Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148930 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #165 -: Декември 09, 2014, 09:23:31 pm »
Плутон и Уран решиха да вземат бащата на моя близка Слънчев Овен.Човекът починал ненадейно,докато тя се бори от месеци за живота на детенцето си в 4 или 5клас Скорпионче.
Изключително уважавам това момиче.Тя е с високи човешки ценности,много внимателна,толерантна и благородна.Сякаш от както я познавам тя олицетворява всичко мило,кротко и хармонично,което аз не мога да бъда.Уважавам я заради истинската и чистота.И някак не беше честно точно на такъв мил и одухотворен човек,да и се стоварят толкова нещастия на главата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #166 -: Декември 09, 2014, 10:10:45 pm »
Плутон ми транзитира в 6 натален дом. Лятото, дъщеря ми домъкна у дома котенце- все още слепичко. Било е изоставен от майка си и умираше.Малко и се ядосах, заради факта, че тази гадина трябва да се отправи към вечните ловни полета в моя дом. Хранихме го с пипета и се съвзе. Не му дадохме име, първоначално, за да не се привържем и по- лесно да го върнем там- откъдето са го взели.
Сега носи име на политик и се опитва да ме върне към слугинските навици, които бях забравила щото съм в депресия и трябва да я преживявам. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #167 -: Декември 09, 2014, 10:37:08 pm »
Аз пък обичам да си се отдавам на гняв,както ти да си преживяваш депресията.  :D Веднага ми олеква като се набълвам.
   А кой е политикът с името?Обама?Да не е черничко котараченце?  :D

Да, черно- с бели лапички и гърди. Има в родословието си някоя персийка. :) Женско е, а и аз съм консерватор. Предната котка се казваше Маргарет Тачър. Сегашната е черно ангелче. :012:
п.п.Впрочем, този добитък не ме обича, а само аз чистя продуктите на отделителната му система. Отработвам си Плутона.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #168 -: Декември 09, 2014, 10:43:52 pm »
А котката  отговаряше ли на характера на Маргарет Тачър ?За мен тази жена беше доста голяма работа... Везни все пак...

Бях я научила да ползва човешка тоалетна. Не успях- да си пуска водата сама.  :012:

С тази- няма да се разбера. Никаква комуникация. :012:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #169 -: Януари 02, 2015, 04:09:09 pm »
Понеже ми е труден за тълкуване куинконса,бих искала да помоля за вашите мнение по следния казус:тр.Плутон-4дом(У2 и натално е в края на първи дом) образува куинконс с Луна(У10 в единадесети натален)-как би се проявил?(картата е на мъж).В същото време тр.Уран-7дом(У5 в трети натален) образува тригон към Луната.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #170 -: Януари 02, 2015, 08:20:58 pm »
Куинконсът е много хлъзгав аспект, за мен поне. Не му владея енергията- той изисква гъвкавост, нагаждане. Привиден е и води до неочакван край. :)
« Последна редакция: Януари 02, 2015, 09:26:57 pm от Uran »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12562
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #171 -: Януари 02, 2015, 08:58:50 pm »
Понеже ми е труден за тълкуване куинконса,бих искала да помоля за вашите мнение по следния казус:тр.Плутон-4дом(У2 и натално е в края на първи дом) образува куинконс с Луна(У10 в единадесети натален)-как би се проявил?(картата е на мъж).В същото време тр.Уран-7дом(У5 в трети натален) образува тригон към Луната.

Повтаряне  на ситуация, свързана с пропусната възможност/-и, от които са засегнати финанси или здравословно състояние- да експериментира в посока призвание, когато Юпитер тръгне директен, но чрез/със  някой друг.Има ли деца този мъж?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #172 -: Януари 02, 2015, 09:13:54 pm »
Повтаряне  на ситуация, свързана с пропусната възможност/-и, от които са засегнати финанси или здравословно състояние- да експериментира в посока призвание, когато Юпитер тръгне директен, но чрез/със  някой друг.Има ли деца този мъж?

 :38: Да,Рени-има едно дете.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12562
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #173 -: Януари 02, 2015, 09:30:34 pm »
:38: Да,Рени-има едно дете.

Може там да е акцента или заради него. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #174 -: Януари 16, 2015, 01:10:20 am »
Плутон върху СЛВ ми донесе Ал във форума.  :012:
взехте да ми приличате на Том и Джери  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #175 -: Януари 17, 2015, 11:10:30 pm »
Кой е 3-ят в тау-то?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #176 -: Януари 20, 2015, 01:12:18 am »
Никой не желае да вземе отношение...ако ще се умира, не се страхувам да го чуя  :29:
Значи Плутон е в съвпад с наталния Нептун сега? В кой дом? Кои домове заемат Слънцето и Луната. Ако сложиш карта с транзити ще е най-добре, Уран сигурно и той активира Тао- квадрата със съвпад към наталната Луна.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #177 -: Януари 20, 2015, 01:44:16 am »
Здравейте!

Как според вас се отразява транзита на плутон във втори дом, активиращ тау квадратура на слънце във везни и луна в овен?
В натала плутон е в 12 дом, управител на асц.

Ще се радвам на коментари, стига да съм обяснила ясно нещата  :)
Аспектите, за които питаш са отминали, би трябвало да знаеш от първо лице какво отражение е имало от страна на тр Плутон, който е бавна планета, влияе най-силно няколко градуса преди да направи точен аспект. Сега тр. Плутон е на път да съвпадне със Сатурн У3, като в същото време прави секстил с Плутон У1 в 12д - може би ще проявиш по-задълбочено мислене по отношение на възприятията и начина ти на изразяване.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #178 -: Януари 20, 2015, 02:12:07 am »
Имало ли е промени, свързани с дома или с един от двамата родители?
Плутон понякога влияе на вътрешно, по неуловимо ниво и е нужно време, за да се оцени  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #179 -: Януари 20, 2015, 06:05:06 pm »
Благодаря за отговора. Промените досега ги приписвам на Сатурн и Уран, за Плутон не ми е много ясно каква роля изигра, затова реших да попитам какво би се очаквало от подобен транзит.  :)
Моите светила са като при теб, с градус разлика при Слънцето, така че горе-долу по едно и също време тр Плутон ги е квадратирал
в общи линии за квадрата към Слънцето дават отключване на мощна енергия, която е желателно да се употреби градивно, а за квадрата към Луната- конфликти с жени от близкото обкръжение- майка, сестра, дъщеря... братовчедката при мен, както и половинката на племенника ми-  паднаха много низко преди 4г, а сега вече не са в обкръжението ми  :)