Автор Тема: Лунно затъмнение 08 октомври 2014  (Прочетена 33919 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #30 -: Септември 28, 2014, 04:41:01 pm »
Очаквам нещо хубаво. Големия огнен тригон мунданно го имам натално, но във въздушни знаци, домовете са почти същите, а сега ми цели AC/DC-то, плюс Уран е откъм DC-то, а СЛВ бавно пълзи към AC — изобщо интересно ще бъде :012: Който има стелиум във Везни или Овен, очертава му се същото :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #31 -: Септември 28, 2014, 04:56:43 pm »
Чакам да излязат едни резултати и ако са положителни, вероятно ще подавам молба за напускане и ще сменям средата.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #32 -: Септември 28, 2014, 05:21:49 pm »
Извинявам се,че качвам картата тук,но ето и ингреса на Венера,която ми изглежда ключова за събитията около затъмнението.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #33 -: Септември 28, 2014, 05:45:53 pm »
В личен план Лунното затъмнение показва,че областта ,която е активирана от него, е достигнала някаква критична/кризисна точка и иска нов подход по делата в тази област,защото същото предхожда Слънчевото затъмнение. Човек може да реагира на тази ситуация по два начина като на възможност или на опасност.Събитията ще са по Уран /Плутон, даже и по Юпитер.Онези, които имат натални планети в 14*-16* особено в кардинални знаци и се чудят защо нямат събития по Уран/Плутон в периода,сега ще усетят съответно дали навлиза енергията на същите в живота им или се слага край на транзита.Затъмнението ако попада в градуси на прогресивна планета,конфигурация я активира като в случая ще приключи нейното влияние,резултат от същата.Лунното затъмнение е по оста Овен/Везни -акцент взаимоотношения, попадащо в ъглови домови-приключване на обществени такива и/или как ще реагираме окончателно на същите.
Попадащо върху Венера в периода (-)-отношенията търпят напрежение, конфликти; финансите, могат да се изчерпат; изкушенията са в област сладкиши,напълняване; силна нужда от повече внимание, в следствие занижена самооценка.
Върху Сатурн (-)-предпазливи и страх да не бъдем отблъснати в отношенията,ако някой е в ангажираща връзка,която не отговаря на амбициите му се прекъсва.
Попадащо върху Марс(+)- да се действа ,реагира смело,сигурно,със страст .Има много енергия и секс  тук и е добре да се концентрира в посока  творчески проект,а не в напористи спорове и дразнене.
Попадащо върху Слънце(+)-да споделят Слънчевите Овни, особено Жените-Овен, тук ще има много интересна развръзка, защото Луната е в знака на ЮЛВ . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #34 -: Септември 28, 2014, 06:15:43 pm »
Стар, да разбирам  ли, че сега Лунното затъмнение всъщност приключва някакъв етап, стартирал през 2013 г. със цикъла Слънце-Венера в  областите, които управлява Венера в натала ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #35 -: Септември 28, 2014, 06:22:43 pm »
А за съвпад с меркурий нищо не си писала Рени? :58:
ПРи мен ще е в съвпад меркурий опозиция уран. Мерк У3 - уран У7 и 8.

Край на някакви комуникации ли?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #36 -: Септември 28, 2014, 06:23:00 pm »
Рениии, :38: .
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #37 -: Септември 28, 2014, 06:24:33 pm »

при мен транзитната Венера ще е в 12-ти дом в съвпад с натален Плутон, в опозиция с Луна в 6-ти и лунното затъмнение върху Луната. Не виждам как да съм с положителни очаквания и какви благоденствия ще получа точно по 12-ти дом. Да не споменавам че в натала Венера е и управител на 12-ти и 8-ми дом, както и на АЦ, зле отвсякъде!

