Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 148947 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #225 -: Април 20, 2015, 05:10:06 pm »
На пръв поглед не ти личи да си под въздействие на такъв транзит. Ти какво имаше в Дева - Асцендент?

не, 3 дом, с Венера/Плутон/Уран, а Мерка е в 4 във Везни, без аспекти.

Плутон/Меркурий - акрукс е права - дава задълбочени занимания по Меркурий - направо изпушвах от умствено напрежение, но не ми се спираше.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #226 -: Април 20, 2015, 05:28:36 pm »

Плутон/Меркурий - акрукс е права - дава задълбочени занимания по Меркурий - направо изпушвах от умствено напрежение, но не ми се спираше.

Да, така е и сега при мен. Постоянно съм с това усещане, че изпушвам от умствено напрежение. Не ме плаши обемът на работата, но се налага да работиш с твърде много информация и рискуваш да пропуснеш и да забравиш нещо важно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #227 -: Април 20, 2015, 06:44:13 pm »
Да, така е и сега при мен. Постоянно съм с това усещане, че изпушвам от умствено напрежение. Не ме плаши обемът на работата, но се налага да работиш с твърде много информация и рискуваш да пропуснеш и да забравиш нещо важно.

Лили, какво имаш предвид "предстои ми" - той сега Плутон нали тръгна назад ....  ??? - на колко градуса ти е Меркурий?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #228 -: Април 20, 2015, 06:49:46 pm »
Лили, това каре е много хубаво. Звучи малко смахнато, защото е все пак Плутон.
Първо ще е едно проявлението, в посоката, която ти си мислиш - жлъчност, мнителност, черногледство. Но ти обещавам, че след него ще си преродена. Ще видиш.  :38:
То ще ти е необходим камък, който да те завлече до истинското дъно. Там има перли, открадни си една и се понеси отново към светлината на повърхността.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #229 -: Април 20, 2015, 07:32:00 pm »
Лили, какво имаш предвид "предстои ми" - той сега Плутон нали тръгна назад ....  ??? - на колко градуса ти е Меркурий?

На 18 градуса. Има време, но вече усещам напрежение по меркуриевите теми. През последните няколко месеца, откакто съм на тази работа, изгубих нормалния си сън - почти всеки ден се събуждам около 5 сутринта, час и половина преди ставане, съответно и не се наспивам през работната седмица. Днес се събудих в 4.  :(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #230 -: Април 20, 2015, 07:47:37 pm »
Да ви кажа, аз за тоя квадрат най-малко се притеснявам.

Преживях опозицията му с Луната и квадрата със Слънцето - по-голям мрак от това няма. Тогава стигнах истинското дъно. Сега съм някъде из междинните пластове - все още има малко кислород, но вече има изгледи да стигна до повърхността и да поема глътка чист въздух.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #231 -: Април 20, 2015, 07:56:37 pm »
На 18 градуса. Има време, но вече усещам напрежение по меркуриевите теми. През последните няколко месеца, откакто съм на тази работа, изгубих нормалния си сън - почти всеки ден се събуждам около 5 сутринта, час и половина преди ставане, съответно и не се наспивам през работната седмица. Днес се събудих в 4.  :(

айй, точно на моя Дсц :)

Лили, не е от Плутон, рано му е за такива проявления. Това е по-скоро от Уран - нагнетил те е. Той преди няколко месеца нали беше пак някъде на 15 гр. От него е. Знам го, защото го следях отблизо - при мен той първо беше опозиция с Меркурий (заедно с квадрата от Плутон) и после се придвижи към 18-я градус, където аз имам много неща. Сега пак вече ги засяга и се усеща наистина с напрежение.

Това, което аз направих - набавих си цялата възможна литература за тези транзити и четях, четях, размишлявах и се опитвах да прилагам в действие. Ти поне си много напред с материала - ще се справиш, не се притеснявай :) - важното е (според мен) да не правиш необмислени постъпки - но то това го пише по книжките.

За Плутон много добра книга е тази на Джеф Грийн - поне за мен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #232 -: Април 20, 2015, 08:00:14 pm »
важното е (според мен) да не правиш необмислени постъпки - но то това го пише по книжките.

