Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Рени - Днес в 12:03:51 pm »
Рени,бюрата по труда защо?Фалити-уволнени?


Марс е най-точният тригер за събития посочени от затъмнения. Марс е диспозитор на СЗ, на ретро Меркурий, а двамата със Сатурн имат естествена сигнификация по тема работа, както и доминиращи в годишната ни карта. Оста Овен-Везни винаги е свързана с взаимоотношения, какви според местата, които държат в картата.
2
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от Рени - Днес в 12:00:27 pm »
Мен явно вече ме подпука прогресивен Марс на АЦ.
За една седмица се одрах, дете от класа ми си счупи и разпори дълбоко пръст, аварирахме по път и седяхме пет часа , докато дойде друг превоз, баща ми се натрови, потрошени съдове.
Ако това е началото, идея нямам как ще го преживея
целия период.

Можеш да наблюдаваш диспозиторите на Марс по транзит кога и какво.
3
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Рени - Днес в 11:59:15 am »
Максималната елонгация е аналог на първа /западна/ и последна /източна/ четвърт. Това са твърди аспекти и обикновено не носят положителни емоции. По натал разстоянието Слънце- Венера показва, кои нативи ще преживеят посочения казус.
4
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Рени - Днес в 11:08:19 am »
blueice, Луната, питащият е приет от Сатурн, другия, само по деканат, слаб интерес. Но е имало проява/-и на романтични жестове защото негов у5 Венера и Луна у1, питащият се приемат взаимно по екзалтация и в аспект. Първоначалното "избухване" е преминало. Сатурн е приет от Венера у5, квезита има  идруго увлечение.
5
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Рени - Днес в 10:56:52 am »
HRISKA, Да.
6
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Рени - Днес в 10:55:17 am »
Може да се приеме като допълнителна информация ако е свързана с въпроса, със сигнификаторите.
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Днес в 09:19:42 am »
Да,имах предвид,че Слънцето управлява негов 8ми дом.

Сега разбрах, много благодаря! :)
8
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Terry - Днес в 08:49:52 am »
В картата която гледам диспозитор на пр. слънце и наталната венера е един и същ и става директен по прогресия малко преди максималната елонгация.
9
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Terry - Днес в 08:47:53 am »
Сънувах баси тъпия сън:
На улицата, бяло виолетова змия, люспеста и кървяща.Въпреки, че само стоеше и не првеше нищо аз трябваше да я взема и да я изхвърля някъде. Успях да я пъхна в една торба, да я завържа и я носех да я хвърлям, махам от там където беше. Страх ме беше да не ме ухапе през торбата, но не се случи нищо.
10
Астрология / Re: Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 07:05:47 am »
Тери,при моите познати,диспозиторите на про.Слънце/Венера по натал са в напрегнат аспект,квадрат и опозиция.
Страници: [1] 2 3 ... 10