Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 101539 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 382
Re: Общи хорари
« Отговор #1035 -: Декември 06, 2023, 10:43:54 pm »
Аз зациклих на отношенията между диспозиторите и Венера и липсата на връзка с Луната и тях. Супер обяснение за "учащи се", както обикновено!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #1036 -: Декември 07, 2023, 08:10:58 am »
По въпросът на уранус,аз също щях да напиша Не.
Обаче Сатурн ,нейният управител е взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти дом в 8ми.Юпитер е диспозитор и на Сатурн и на Слънцето,което въпреки квадрата към Сатурн,се е възползвало.
И Луната сх.аспекти с Нептун в 1ви и Плутон в 12,екзалтирана,в знак на Венера-направо си го е търсила.Кой мъж отказва?
Сафо, много се забавлявах с твоя коментар. Сигурно си права за отказването, но не съм убедена, че всеки се наема да пътува 16 часа за това. Та в този ред на мисли разбира се, че сега ми е в главата Дали отношенията ни ще станат сериозни като двойка? Момичета, бихте ли погледнали и този въпрос. Аз се отказах да си тълкувам сама хорари. Още по време ма курсовете бях с идеята, че нещата вече са ми обясними и видими по картата пост фактум, но не и предварително.
о,щом пътува 16 часа ,заради теб,няма смисъл да гледам хорара :)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1037 -: Декември 07, 2023, 11:00:10 am »
По въпросът на уранус,аз също щях да напиша Не.
Обаче Сатурн ,нейният управител е взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти дом в 8ми.Юпитер е диспозитор и на Сатурн и на Слънцето,което въпреки квадрата към Сатурн,се е възползвало.
И Луната сх.аспекти с Нептун в 1ви и Плутон в 12,екзалтирана,в знак на Венера-направо си го е търсила.Кой мъж отказва?
Сафо, много се забавлявах с твоя коментар. Сигурно си права за отказването, но не съм убедена, че всеки се наема да пътува 16 часа за това. Та в този ред на мисли разбира се, че сега ми е в главата Дали отношенията ни ще станат сериозни като двойка? Момичета, бихте ли погледнали и този въпрос. Аз се отказах да си тълкувам сама хорари. Още по време ма курсовете бях с идеята, че нещата вече са ми обясними и видими по картата пост фактум, но не и предварително.
о,щом пътува 16 часа ,заради теб,няма смисъл да гледам хорара :)
:D
Обърква ме този човек. Както написах аз хорарите се отказах да ги гледам, но предстоящия ми солар, прогресии и дирекции са просто крещящи, а същевременно към настоящия момент не ги улавям така нещата в отношенията ни. А като пиша, че ме обърква, то няма такъв натала просто, нито една квадратура, никаква вода и тоооолкова много въздух, че не мога даже да го “хвана” по никакъв начин…
Благодаря ви момичета!

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Общи хорари
« Отговор #1038 -: Декември 07, 2023, 05:19:56 pm »
Може ли едно мнение и по моя хорар... въпросът ми е " Подходящ ли е момента да замина да работя в чужбина ?" Става дума за конкретна работа, а не тепърва да търся там :)


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #1039 -: Декември 08, 2023, 08:50:38 am »
Може ли едно мнение и по моя хорар... въпросът ми е " Подходящ ли е момента да замина да работя в чужбина ?" Става дума за конкретна работа, а не тепърва да търся там :)
Меркурий,твоят управител е в аспект с Юпитер в 12дом.Да.Плутон е на к9,а Сатурн,който упр.девети дом е ъглов.Да.Работата по 6ти дом,Марс и Плутон.Луната има сходящ аспект с Плутон-квадрат.Меркурий забавя движение,може да има някакви документални неуредици,или нещо да те възпрепятства.

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Общи хорари
« Отговор #1040 -: Декември 09, 2023, 01:17:17 pm »
Сафо, много благодаря :) В интерес на истината тези документални неуредици са причина още да не съм заминала... трябва да ги разреша този месец и януари да пътувам. Ако ги нямаше, досега трябваше вече да съм там.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #1041 -: Декември 13, 2023, 09:05:16 pm »
Здравейте, моля ви за малко помощ! Ще взема ли изпита за докторантура? Мисля, че ще се справя, но и трябва малко кураж и от астрологията. Благодаря ви! :-*

