Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 653323 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1665 -: Април 03, 2015, 11:02:31 am »
Благодаря ти!  :58:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1666 -: Април 03, 2015, 10:46:38 pm »
Ще ми се малко да поработя с Таро картите по подредбата, която публикувах днес - http://astra.la/forum/index.php?topic=489.msg69459#msg69459

Моля, ако някой има желание да пише тук или на ЛС :)

Но имайте предвид, че не съм профи!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1667 -: Април 03, 2015, 10:56:59 pm »
И аз съм на опашката, да не се мина  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1668 -: Април 04, 2015, 12:10:25 am »
witch111,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - СИЛАТА
Може би е необходимо да проявиш малко повече търпение спрямо партньора. Да преодолееш егото си.
Да приемеш своята женска сексуалност. Без да насилваш нещата да се случват, както ти желаеш (на всяка цена).


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - 4 МЕЧА
Затваряне, отдалечаване, отдръпване от партньора. Желание да бъдеш сама със себе си и да обмислиш нещата на спокойствие. Изключваш партньора. Не го допускаш.
Възможно е да психосоматизираш.


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - 4 ЧАШИ
Може би трябва да промениш нагласата си за любовта.
Да се опиташ да поработиш върху нещата, които не харесваш в себе си. Да не се затваряш и по този начин сама да се ограничаваш. 
Да започнеш да се радваш на малките неща в живота... Да бъдеш повече възприемчива и толерантна към партньора, за да има взаимност и подкрепа.


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 6 ЧАШИ
Да не правиш постоянни регресии. Не съжалявай за миналото, каквото било, било. Точка. Няма връщане назад. И не живей в спомените си.

5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - КРАЛИЦА МЕЧ
Не сдържай толкова много емоциите си. Жена си, покажи нуждата си от ласка. Прощавай, когато е необходимо. И се опитай да допускаш хората, които ти харесват по-близо до себе си, не спазвай толкова голяма дистанция. Любовта не е самотна игра...

Успех

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1669 -: Април 04, 2015, 01:22:13 am »
Satin,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 3 меча
Предполагам някакъв горчив опит преди време, свързан с липсата на споделеност от отсрещната страна...
Трябва да излекуваш душевната болка.
Можеш да приложиш някакви техники за личностна работа/самоусъвършенстване.


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Отшелник
Доброволна самота и желание за поемане на нов път. Напускане.
Според мен по някакъв начин изборът тук е съзнателен, защото всеки път се открива нещо ново, което води до опознаване...


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - Кралица пентакли
От една страна да изявяваш повече женските си качества, да създаваш хармония и уют около себе си. Да бъдеш всеотдайна към партньора. Да не се страхуваш да твориш във всяко едно отношение. Да изглеждаш доволна и щастлива.
Да бъдеш независима и самостоятелна.
Можеш да поработиш върху някои наложени модели от майка ти, които не харесваш, (ако има такива).


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 8 меча
Да не се изолираш. Някакъв страх, някакво напрежение от нещо вече преживяно ти пречи да гледаш с трезви очи на нещата около теб. Умът ти е като в капан.
Трябва да се довериш на силата в теб, да обикнеш себе си, такава, каквато си. Да имаш по-голямо доверие на живота и в Бог.
Освободи ума си от всякакви мисли на ревност, недоверие, подозрение към другия.


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 10 меча
Остави старото да си отиде, не го мисли толкова. Така или иначе страданието тук е пречистващо.
Прости и продължи на чисто.
Не търси нещо, с което да компенсираш липсващото.
Отвори сърцето си и преоткрий любовта в теб самата. Нещата са на път да се променят, въпрос на малко време е.


Успех

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1670 -: Април 04, 2015, 09:51:08 am »
И аз искам  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1671 -: Април 04, 2015, 10:26:06 am »
Може ли и аз, много те моля?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1672 -: Април 04, 2015, 10:48:36 am »
Романтика, всичко е вярно, ама работя по въпроса де :)
Благодаря :-*

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1673 -: Април 04, 2015, 11:05:49 am »
Романтика, може ли и аз да се наредя на опашката?  :57: 

На себе си не мога да хвърлям карти и това никога не ми е било дерт, но сега ме загриза любопитството. Не сега, а когато имаш време и желание - утре, другата седмица или когато си прецениш.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1674 -: Април 04, 2015, 02:35:50 pm »
trendy,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 5 чаши
Тежките емоции, водят до болезнено отчаяние и болка. Едно затваряне и вътрешно изживяване, от нереалистични очаквания, при което не се виждат  2-те пълни чаши, които са винаги там и идват при теб под формата на помощ от приятел. 
Не отдавай енергия на самотни и негативни мисли. Не мисли, за минали грешки, пусни хората, които те натоварват.
Помисли за себе си, излез и си живей живота, не го оставяй да изтича през теб.


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Жрецът 
Може би залагаш преди всичко на традиционното. Приятелството е преди всичко. Честна и открита си към другия човек. Има бавно развитие, постепенно разгръщане, не форсираш нещата.
Мъдро постъпваш и всяка една твоя връзка е стъпка нагоре към твоето развитие. Възможно е оттегляне и липса на интимност с партньора, ако той ти се противопостави.

