Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 243230 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #405 -: Юли 31, 2015, 01:39:52 pm »
Да споделя с вас, че в последния градус на Овен в 8 дом моята прогресивна Луна е изтощена от битките през последните две години. Беше доказване, утвърждаване, получаване на признание, няколко трудоемки проекта (захранени и от квадрат на Сатурн към Слънцето). Сега съм каталясала, изнервена, като че имам постоянна опозиция, бързо раздразнима и мечтая за успокояване на страстите. Искам почивка и забавяне на темпото! Имах нужда от този огън и в първите 2/3 от прогресията в Овен същински се наслаждавах, после се поумирих, сега вече направо ми писна. :) Чакам Телеца!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #406 -: Юли 31, 2015, 01:52:22 pm »
Когато ми минаваше през 8 дом имах чувството че е безкраен и огромен ,ако беше съкровищницата на Али баба  разбирам ама то мойто бе една безпрогледна тъмна пещера  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #407 -: Юли 31, 2015, 03:43:18 pm »
Имам още десетина градуса с прогресивна Луна в Скорпион.Добре ми е така.Не съм лекомислена,не върша овенски изпълнения толкова често,колкото обикновено.Като влезе в Стрелец пак ще стават пожари.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #408 -: Юли 31, 2015, 04:16:20 pm »
Аз чакам моята януари да минава във водолей, ама хич няма да ми е леко, щото ще направи съвпад със Сатъра  ;D Голямо шоу ще падне  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #409 -: Юли 31, 2015, 04:20:12 pm »
Аз чакам моята януари да минава във водолей, ама хич няма да ми е леко, щото ще направи съвпад със Сатъра  ;D Голямо шоу ще падне  ;D
И като станеш една лоялна и вярна на партньора си,цена няма да имаш.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #410 -: Юли 31, 2015, 04:26:45 pm »
И като станеш една лоялна и вярна на партньора си,цена няма да имаш.  :012:

То няма такъв  ;D Аз съм лоялна, ама засега никой не го оценява все още, но както и да е по-важното е да съм вярна на себе си  :) То тоя съвпад не беше ли индикация за депресии и емоционална затвореност или се бъркам?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #411 -: Юли 31, 2015, 04:37:36 pm »
То няма такъв  ;D Аз съм лоялна, ама засега никой не го оценява все още, но както и да е по-важното е да съм вярна на себе си  :) То тоя съвпад не беше ли индикация за депресии и емоционална затвореност или се бъркам?
Ако имаш добър натален аспект Сатурн/Луна се предполага,че при такъв съвпад може да имаш стабилно и сигурно партньорство,в което да се чувстваш защитена.  :08: Депресии,ако има стресиращ аспект Луна/Плутон.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #412 -: Юли 31, 2015, 04:43:45 pm »
По натал Луната прави полусекстил със Сатурн, май не е много важен аспект. Не вярвам да имам стабилна връзка, докато Плутон е върху Венерата ми. Като стане време ще докладвам  :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #413 -: Юли 31, 2015, 04:48:43 pm »
По натал Луната прави полусекстил със Сатурн, май не е много важен аспект. Не вярвам да имам стабилна връзка, докато Плутон е върху Венерата ми. Като стане време ще докладвам  :08:
Не е силен,но е добър и не можеш да очакваш депресии.По-скоро можеш да стабилизираш недисциплинирани емоции.  :08: :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #414 -: Август 01, 2015, 09:16:45 am »
По натал Луната прави полусекстил със Сатурн, май не е много важен аспект. Не вярвам да имам стабилна връзка, докато Плутон е върху Венерата ми. Като стане време ще докладвам  :08:

по-обсебващ от Плуто на дали  има,така,че тук връзките са "до като смърта ни раздели", внимавай с разни вманиачени на тема контрол личности от противоположния,няма отърване,има безкрайно преследване

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #415 -: Август 02, 2015, 12:51:36 pm »
По натал Луната прави полусекстил със Сатурн, май не е много важен аспект. Не вярвам да имам стабилна връзка, докато Плутон е върху Венерата ми. Като стане време ще докладвам  :08:

Точно този транзит ( плутон-венера) трябва да донесе нещо значимо на любовния фронт. Колко ще е дълготрайно е друг въпрос, но поне няма да се забрави ця живот ( за добро или лошо).  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #416 -: Август 02, 2015, 01:54:28 pm »
При мен нищо любовно не донесе този транзит, но може би защото нямам подходящи дирекции и затова нищо не стана.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #417 -: Август 04, 2015, 01:50:37 pm »
При мен нищо любовно не донесе този транзит, но може би защото нямам подходящи дирекции и затова нищо не стана.

По скоро защото нито венера, нито плутон в натала са сигнификатори на връзките. Нещо с парите нямаше ли поне?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #418 -: Август 16, 2015, 08:10:05 pm »
Честио на печелившите :)
Прогресивната ми луна днес си сменя знака , от Везни влиза в Скорпион и там ще е следващите две години. В Скорпион първо ще съвпадне с натален Плутон управител 6 ти , после ще квадратира Меркурий управител 1/4 , после натално Сльнце , секстил Уран и накрая лятото на 2014 съвпад с натален Сатурн управител 8/9.

НЯкой има ли опит с Прогресивна луна в скорпион? от сега смятам да живея здравословно , фокуса ми е на работата. Пр. Луна е още в пети но , следващата година влиза в 6 ти дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #419 -: Август 16, 2015, 08:24:34 pm »
НЯкой има ли опит с Прогресивна луна в скорпион? от сега смятам да живея здравословно , фокуса ми е на работата. Пр. Луна е още в пети но , следващата година влиза в 6 ти дом.
При мен се изрази доста сексуално, макар ив 3д, може би защото беше в съвпад с Марс у8