Някой слуайно дали не е имал досега лунно затъмнение върху натална Луна, да сподели какво му е донесло като цяло?
Сега, недей да гледаш така черногледо нещата- Венера била У8 и това нямало как да бъде по- зле, Луната била в 6д и веднага ще мориш близките жени с ЛЗ върху нея  :012:
Венера и 8д са свързани с финансите, Луната и 6д с ежедневни грижи, с душевността, ЛЗ в съвпад с Луната в 6д и опозиция с Венера може да доведе до прекалено угаждане, проблеми със стомаха в тази връзка, може да се окаже, че си с изчерпани финанси, поради прекалено харчене, другото, което би могло да ти се случи е да се почувстваш наранена емоционално от човек, на когото държиш, да разрешаваш стари проблеми
ЛЗ е лунация, но има по-интензивно действие от обикновено Пълнолуние, което все се е случвала да попада върху Луната ти, така че си запозната от първо лице с това, какво ти носи този съвпад

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #38 -: Септември 28, 2014, 07:09:40 pm »
А може и друго да се случи  :043: :043: :043: :043: близката жена да получи стомашни проблеми,в следствие на преяждане с боб и люти чушки да кажем и дай Боже да се
размине само с интензивни газове и парещо преминаване през митницата.  :043: :043:. 
Което би могло да доведе до окончателно скъсване на комбинацията боб/люти чушки в дългосрочен хранителен аспект.  :043: :043: ;) :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #39 -: Септември 28, 2014, 10:11:13 pm »
Сега, недей да гледаш така черногледо нещата- Венера била У8 и това нямало как да бъде по- зле, Луната била в 6д и веднага ще мориш близките жени с ЛЗ върху нея  :012:
Венера и 8д са свързани с финансите, Луната и 6д с ежедневни грижи, с душевността, ЛЗ в съвпад с Луната в 6д и опозиция с Венера може да доведе до прекалено угаждане, проблеми със стомаха в тази връзка, може да се окаже, че си с изчерпани финанси, поради прекалено харчене, другото, което би могло да ти се случи е да се почувстваш наранена емоционално от човек, на когото държиш, да разрешаваш стари проблеми
ЛЗ е лунация, но има по-интензивно действие от обикновено Пълнолуние, което все се е случвала да попада върху Луната ти, така че си запозната от първо лице с това, какво ти носи този съвпад

Akruks, много съм ти благодарна за коментара! Ама то е крайно време и ти да си направиш астро-блог, винаги точно и конкретно интерпретираш, право в целта! Твоите анализи много ми допадат и точно ми напомнят стила на така известната канадска астроложка Надя, и тя така синтезирано и ясно анализира астрологичните конфигурации.

Вероятно финансите ще бъдат засегнати негативно, вече започнах да харча прекалено много защото току-що се преместих в друга страна, прекалено много разходи! И стари проблеми имам да разрешавам, особено един много главен и основен, който нося от 2012 още! Май най-добре ще бъде ако ме заболи стомаха, което не е чудно, защото тук има храни които са ми много любими и не съм ги вкусвала от няколко години, така че вече се започна с Телешкото ми преяждане :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #40 -: Септември 28, 2014, 10:22:52 pm »
Akruks, много съм ти благодарна за коментара! Ама то е крайно време и ти да си направиш астро-блог, винаги точно и конкретно интерпретираш, право в целта! Твоите анализи много ми допадат и точно ми напомнят стила на така известната канадска астроложка Надя, и тя така синтезирано и ясно анализира астрологичните конфигурации.
Благодаря за похвалата, но щом нямам астро-блог все още, значи не му е дошло времето, а и не съм си го набелязала за цел, на която да отделя време, нали знаеш- "има ли желание, има и начин". Надя не я чета, защото английски не владея толкова добре, но браво на нея, че пише по този начин!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #41 -: Септември 28, 2014, 11:09:40 pm »
Babyblue, Лунното затъмнение е  в Овен-Венера е в знак на заточение тук, Сатурн в падение, Марс на трон, а Слънце екзалтира,затова коментара ми е за тях.Проявата на лунация/затъмнение е различна, дали активира планета с достойнства и с какъв "знак" и такава ,която е перегрин, както и дали попада в кардинален, фиксиран или подвижен дом и т.н.

