съвпада на Плутон с наталния Нептун ( който ми е управител на АС-та ), родих сина си и интересното е, че той е с Плутон в 1-ви дом. Тригонът към наталната Венера не даде проявления - поне не се сещам за събития по аналогиите на Венера / Плутон / 2-ри дом.
Сега е в съвпад с наталния Юпитер на К11 ( Юпитер управлява 9-ти дом и МЦ ). Усещам транзита на вътрешно ниво и по-скоро по аналогиите на 9-ти дом.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #110 -: Юли 07, 2014, 03:29:36 pm »
Плутон дава и добри събития  :cheer:. В момента е в съвпад с наталния Юпитер и тригон към Венера. Отношенията ми с партныора се хармонизираха, все едно се влюбвам наново в същия човек  :). Имаше много неприятен период при транзита на Сатурн през 7-ми и Сатурновия възврат в 8-ми, но явно съм си научила урока и перипетиите вече са зад гърба ми. Плутон е в 7-ми натален, У8, а Венера е съуправител на 7-ми.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #111 -: Юли 07, 2014, 03:37:10 pm »
Плутон дава и добри събития  :cheer:. В момента е в съвпад с наталния Юпитер и тригон към Венера. Отношенията ми с партныора се хармонизираха, все едно се влюбвам наново в същия човек  :)
Би трябвало да имаш печалба и пари при този транзит, щом са намесени Венера и Юпи, а Плутон е у8

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #112 -: Юли 07, 2014, 03:49:22 pm »
Би трябвало да имаш печалба и пари при този транзит, щом са намесени Венера и Юпи, а Плутон е у8
И аз се чудя, защо не се е проявил в тази насока - още повече, че Венера е У2 във 2-ри, а Юпитер е в 10 - все земни домове и знаци  ???
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #113 -: Юли 07, 2014, 03:55:39 pm »
И аз се чудя, защо не се е проявил в тази насока - още повече, че Венера е У2 във 2-ри, а Юпитер е в 10 - все земни домове и знаци  ???

...защото  8-ми дом е споделен 7-ми ,а щом са замесени земни знаци , печалбата не винаги е парична ,може да е талантлива,както и интимна ,да не ползвам римата на талантлива. ;)
Таня,ти към какво си настроена ,какъв е твоя мироглед с АСЦ Риби ?!? Същото и в периода ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #114 -: Юли 07, 2014, 04:08:34 pm »
...защото  8-ми дом е споделен 7-ми ,а щом са замесени земни знаци , печалбата не винаги е парична ,може да е талантлива,както и интимна ,да не ползвам римата на талантлива. ;)
Таня,ти към какво си настроена ,какъв е твоя мироглед с АСЦ Риби ?!? Същото и в периода ?!?
Точно по римата на талантлива е  :57:.
Предполагам романтиката / сливането с другия / идеализирането на чувствата - всичко това по Риби се проявява към настоящия период.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #115 -: Юли 07, 2014, 04:18:24 pm »
Точно по римата на талантлива е  :57:.
Предполагам романтиката / сливането с другия / идеализирането на чувствата - всичко това по Риби се проявява към настоящия период.

Чудесно-наслаждавай се на римата ,поне до зимата. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #116 -: Юли 07, 2014, 04:43:43 pm »
Чудесно-наслаждавай се на римата ,поне до зимата. :38:
Благодаря  :58:  :38:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #117 -: Юли 11, 2014, 02:46:02 pm »
Преживяхме го през 5Д и нищо не се случи. Не сме раждали,не сме умирали,не сме печелили от тотото,не станахме мафиоти,но си правихме секс и не беше разрушителен,а секс като секс с нормални хора,с нормална химия-абе нагонна,нисша работа без трансформации на психиката, Духа и спомени от минали животи. :d030:   :012:  :012:
А нещо на децата, конкретно на първото дете, че мен това ме притеснява като влезе скоро в моя 5д, а в същото време е в 8д на първото ми дете, което има там Марс, Нептун, Сатурн и Венера- за последното Ръшман е писала, че пет нейни клиентки са станали милионери при съвпад на тр Плутон с Венера в 8д, а аз си нямах работа да кажа на голямата, че 2019г ще стане милионерка, сега мине не мине ме подпита за това, какво се случва в нейната карта  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #118 -: Юли 11, 2014, 07:46:27 pm »
Още не съм ставала майка-рано ми е.
Но имам приятелка,която когато Плутон е бил в 5Д Скр ражда децата си.Големият има Марс съвпад Плутон в 1д,а малката е Плутон съвпад Слънце и...в 5Д.
Аз имам Лилит в 5Д и може би за това нямам амбиции да имам деца.
Благодаря, драконче!
Аз родих и двете си деца при тр Сатурн в 5д  :)
А за Лилит в 5д съм чела, че човек е склонен да унищожава творчеството си или враговете му са сред творческите среди, но не пишеше да има негативни проявления за децата на човек или за желанието му да има такива

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #119 -: Септември 23, 2014, 08:35:29 am »
Днес в 3.36ч плутон е станал директен.