Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100639 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #435 -: Август 23, 2022, 10:45:31 pm »
Люба мисълта ти горе долу хващам,но конкретен въпрос-не съм сигурна.  :) Обаче партньорствата са по 7дом.У Венера ,съУ Марс.Твой У1 Марс,съУ-Венера.Между Марс и Венера предстои каре,защото за Марс предстои дълго ретроградие из Близнаци,а Венера ще продължи.Венера е в твои пети,проектът,като дете и техен 11,съмъшлиници,мечтайте,да.Но Венера скоро ще направи опозиция със Сатурн,някой институция или висшестоящ,няма да одобри,ще сложи прът в колата.Дано греша,.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #436 -: Август 24, 2022, 09:44:05 am »
Люба, почти сте равни. Ти, Марс, няма достойнства,  те, Венера, също, но в собствена терма, едни гърди пред теб. Макар и слабо по триплицитет, да кажем, се приемате един друг. Меркурий ви обединява, той е на трон, ще си "мерите *****" по компетентност. Западният Меркурий е търговец. От какво се вълнуваш ти, е посочено от Луна Рак в 4-ти- както прецениш така си го тълкувай, но не е свързано със справедливостта. С морал, достойнство- да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #437 -: Август 24, 2022, 12:26:35 pm »
Люба, проекта по 10дом го разглеждам, Марс, твоя сигнификатор ще направи тригон със Сатурн във водолей, ще спре ретрограден в тази точка. Венера за отсрещната страна е сх. опозиция Сатурн. Ти си в по-добра позиция според мен, като дейност, мисъл, идея. Ще стане нещо, ще се получат нещата, благодарение на теб. Разбира се, ретроградието вероятно да указва, че ще има забавяне, преразглеждане, но аз съм оптимист. Ти си борбена, пионер, дейна, останалите са притурка. Луната е последен аспект секстил с Меркурий, упр. 3,упр.на 6ти домове. Ще приключиш комуникация, документално нещата ще се приключат отново със забавяне и преработка.
Ще има подпис.
« Последна редакция: Август 24, 2022, 12:30:18 pm от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #438 -: Август 24, 2022, 12:51:11 pm »
Момичета,  чудесни сте.
Искам първо да кажа,  че винаги отчитам,  че и трите ми се включвате на въпросите и почти помня конкретно с какво поотделно. Оценявам и благодаря!
Моите питанки са често едни абстрактни и ОВ трудно може да се даде в обозрима линия,  но се надявам това да стане някога все пак.

По този въпрос дали изобщо продължаваме след фаза 2 или сатурн още тук ще ни удари,  ще стане ясно до края на септември.
Да, по този проект огън ме гори,  дейна съм много според възможностите ми,  разбрах,  че искам с такива неща да се занимавам. Приписвам си голяма част от идеята.
По третите ни домове аз съм педантичният меркурий,  който разваля идилията с подробности,  въпроси,  запетайки, стегнати формулировки, иска цифри и яснота,  граници. Аз пиша,  каквото има да се пише, защото другите не ги бива  :D но са добри в друго!
Интересното е,  че съм представена от материални и интересчийски индикатори,  които искат пари. Това сега не е на дневен ред,  но може да стане хах. Засега е странно. И вторият дом,  и Ракът си гонят интереса чисто материално. Това по принцип не съм аз,  но може вече да съм станала/остаряла/поумняла.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #439 -: Август 24, 2022, 02:03:00 pm »
Венера е сигнификатор не само на другите ,а и на партньорстното му вас по 7 дом.Вашето общо аз.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #440 -: Август 24, 2022, 07:26:10 pm »
Веселин, моите искрени съболезнования за майка ти! За съжаление нищо не може да се промени, но ти пожелавам по- скоро да намериш мир в душата си!

Прикачвам хорар за това къде е котката ми, понеже вчера докато съм се прибирала, се е шмугнала през вратата навън без да разбера. Чак няколко часа по- късно видях, че я няма. Днес разбрах, че един съсед я е видял до стълбищата между етажите и понеже решил, че е улична, я е изкарал навън от входа. Имала е объркан вид по думите му.
Не знам дали може да се разбере от този хорар дали ще я намеря или важи само за въпроса. Гледам я по 6 дом. Разходящият тригон на нашите У1 предполагам е изчезването й. Венера е в неин 3-ти във фиксиран знак, близо до куспидата на 4-ти дом - сигурно е скрита около входа някъде. Не знам дали да гледам неин и мой 4-ти дом поотделно, все пак нашият дом е един. Иначе неин У4 тъкмо е сменил знак, т.е. прясната случка. Предстои куинконс на неин и мой У4 - дали ще я намеря?
irko_birko,между твоя сигнификатор и сигнификаторът на котката(Венера)няма аспект.Венера е в 8ми дом сх.опозиция Сатурн.Луната в 8ми дом .Марс в 1ви дом на котето.Не.Мисля,че няма да я намериш.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #441 -: Август 25, 2022, 10:46:22 am »
Бека, Сафо, много ви благодаря!  :-*

Да, пред нас има детска площадка и доста отворени мазета покрай нея, така, че си мисля, че може да е там някъде. Искрено се надявам да е така. Успокоява ме фактът, че преди да я прибера в къщи, живееше пред блока. Като има развитие ще пиша :)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #442 -: Август 27, 2022, 02:21:42 pm »
Вчера една съседка ми звънна да ми покаже къде е видяла котката - до съседния вход в едни процепи отдолу се е криела. Но всъщност се е разхождала доста спокойно наоколо. Като отидох да я прибирам само ме погледна веднъж и се прибра в дупката - никаква реакция на радост или безпокойство. За миг се зачудих дали да я прибирам, но все пак го направих. Понеже е доста недоверчива, дори и към мен, като я хванах направо ме изпонахапа и изподра ръцете до лактите. Сега в къщи си се държи все едно нищо не е станало, галя си я спокойно. Аз днес минах през спешното за инжекция и превръзки, защото освен, че и двете ръце едва ги ползвам от болка, едната се поду.
Нали планетите, които се намират в 6 дом също се смятат за управители на котката? Ако е така, Марс доста добре я описва :) Та в този ред на мисли се чудя дали сходящият секстил между Марс и моя сигнификатор не показва, че ще я намеря (освен другите фактори)? Единствено СЛВ на К6 ме озадачи доста и не разбирам значението му - приемах го като лоша индикация.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 378
Re: Общи хорари
« Отговор #443 -: Август 27, 2022, 03:29:55 pm »
Irko_birko, въпреки че знам приказката за мнението, което е като една част от тялото, носим си го, но не винаги е добре да го показваме, близнашкото надделява и да си кажа. Разказът ти е като доказателство на тезата ми, че тия животни насила ги ловят хората и ги карат да живеят като "кукли", под предтекст колко страдат навън, а дивашката им душица всъщност си иска нейното. От още по-друга страна няма начин да гледам у нас нещо, което ме дере и хапе. Както и да е, радвам се, че сте се намерили  :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #444 -: Август 27, 2022, 04:05:05 pm »
irko_birko " Нали планетите, които се намират в 6 дом също се смятат за управители на котката? Ако е така, Марс доста добре я описва :) " по -скоро теб описват,случката с издирането и нуждата от лека мед.грижа. ;)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #445 -: Август 27, 2022, 04:51:36 pm »
Hey, hey, пак съм аз с лудите въпроси. Този път съм в топ форма и е съвсем нежизнеутвърждаващ.
Преди 12-14 години държах известно време в ръце един парфюм, много го харесвах. Ходих, гледах, пръсках, душих, държах.
Но притежавах ли го? Купих ли го? Изхабих ли бутилка?
Някакъв звезден факс получих и ме зачовърка. Някакъв флашбек от младостта.
ОВ няма и засега няма да има, иначе нямаше да питам.
И аз ви обичам!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #446 -: Август 27, 2022, 06:34:22 pm »
С добрата си памет направо ме конкурираш,все едно аз задавам въпроса.Та убий ме сестро ,ако знам кво питаш  :D Иначе парфюма Венера опозе Сатурн,спомен от криптата.Може и да е бил скъп ,да си нямала достатъчно кинти и да ти държи влага.С Венера в Лъв в осми си представих Мадона и Жан Пол Готие,да не е този https://parfium.bg/jean-paul-gaultier-classique-50-100-ml-damski-parfium Иначе с това новолуние в дома с Венера    е бил пълна наслада за сетивата ти.Кой беше парфюмът?                   

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #447 -: Август 27, 2022, 08:41:48 pm »
irko_birko,благодаря за ОВ.Радвам се,че си я намерила,въпреки,че не познах. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7398
Re: Общи хорари
« Отговор #448 -: Август 27, 2022, 08:57:25 pm »
Люба,не схванах нищо,но ще съм “пас“,последните два/три хорара съм Слаб 2 ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #449 -: Август 27, 2022, 10:32:53 pm »
Сериозно съм изветряла като стар парфюм, Ребека.
По новолуние и ретро управител в 3 дом, съгласно хорара, подсилих свой латентен профил във форум за парфюми и смятам да се активизирам там, както и да дам ново измерение на парфюмерията в живота ми (ако ми стигат хартийките  :D.)
Изброявайки стар гардероб, запецнах на един. Имах ли го? Много познат, дежа вю, но аз ли бях тогава?
За мен хорарът сочи не. Нямаме връзка нито с луни нито с двойки, сатурн във втори си е не отвсякъде.
Засега ми е отбелязан като притежаван, но чуждата аз, която бях тогава за себе си днес, ме поставя в някакъв филм, който сякаш съм гледала, а не съм живяла.
Да се хващам ли на минал тригон на венера (парфюми по принцип) с Юпитер от хорара? А Луна съвпад диспозитор на Венера?
Щом много съм го харесвала, защо да не съм го купила? Пари като хартийки.  :-[
Парфюмът е червен, Мадона  :), безличен днес, дори май спрян от производство, имал е отношение само тогава. Може и затова да не е оставил категоричен спомен.
Изкусителна символика, апетитен, браво, Ребека, хвана 8 дом.  :-*