При теб щом попада върху Меркурий У3, евентуално и У11-копнежите по някой тип взаимоотношения достигат кулминация, или рискуваш и ги сбъдваш, или се конфронтираш със същите и се разкрива информация, която дълго време е била скрита.Ако дълго време си търсила нещо или някой в тази/тези сфери може да ги намериш по време на затъмнението, някоя дългоочаквана среща да се случи,но и същите могат да прекратят договор, ако се разрази скандал.Не вземай спонтанни решения -ти си Слънчеви Риби и Луна/Венера в Телец,възможно е да станеш все повече отегчена , неудовлетворена от мястото,което обитаваш и да вярваш,че ако се преместиш в различна част на града или друга област в страната/държава, ще се пребориш с твоята нервност, напрегнатост.Някои от тези тенденции, може да касаят твои близки родственици, съседи, колеги.Изчакай една седмица след затъмнението и тогава проучи една информация и я използвай като откривател,а не като манипулатор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #42 -: Септември 29, 2014, 07:19:49 am »
Babyblue, Лунното затъмнение е  в Овен-Венера е в знак на заточение тук, Сатурн в падение, Марс на трон, а Слънце екзалтира,затова коментара ми е за тях.Проявата на лунация/затъмнение е различна, дали активира планета с достойнства и с какъв "знак" и такава ,която е перегрин, както и дали попада в кардинален, фиксиран или подвижен дом и т.н.

При теб щом попада върху Меркурий У3, евентуално и У11-копнежите по някой тип взаимоотношения достигат кулминация, или рискуваш и ги сбъдваш, или се конфронтираш със същите и се разкрива информация, която дълго време е била скрита.Ако дълго време си търсила нещо или някой в тази/тези сфери може да ги намериш по време на затъмнението, някоя дългоочаквана среща да се случи,но и същите могат да прекратят договор, ако се разрази скандал.Не вземай спонтанни решения -ти си Слънчеви Риби и Луна/Венера в Телец,възможно е да станеш все повече отегчена , неудовлетворена от мястото,което обитаваш и да вярваш,че ако се преместиш в различна част на града или друга област в страната/държава, ще се пребориш с твоята нервност, напрегнатост.Някои от тези тенденции, може да касаят твои близки родственици, съседи, колеги.Изчакай една седмица след затъмнението и тогава проучи една информация и я използвай като откривател,а не като манипулатор.

Благодаря ти много Рени!
А защо У 11? Аз не съм го споменавала....
Съвпада е в 9ти дом с меркурий У3 опозиция уран У7и 8.
А защо споменаваш 11 дом,че не мога да схвана? :017:

У11 ми е венера,но тя не е засегната...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #43 -: Септември 29, 2014, 09:35:08 am »
Уран на АЦ или на ДЦ е?Ако можеш да дадеш малко повече информация какво усещаш като въздействие. Ще ти бъда безкрайно благодарна  :38:
Уран е на ДЦ от към 7ми дом. както е по учебник за сега - преосмислям и пренаредждам отношението си към връзките като цяло. не само интимните, а всички. като цяло оста аз-другите. като че ли гледната ми точка се променя и м се и налага да използвам подходи, които не съм прилагала до сега. но има още през целия 7ми да минава, ще видим какво още ще донесе.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Лунно затъмнение 08 октомври 2014
« Отговор #44 -: Септември 29, 2014, 11:08:04 am »
Стар, да разбирам  ли, че сега Лунното затъмнение всъщност приключва някакъв етап, стартирал през 2013 г. със цикъла Слънце-Венера в  областите, които управлява Венера в натала ?!?
Рени,разбра ли кои са авторитетите,които се четат от аудиторията,които решават да напишат кога да започват и спират циклите на планетите?Ако някой има линк би ли пуснал.


  MayFlower,най-лесното нещо е да се направи блог,да му се генерираш прочити(това е фасулското) да седна и от там да си пиша астробрътвежите като дебели лелки и чичковци.Все ще се намери някой госодин/госпожа Никой,която да ме похвали във форум. Народа иска да вярва,а не да проверява.
 Тези,които нямаме нищо за приключване,а само за надграждане и сме с точни съвпади върху наталните точки да измислим какво ще приключим,за да угодим на догматиците по в интернет ли?Точно през 2013та нищо не съм  започвала-продължавах "си по план",а имах голям Кръст върху точки в 4те краища.Но непременно трябва да измисля с какво да приключа на транзита,за да дам очаквана ОВ после по него -да престана да чета идиотизми сигурно е добра идея за начало.  Останаха още няколко дни-ще видим какво ще промени Уран и на какво ще сложи край  СЗ.Трябва да се настроим и за най-лошото-живот без промяна. :012: ;)
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 11:13:04 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: