Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 100224 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #225 -: Май 28, 2022, 01:43:39 pm »
Скрила се е, защото много я е страх и е  на място, което е нейно. Като посока, щом е в 1-ви дом, значи изток, Сатурн е свъран със земя, мръсотия, камъни, във въздушен знак, на горен етаж, таван ли ? Луната е в нейн 4-ти дом, Венера диспозотор в ней 3-ти дом- при роднини, по-голяма сестра, но едва ли й е приятно, с тази Венера и скоро ще смени мястото. Няма да се състои квадратурата у8 ретро Меркурий- Сатурн. Но Луната ще направи последен аспект съвпад с Меркурий у8. Това ме притеснява и не знам как да го тълкувам. Иначе, нейният сигнификатор  е силен, няма неблагоприятни разходящи аспекти, не е малтретиран от Марс, намаляваща Луна, слабо Слънце нейния сигнификатор, значи не би трябвало да има физически наранявания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #226 -: Май 28, 2022, 02:01:09 pm »
Много ви благодаря за отзивчивостта. Видях, че вече случаят е влязъл в новините. Дано всичко да е наред!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #227 -: Май 28, 2022, 09:35:40 pm »
Моля най-искрено за помощ! Изчезна моя добра позната... Хората, които я познават и знаят някои лични подробности, смятат, че изчезването й може да е свързано с насилие и бивш партньор. Уверявам ви, че нещата са сериозни и полицията е уведомена.
Кога е зададен въпроса, днес ли, защо има транзити за 26 май?

А. гледана по 7д. , неин първи, излиза в своето населено място, в дома си, в дома на родителите, до 3 дни ще разбереш тайната за нея.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Общи хорари
« Отговор #228 -: Май 29, 2022, 03:55:48 pm »
Моля най-искрено за помощ! Изчезна моя добра позната... Хората, които я познават и знаят някои лични подробности, смятат, че изчезването й може да е свързано с насилие и бивш партньор. Уверявам ви, че нещата са сериозни и полицията е уведомена.
Мисля,намира се в югоизточна посока,в близост до летище,гара,метро,високо напрежение(трафопост).Сатурн е силен,но е в квадрат с Меркурий упр.на 5ти и 8ми домове.Луната в неин 4ти дом,домът на края,но в екзалтация,сх.съвпад Уран-инцидент,удар,ток.Упр.на 4ти дом е Венера,в 3ти дом,падение.Блъсната,паднала по стълби.Ще я открият.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #229 -: Май 29, 2022, 04:46:28 pm »
Ако е същият случай,за който мисля,вече е открито тялото на жената.Много жалко.Сега ще гледаме картата под друг ъгъл?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #230 -: Май 29, 2022, 11:32:31 pm »
Ако е същият случай,за който мисля,вече е открито тялото на жената.Много жалко.Сега ще гледаме картата под друг ъгъл?
Ами в нейното населено място е открита и пише, че с нейната кола е било извозено тялото на сметището, може да е била убита в дома си и тялото да е било там, а по-късно да е извозено..
Жалко за младата жена!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Общи хорари
« Отговор #231 -: Май 30, 2022, 07:56:09 am »
Как ще е открита в нейното населено място, което е София? Открита е край Радомир.
Да, поздравления за Рени и Сафо!
« Последна редакция: Май 30, 2022, 09:55:45 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #232 -: Май 30, 2022, 08:59:35 am »
Много неприятно и съжалявам, Бодра, но искам да поздравя тълкувателките. Страхотни сте, момичета!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #233 -: Май 30, 2022, 10:38:03 am »
Много неприятно и съжалявам, Бодра, но искам да поздравя тълкувателките. Страхотни сте, момичета!
Не мисля, някой да има особена точност извън естествените сигнификации на някои планети.Никой не видя картината, подведен от "силния" сигнификатор на жертвата.Продължавам да го разглеждам..РС:Сега виждам ,че ако се ражглежда У11 Меркурий,като ,У1,У4 в 12дом каре Сатурн У8 нещата започват да изглеждат обезпокоително ясно..ама постфактум.
« Последна редакция: Май 30, 2022, 10:54:43 am от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #234 -: Май 30, 2022, 02:27:53 pm »
За мен всички Арт, Сафо и Рени се справиха и уловиха детайли.
Самият случай е твърде специфичен и странен, а също изисква смелост да се заяви подобен сценарий. Хванаха атмосферата.
Хорарът е радикален и е добър за практика.

Ако правилно се ориентирам, събитието се случва при Венерин и Юпитеров възврат за нея, бенефиците не са това, което бяха.
« Последна редакция: Май 30, 2022, 03:21:56 pm от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Общи хорари
« Отговор #235 -: Май 30, 2022, 03:23:39 pm »
Имаше даден евентуален мотив ,на фона на инфо потока.. не подценявам ничие мнение, повлияно или не,но мисля, всички бяха подведени в по-положителен сценарий,вкл. и аз ,гледайки Сатурн за У1на изчезналата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Общи хорари
« Отговор #236 -: Май 30, 2022, 03:56:11 pm »
Момичета, въпросът е "Къде е А?". Въпросът е зададен от определено място(мястото на питащата) и в точно време, час и минута. В този хорар, зададен така, може би всеки е прав, или, всеки, който смята, че тя не е ранена, жива е, в родно място е и т. н.
Може би смъртта на жената е настъпила в по-късен, или по-ранен час.
Края на нещата по 4ти дом. Венера е в падение, тоест, буквално паднал човек, под нещо, изхвърлен и т. н.
В хорара не се пита дали е жива, а къде е? Според мен, Рени е точна като място-мръсотия.
Все още случая се нищи, ние не знаем всичко. Написах моя отговор и след Това прочетох в новините за издирваната жена.
Интересно ми стана това, че "роднини" са я открили. Каква работа имат роднини в това пернишко село? Ами може би това е родното място на жената.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Общи хорари
« Отговор #237 -: Май 30, 2022, 04:06:42 pm »
Ребека,
Аз определям оценката си за успешното тълкиване от влизането ми във форума днес, когато прочетох темата и от това, че от два дни съм на място с телевизор.
Иначе живея в информационно затъмнение за събитията в родината, докато фейсбук не ми ги навре.
Ако новини за жената е имало напоследък, то е възможно да е повлияно на интерпретацията.
« Последна редакция: Май 30, 2022, 04:09:25 pm от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Общи хорари
« Отговор #238 -: Май 30, 2022, 04:26:43 pm »
О, извинения! Хорарът е направен в събота на обяд.
Люба,венерин и юпитеров възврат!? Рождени данни ли има?
« Последна редакция: Май 30, 2022, 04:48:40 pm от Сафо »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #239 -: Май 30, 2022, 06:10:39 pm »
Много исках да помогна и веднага отворих хорара, когато беше качен. Сега не знам дали заради прочита, дали някаква интуиция, но ми се смрази кръвта, затворих картата и реших нищо да не пиша, за да не предизвиквам събития даже и с мислите си. После като видях какво коментират другите се успокоих, че бъркам.
Досега не съм имала подобно усещане…все едно нещо много негативно и лошо ме заля от картата.
 
Гледах жената по 3ти дом на питащата (защото е в нейния кръг от познати). У3 Меркурий става У1 за А. С производни домове - А се намира в своя 8 дом, изгорен и ретро сигнификатор в земен знак. Това го приех като показател за сериозно увреждане на физическото тяло и/или смърт. Последният аспект на Луната е съвпад със сигн на А - потвърждава ситуацията.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.