Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148985 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #195 -: Февруари 08, 2015, 08:51:50 pm »
Понеже в момента Плутон е в съвпад с Венерата ми и всичко се случва в 3 дом какво да очаквам от този транзит.Гледам,че ще продължи до 2016.Венерата ми у7 и 12,Плутон у1-трансформации на любовния фронт,абе да ви кажа започнаха да се навъртат скорпиончета  :012: Интересен ми е този транзит,ще ми го разясните ли по-подробно  :)

Взимаш книжката на Бернадет Брейди и започваш да четеш - там всичко е обяснено много добре :) - и така ще се научиш да си тълкуваш и другите транзити :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #196 -: Февруари 08, 2015, 08:55:16 pm »
Може да завържеш епистоларен романс стил" Опасни връзки"  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #197 -: Февруари 08, 2015, 08:55:57 pm »
Хепи намерих я в нета   :08: ей сега я почвам  :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #198 -: Февруари 08, 2015, 08:57:56 pm »
Хепи намерих я в нета   :08: ей сега я почвам  :)

Бързай бавно! Тя се чете бавничко  :58:

Пожелавам ти много удоволствие :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #199 -: Март 27, 2015, 09:59:43 pm »
Днес ми се случи нещо много разочароващо.Аз го определям по Сатурн,защото ми беше накърнена сигурността,а единственият транзитиращ аспект с него е Плутон с квинконция(неудобства).Имам едни страхотни ботуши,които бяха най-здравите на Земята до днес.Имам ги от цели 6 г и дадох за тях маса пари.Днес усетих дъжда през левия и щях да изгубя свяст.  :-\ Естествена кожа и страхотна подметка,каубойски  :72: .Като погледнах разцепили се на подметката.  :91: :'( Това беше наистина голям удар за мен,което ме навежда на мисълта,че спешно ми трябват нови такива.На тях можеше да се разчита за всичко-бяха красиви,удобни,сигурни за глезените,истинска защита и комфорт в най-лошите прогнози,а сега........Като един асц Рак изобщо не обичам да се разделям с вещи,които са ми служили толкова добре.  :'(
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #200 -: Март 27, 2015, 10:02:58 pm »
Дракс, аз съм с Луна в Рак, но сигурно е бъгната. Като ми падне капачето на токчето, направо си купувам нови обувки/ботуши, вместо да занеса на обущар за ремонт. И така си ги складирам. ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #201 -: Март 27, 2015, 10:17:10 pm »
Дракс, аз съм с Луна в Рак, но сигурно е бъгната. Като ми падне капачето на токчето, направо си купувам нови обувки/ботуши, вместо да занеса на обущар за ремонт. И така си ги складирам. ;D
Тези не бяха един чифт от многото,а "истинските".  :'( :012:
не си бъгната Луна Рак-складираш си ги.  :012: :043: А аз се чудя как да ги изхвърля,защото са амортизирани и така трябва-да се хвърлят и си страдам,че не го правя с по-голям замах.  :043:
Събирам си старите дънки,ще им отрежа крачолчетата  и ще шия чергила за доматите,които някой ден ще насадя,за да си ги пазя от сланите през есента.  :D ;D :043: :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #202 -: Март 28, 2015, 02:45:54 pm »
Дракс, аз съм с Луна в Рак, но сигурно е бъгната. Като ми падне капачето на токчето, направо си купувам нови обувки/ботуши, вместо да занеса на обущар за ремонт. И така си ги складирам. ;D
В случая определящ е АС- в рак не обича да се разделя с удобните вещи, с които е свикнал, а АС в скорпион унищожава старото, за да дойде новото на негово място.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #203 -: Март 28, 2015, 03:38:43 pm »
В случая определящ е АС- в рак не обича да се разделя с удобните вещи, с които е свикнал, а АС в скорпион унищожава старото, за да дойде новото на негово място.
Освен,че ботушите струваха много пари са подарък от баща ми-той ми ги даде.За това ми е толкова гадно и "трагедията" е голяма,защото го обичам и му ценя подаръка двойно. Асц Рак ценим вещите най-вече като емоционални стойности,освен като пари.Нъцки.  :d030:
Нека и други хора се порадват на тия дънки
Пък и на обувките

Викаш-на онзи, че му се родил син-биг дийл, ама на теб като ти се сцепи подметката-това е сериозна работа :)
И няма начин да не е тр плутон към сатурн
Децата в моята класация за важни неща са в раздел "отговорности" и ми е трудно да се зарадвам когато се появят в живота на хората,които познавам.Изпитвам съчувствие,но тайно.
Не мога да давам на хората носените си дрехи.Гадно ми е от мисълта да носят нещо мое и ако не мога да го доупотребя го хвърлям.Но ако е ново и не съм го носила му търся собственик.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #204 -: Април 15, 2015, 06:13:39 pm »
От вчера Плутон е стационарен в 15* на Козирог, тук мисля имаше някаква неподвижна звезда, активира ли при някой от вас точка, планета/и,прогресия  и забелязвате ли, точно там, върху делата/сферите на същите да сте силни, вие да дърпате конците и/или да се чувствате като обсебени от енергията на същите ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #205 -: Април 15, 2015, 06:41:42 pm »
Witch, може да се фокусираш върху това, да искаш хората да те виждат като властна, по-безцеремонна, компетентна и в периода, докато Плутон тръгне отново директен, усещането ти/представата  за МЦ/10-ти дом и всичко във връзка със същите, да бъдат разрушени, за да може по нов начин да съградиш свое отношение в тази сфера. Или ще бъдеш силно амбицирана да станеш със нещо значима, важна, до степен обсебване от някой, от нещо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #206 -: Април 15, 2015, 07:02:40 pm »
Моля, Witch. ;)

Ако имаш по натал Плутон във връзка с МЦ, под различна форма, ще има засилен интензитет в тази сфера- Плутон/Сатурн, Плутон/МЦ, Плутон в аспект с планети в 10-ти,Сатурн в Скорпион,Марс/Сатурн, Марс в Козирог. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #207 -: Април 15, 2015, 07:57:31 pm »
Ще оцелееш, не забравяй, че Нептун е в Риби и е в знаков секстил с Плутон, винаги можеш да си позволиш, да се  Изгубиш в тъмното!   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #208 -: Април 15, 2015, 08:37:41 pm »

А кога тръгва директен :017:


http://astra.la/forum/index.php?topic=693.0

иии .... искам най-накрая да си го кажа (не директно към уич, а към всички) .... този линк го пускам за Н-ти път във форума.... никой ли не следи, какво се пише, каква информация се дава .... моята Дева е направо много възмутена :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #209 -: Април 15, 2015, 09:00:34 pm »
Happy, бъди Слънчевият си знак и тогава ще си възнаградена, за твоята Дева. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“