ОВ
Взех първия изпит.
Благодаря, akruks !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1042 -: Декември 15, 2023, 05:42:43 pm »
ОВ
Взех първия изпит.
Благодаря, akruks !
Браво! И благодаря за Обратната връзка!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #1043 -: Декември 19, 2023, 09:31:13 am »
И още нещо от нафталина да разчистим, на последната страница в същата тема съм задала въпрос дали до 2 години ще мигрирам. Всички отговорили: Романтика, Сафо, Рени и Акрукс са предвидили, че съм още тук. Към днешна дата дори не се замислям, макар да не изключвам опцията за някога.
Там е имало питане за наталният 4 дом. У4 не ми е добре поставен, откъм 12 на асц в Риби - малка държава с вода може да ме приюти (Холандия). Жилищата-местообитанията ми са малки и/или в малки населени места, променливи или не се чувствам особено свързана с тях, "временни", "напускам ги", и в това описание не ги наричам "дом", недобре или не докрай спретнати, винаги има какво да се желае, без царски палати и тертипи, на вода, до вода, над вода, виждат вода, носят име на вода.

Минаха двете години, дадох ов, а днес по новолуние в мой 6 дом ми попадна обява за работа в чужбина, срочен договор.
Поне 100 дома от моя хороскоп текущо са пълна каша с ангажименти, отговорности и задължения, та чак ме боли гръбнака от тази психосоматична тежест и ако зачеркна всичко, ще е много... крайно, но да, замислих се, запитах се и питам и вас: Аз да кандидатствам ли?
Вижда се ретро Сатурна, не знам защо във втори дом, може би заради съвестта, но последен аспект на Луната в тригон с у11, ако така го броим.
Виждате ли ме в чужбина по обявата, за която питам?

Ребека и Акрукс правилно не ме видяха в чужбина.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #1044 -: Декември 19, 2023, 09:42:34 am »
По прогресия Луната застана на к8, транзитният съвпад Слънце Меркурий е в тригон с Юпитер, опозиция на Юпитери (това, последното май не е ок) и аз съм подела операция по решаването на наследствен имотен въпрос в 30-годишна летаргия. Сатурн направи обиколката и е време, ако времето не е отминало.

Намерих си адвокат, мома, която се роди и израстна пред очите ми. Харесвам я и й се радвам, но онова, което ме гложди е, че говори, каквото искам да чуя - как правото е на моя страна и успехът е сигурен, силата е с мен, нещата ще се решат положително за мен.
Това е супер, ама чак пък толкова лесно ли да е!?

Всъщност въпросът е: К. честна ли е с мен?
И после естествените следващи: Ще помогне ли? Резултатът...
Но да, първият въпрос е въпросът.

Или ще ми препоръчате да се преориентирам?

Сафо и Ребека отново са моите "точни" съфорумци.

Не ни се получи с адвокатката, макар тя да проправи пътя, първенецът. В крайна сметка тя се покри, аз не съм я гонила, дори напротив, държах и държа да си получи заслуженото. Една от причините за това, допускам да са съседки отношения в миналото.

Аз ползвах трета помощ на друго доверено лице. След поредица от точните лунации напоследък, вчера се разделихме с имота, взехме цената, която искахме.
С роднините мина всичко изненадващо гладко и позитивно, дори в най-смелите мечти не съм се надявала на такъв добър тон и съгласие.

Точно на сатурновия възврат от смъртта на моя прабаба, чийто беше имотът, го продадохме всички заедно. В тези 30 год изключителни ползватели и разпоредители с него бяха роднините. В тази връзка дори не мога да повярвам, че сагата приключи, благоприятно за мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1045 -: Декември 19, 2023, 11:14:41 am »
Люба, ти,  в крак с периода, припомняш си къде, какво  и защо е приключило, е свършил срока му "на годност". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #1046 -: Декември 19, 2023, 01:10:49 pm »
Интересното, тоест логичното е, че предишната ми масирана обратна връзка е била също в период на ретрограден Меркурий, Рени.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1047 -: Декември 19, 2023, 05:08:57 pm »
Люба, в синхрон си със звездните послания.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7406
Re: Общи хорари
« Отговор #1048 -: Декември 20, 2023, 08:05:47 am »
Интересното, тоест логичното е, че предишната ми масирана обратна връзка е била също в период на ретрограден Меркурий, Рени.
Люба,а по прогресия Меркурий при теб дали е ретро?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Общи хорари
« Отговор #1049 -: Декември 20, 2023, 02:19:41 pm »
Здравей, Сафо, не, не е. В натала е на прилично разстояние от Слънцето и ще мисли да обръща може би след 3-5 години.
В последната година по прогресия мина натална к3, на трон, затова задвижи нещата.