Автор Тема: Самооценката и как тя влияе на взаимоотношенията ни  (Прочетена 28549 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Ами пък ти като си търсиш дара с венерини качества, как се очаква да се изтъпани мъжествено на минус 20. Там си трябва нещо по-урсуз.

И това е вярно. Значи ми трябва някакъв баланс.

Благодаря ти, Рени.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Ами няма-и луна и венера-набити
И Джони Деп да е-ще му поиска гювеч да готви, на челна стойка да стои, да пържи тиквички...
И като се провали, ще рече-ама що така -аз толкова го обичах
Искаш не вълшебната любов, ами като в оная песен на лени кравиц-unconditional love

Да те поздравя-според мен ти това искаш
http://www.youtube.com/watch?v=99rs0RNyx9E&feature=youtube_gdata_player

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Да, няма да е лошо да умее да готви, защото аз не мога. Аз ще мия чиниите. Джони Деп не е мой тип. За другото си права. Много си добра. Благодаря ти за поздрава! Гледай "Самотният рейнджър", ако ти се гледа Деп. Филмчето е забавно.


Една от най-любимите ми песни и групи - http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q. Поздрав за теб, Папи, и за другите потребители също!
« Последна редакция: Август 23, 2013, 10:13:37 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Благодаря за филмчето, не съм го гледала

Пожелавам ти да ти се случи такава любов!
И тогава ще се радваш, че оня -неспортиста, дето му било студено, не е дошъл на срещата, не сте се оженили, народили 1-2 деца, и после цял живот - компромиси

За всяко гърненце си има похлупаче

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Благодаря ти! И аз така мисля - всяко зло за добро.
Пожелавам ви лека нощ!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
О,харесвам такива карти !...тук липсва аспекта опозиция ,Водата   :)

Мирабела ,ще я разгледам картата ти тези дни и тогава ще споделя мнение.

А ,относно романтиката -имаш знаков стелиум в Стрелец с Луна там и още един в знак на Венера и Слънце в 1-ви дом . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
А-и за песничката мерси :) сега видях

Ама да не се подтиснеш сега, опитът ми показва, че наистина не е хубаво да се правят компроми във връзката, независимо колко време ще се наложи да чакаш за правилния, по-добре сама, отколкото със сульо

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Тук май сме много с Уран квадрат Слънце  ;D

Ама да не се подтиснеш сега, опитът ми показва, че наистина не е хубаво да се правят компроми във връзката, независимо колко време ще се наложи да чакаш за правилния, по-добре сама, отколкото със сульо

Тук Папи е изключително права  :)


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Права съм, ма първо трябваше да си блъсна главата
То това не е точно мъдрост

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
А-и за песничката мерси :) сега видях

Ама да не се подтиснеш сега, опитът ми показва, че наистина не е хубаво да се правят компроми във връзката, независимо колко време ще се наложи да чакаш за правилния, по-добре сама, отколкото със сульо

Преведено на езика на астрологията ,как би звучало това съждение ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
O, малката ми сестра е 82. :)

Мирабела. стоик ли си? Личните ми наблюдения са, че 8 дом дава стоицизъм или сблъсква натива с такива обстоятелства, че да възпита това качество у себе си.

Къде изчезна картата? ??? Видях я само за част от минутата.

п.п.Аз съм си лепнала фейса, че тук сме "свои", вие си махате картите. ;D

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Здравей, Уран. Легнах си рано снощи. Не съм махнала картата. Стои си. Да, права си за 8-ми дом - налага се да отстоявам себе си. Борба и пак борба. То, Вапцаров е един от любимите ми поети от ученическите години.

Папи, на твоето мнение съм. Компромиси със сульовци не правя. По-добре сама, отколкото зле придружена, както казваше една дама от хайлайфа, но не помня коя.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Права съм, ма първо трябваше да си блъсна главата
То това не е точно мъдрост

Без да си блъснеш главата нищо не става :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Явно аз съм се объркала нещо- отварям в 2 прозореца темата когато давамотговори.
Интересно ми е положението на Сатурн- м/у Плутон и Марс в квадрат с диспозитора си. Скрита лимонка си ти. :D Впрочем, имаш и предпоставки за забогатяване. С какъв типаж мъже "дружиш", изключая тези- дето са зиморничави? :) Тези силни 8 и 12 домове могат да те сблъскат със странни птици. :) Връзки с чужденци или мъже с власт?
« Последна редакция: Август 24, 2013, 09:26:31 am от Uran »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
С богаташи не съм имала познанства. С мъже с власт - не познавам политици и т.н. Мъже, които са по-високо от мен в служебната йерархия, са ме ухажвали, но не съм се чувствала привлечена от конкретните хора. С тях обаче работя добре в екип, а с един от тях имаме приятелски отношения. Чужденци също няма засега. Не пречи да има, ще ошлайфам английския. Лимонка съм. ;D