Необмислени постъпки мога да направя, когато Уран наближи Венера, това също скоро предстои.  ;D

За транзита на Плутон към същата не ми се мисли, има време... А и по натал Плутон ми аспектира почти всички планети, не е като да не съм свикнала да се гмуркам надълбоко.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #233 -: Април 20, 2015, 08:02:24 pm »
Необмислени постъпки мога да направя, когато Уран наближи Венера, това също скоро предстои.  ;D

За транзита на Плутон към същата не ми се мисли, има време... А и по натал Плутон ми аспектира почти всички планети, не е като да не съм свикнала да се гмуркам надълбоко.  :)

А когато Уран ти захапе У10, дали няма да те ръчка да си смениш работата :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #234 -: Април 20, 2015, 08:06:45 pm »
А когато Уран ти захапе У10, дали няма да те ръчка да си смениш работата :)

Ако намеря по-добра алтернатива. Но засега няма - нито като позиция, нито като заплащане. Като гледам обявите за работа във Варна, всичко е пълна скръб и подигравка с хората. Колкото е да е неприятно в службата, в един момент свикваш с напрежението и продължаваш напред, ако заплащането е адекватно на усилията, които полагаш.

Кой знае какви пъклени планове ще сътворя по 5/7 дом, когато Уран застане в съвпад с Венера. Тази година предстои.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #235 -: Април 20, 2015, 08:23:22 pm »
Да ви кажа, аз за тоя квадрат най-малко се притеснявам.

Преживях опозицията му с Луната и квадрата със Слънцето - по-голям мрак от това няма. Тогава стигнах истинското дъно. Сега съм някъде из междинните пластове - все още има малко кислород, но вече има изгледи да стигна до повърхността и да поема глътка чист въздух.

при мен квадрата е бил в доста млада възраст и не помня, но квадрата със Слънцето си го спомням много добре - странно, но Плутон даде доста увереност на Слънцето тогава - не че в резултат на физически план имаше резултати, но определено не си го спомням с лошо като усещане.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #236 -: Април 20, 2015, 08:31:22 pm »
Да, благодарение на всичко случило се придобих и голяма доза /само/увереност. Вече съм наясно, че мога да се справя абсолютно сама в доста тежки ситуации и да бърша сополите на други, които далеч не са в толкова трудно положение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12566
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #237 -: Април 20, 2015, 10:04:53 pm »
Плутон, втори упр. на АСЦ е единствената планета във въздушен знак,в знак на Венера  в 11-ти дом , (ще )аспектира Меркурий у8/10 ти, поставен в 5-ти. Лунно  затъмнение върху Плутон -Луна в 8-ми.
Лили, имаш по натал индиректна връзка Меркурий/Плутон, догодина вероятно тр.Плутон ще спре в градуса на Меркурий, тогава е по-вероятно да "разчистваш" около МЦ. Сега по-скоро може да си принудена един вид, да бъдеш по-безскрупулна в поведението си , маниера, а защо не и във външния вид, за да договаряш финансовата си сигурност; ако си позволиш да си "по-шибана", "по-разкрачена", "по-мръсна" в изказа си, един палавник  ще те принуди на среща. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #238 -: Април 21, 2015, 10:57:16 am »
Благодарение на ретро Плутон току-що си направих ревизия на всички гадни и болезнени случки в живота ми.Най-накрая си отговорих на безбройните въпроси,които ме измъчваха.В момента чувствам облекчение..все едно съм свалила тежък товар от плещите си.  :engel016:

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #239 -: Април 27, 2015, 11:21:47 am »
Искам да попитам,някой знае ли нещо за астероида "Карма",тъй като в момента,той ми е в тригон с Плутон и Ю.Възел и секстил със С.Възел.

Карма ми е в 3 дом на 11 гр. в Рак
Плутон ми е в 7 дом на 17 гр. в Скорпион
С.Възел ми е в 9 дом на 19 гр. в Козирог

Благодаря ! :)
« Последна редакция: Април 27, 2015, 11:24:43 am от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...