Автор Тема: за отклоненията от нормите на поведение  (Прочетена 12502 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #45 -: Ноември 27, 2017, 09:45:06 am »
И какви отклонения са това? Никакви. :engel016:

 :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #46 -: Ноември 27, 2017, 01:54:23 pm »
А аз си мислех, че живеем в що-годе нормално общество, без кой знае какви отклонения.

Нормално, нормално, колко да е нормално ;D?!

Последните няколко дни констатирах нещо. В една от известните фейс групи посветена на астрологията, в която членуват уж профи астролози, гледам, че участва и един доказан психопат за убийство. Случаят е публичен и от т.г.
Странното е, че след като подадох сигнал какви хора има в групата аз бях блокирана, а психопатът продължава да е там ;D

Професорът е прав за % на дебилност на българите, все повече се убеждавам в това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #47 -: Ноември 27, 2017, 02:13:36 pm »
Сред астролозите ще срещнеш всякакви образи, но чак психопати... За съжаление у нас много негативизъм се шири и астрологичните среди са се превърнали в един голям ла*нарник. Нещо, което рядко би срещнала в друга държава сред хора с такива интереси. А тук са най-сплотени, когато стане публичен скандал и трябва да се оплюе някой.
« Последна редакция: Ноември 27, 2017, 02:15:10 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #48 -: Ноември 27, 2017, 02:28:40 pm »
Нормално, нормално, колко да е нормално ;D?!

Последните няколко дни констатирах нещо. В една от известните фейс групи посветена на астрологията, в която членуват уж профи астролози, гледам, че участва и един доказан психопат за убийство. Случаят е публичен и от т.г.
Странното е, че след като подадох сигнал какви хора има в групата аз бях блокирана, а психопатът продължава да е там ;D

Професорът е прав за % на дебилност на българите, все повече се убеждавам в това.

Доказан или осъден? То всъщност "доказан" по принцип няма...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #49 -: Ноември 27, 2017, 07:33:30 pm »
Сред астролозите ще срещнеш всякакви образи, но чак психопати... За съжаление у нас много негативизъм се шири и астрологичните среди са се превърнали в един голям ла*нарник. Нещо, което рядко би срещнала в друга държава сред хора с такива интереси. А тук са най-сплотени, когато стане публичен скандал и трябва да се оплюе някой.

Лили, за мен странното в случая е, че администратора на въпросната група блокира мен (аз никога не съм публикувала коментари и не съм участвала в обсъждания, само от време на време съм ги чела).
Според мен идеята на тези групи е да събира хора по интереси, а не да е сбор от всякакви хора, които нямат дори и минимален интерес. Подадох сигнала до администратора, защото ми направи впечатление профила на въпросния и какво прави шизофреник-убиец в тази астро група. А също и да обърнат внимание какви хора добавят.
Наричам ги профи, защото те се наричат астролози и взимат пари за услугите, които извършват. Колко са професионалисти само те си знаят.

Доказан или осъден? То всъщност "доказан" по принцип няма...
Доказан - на базата на експертизите, т.е. че е извършил престъпление. Доколкото съм засичала по медиите, делото продължава и няма все още присъда.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #50 -: Ноември 27, 2017, 08:06:44 pm »
Ние сме държава на абсурдите. Както очакваш? А по тия виртуални групи има всичко, не и чисти, истински отношения. Независимо дали са капсулирани за избрана публика или общодостъпни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #51 -: Ноември 27, 2017, 09:24:52 pm »
А може и в някой минал живот ревнив младоженец да я е удушил с булчинския жартиер. И сега бяга като дявол от тамян от брачно обвързване.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #52 -: Ноември 28, 2017, 12:11:49 am »
Да допълня. Може би не, че ти обичаш да те връзват, а че мъжете ти обичат да го правят.

Ом, Ох, Хм, Мх, отговорих къде печелившо си изтрила билетчето, оттам нататък нямаш попадения. ;)
Нали, търсеше астрология, демонстрирай такава и ще споделя къде имам отклонения от нормите на поведение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #53 -: Ноември 28, 2017, 08:19:22 am »
Думата перверзия означава версия на бащата, така, че перверзиите астрологично би трябвало да се свързват с мъжките планети в натала, особено ако имат връзка със Сатурн (който е мундаден управител на 10ти дом).
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #54 -: Ноември 28, 2017, 01:41:31 pm »
Съвсем пресен случай от новините – 14- и 17-годишен убиват и изнасилват възрастна 77-годишна жена. Това е отклонение и извращение. Нямаме им наталните данни обаче. Лично мое мнение е, че за такива трябва да се въведе принудителна кастрация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #55 -: Ноември 28, 2017, 02:37:43 pm »
Думата перверзия означава версия на бащата, така, че перверзиите астрологично би трябвало да се свързват с мъжките планети в натала, особено ако имат връзка със Сатурн (който е мундаден управител на 10ти дом).
Тери, това е интересно като становище. Тогава Слънце. Обикновено да, мъжете са предразположени към нея и/или женски карти с акцент мъжки знаци, женски планети в мъжки знаци наранени от мъжки планети, при мъжете обратно. На Изток има повее предпоставки за перверзии, защото там са по-маскулизирани, на Запад преобладава само хомосексуалността, защото Луната има превес с нейната природа ?
Но перверзията е преди всичко някакво поведение-тогава е и Меркурий, Луна, АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #56 -: Ноември 29, 2017, 08:25:50 am »
Съвсем пресен случай от новините – 14- и 17-годишен убиват и изнасилват възрастна 77-годишна жена. Това е отклонение и извращение. Нямаме им наталните данни обаче. Лично мое мнение е, че за такива трябва да се въведе принудителна кастрация.

Това за мен е примитивизъм.

А кастрация няма как да се въведе щото не сме мюсюлманска държава, пък и смъртното наказание е по-добра алтернатива, поне според мен. Ама нали сме в евросъюза, трябва да сме хуманни към извършителите щото както казват германците, занимаващи се с пенитенциарно право- след 10 години в затвора, горките извършители изпадат в депресия.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #57 -: Ноември 29, 2017, 08:56:50 am »

щото както казват германците, занимаващи се с пенитенциарно право- след 10 години в затвора, горките извършители изпадат в депресия.

 от принудителната смяната на пола е....нещо като бърза процедура на божията справедливост


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #58 -: Декември 07, 2017, 04:42:46 pm »
Цитат
на какъв астро аспект може да се дължи следното - мъж, семеен с 3 деца и съпруга да има сексуална връзка с майка си - Сатурн/Луна/Плутон  ::)?!

Това е картата.

Обаче не съм категорична, че написаното е истина, макар че е потвърдено от двама.
Аз лично не го познавам въпросния човек, нито неговата майка, но ми предстои да се запозная с тях.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: за отклоненията от нормите на поведение
« Отговор #59 -: Декември 07, 2017, 05:22:04 pm »
За Луната очаквах да е в Рак, Дева или Риби... въздушно-воднен акцент, но си мислех за Близнаци, не Везни. Жалко, че няма час