Хммм... мисля, че сърцето ти е вече заето и то сериознооо!!! ::) Той е някъде около теб, така го усещам.

3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - Крал мечове
Общувай повече, не се страхувай да покажеш своя интелект. Бъди по-разсъдлива. Изявявай се без страх, но не се опитвай да доминираш на всяка цена.
Общуване по и-нета.


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - Асо жезли
Започни някакво ново начинание, което дълго си отлагала. Прецени кой е подходящият момент и действай без отлагане. Насочи внимание към твоите желания, като ги обмислиш добре.

5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 3 чаши
Заложи на позитивите. Дай израз на приятните емоции – в компания, с близки приятели, роднини. Имай повече самочувствие.
Ако е необходимо и прецениш може да промениш нещо във визията си. Помисли за хоби.
Според мен ще имаш успех, ако приложиш някакви енергийни практики или нещо подобно...


Успех
« Последна редакция: Април 04, 2015, 03:40:58 pm от romantica »

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1675 -: Април 04, 2015, 03:22:50 pm »
romantica, може ли и на мен  :)
Чувствам се добре!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1676 -: Април 04, 2015, 04:43:30 pm »
Veselin,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 7 меча
Има някаква неяснотата. Нещо остава скрито или умишлено се прикрива. Проява на двойнственост.
Липсата на откритост в отношенията. Упоритото избягване на откритата комуникация с партньора и на взимане на решения.


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - 8 жезли
Прекалено бързо желание за развитие още от самото начало, отдаване на много енергия в тази посока. Силна припряност, която често води до неочаквани изненадващи събития.
Мисля си, че повечето връзки до тук са били кратки, основани предимно на сексуално ниво.
Извини ме, ако бъркам!


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - Рицар мечове
Повече стабилност в отношенията трябва да има. Да успокоиш малко ума. Да бъдеш по-внимателен и да се опитваш да не нараняваш партньора. Да не използваш груби думи и да не правиш скандали.
Вслушвай се повече в гласа на разума


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - Глупакът
Да не бъдеш толкова наивен, толкова доверчив, за да не паднеш, когато най-малко желаеш.
Да си готов да поемеш по един нов път – по-ясен, чист, конкретен, отговорен. Да се опиташ да не бъдеш малкото момче, което преди всичко е било водено от любопитство, а вече осъзнатият мъж.
Намери любовта в себе си и тогава ще я видиш отвън.
Не се разпилявай в минало или бъдеще – бъди сега!


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - Любовниците
Според мен трябва да успееш да балансираш мъжко/женските енергии в себе си.
Трябва да направиш избор (ти си знаеш какъв).
Да се стремиш към баланс и хармония в отношенията.


Успех

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1677 -: Април 04, 2015, 06:19:31 pm »
Благодаря много, romantica!  :58: :58: :58: Има верни неща в това, което си написала.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1678 -: Април 04, 2015, 07:10:56 pm »
Леле колко вярноо,аз чак се уплаших  :57: МНоого точно си усетила нещата,браво  :08:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1679 -: Април 05, 2015, 05:39:48 pm »
Вещичка,

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - Глупакът
Може би като цяло – леко несериозното и не отговорно поведение в момента на взимането на решение за сериозно обвързване. Действа се малко като на шега. Нежелание за стандартен брак. Липса на постоянност, има едно непрекъснато вълнение и очакване на нещо по-добро...
Любовта тук се случва, когато най-малко очакваш...
Необходимо е едно постоянно и взаимно усъвършенстване с партньора, като си давате необходимата свобода един към друг.


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - Влюбените
Винаги има някакъв избор и в момента мисля, че ти предстои нещо...
Като че ли никога не затваряш вратата отведнъж. Не палиш, дава възможности на отсрещната страна. Не се затваряш.
Според мен ти си учителят във връзките. И всяка една любовна история при теб води до по-голямо разбиране и осъзнаване, какво точно искаш.
Приемаш връзката като поредния урок.
Отдаваш на другия с цялото си сърце, ако усетиш, че и той има същото разбиране за живота, като твоето.


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - 8 меча
Да не се ограничаваш сама, да не се страхуваш и да не ставаш инертна. Да не изграждаш сама бариера към хората.
Да не даваш възможност комплекси да обладават ума ти, както и да ставаш зависима към определени неща, чрез които да се опитваш да избягваш действителността.
Бъди смела и действай плавно!


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - 3 пентакли
Дай възможност на твоите таланти да се проявят. Представяй ги. Продължавай да правиш нещата, в които усещаш, че си силна. Ще бъдеш оценена щедро.
Възможно е да го срещнеш около свое хоби или при обработване на някакви документи.
Според мен вече има човек, но нещата предстоят тепърва да се развият. Може би ще се случва по-бавно... :)


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - Асо чаши
Според мен, ти си свършила добре работата...
Не се страхувай да мечтаеш и да вярваш, имаш подкрепата да си сбъднеш мечтите. Ако е необходимо можеш да използваш различни практики (медитации), които ще имат успех.
Може би да се опитваш да балансираш повече емоциите. Да продължаваш да проявяваш Любовта си към себе си, близките си.  Да продължаваш с опознаването и развитието на себе си...
Повече доверие и увереност в бъдещето.


Успех

____________________________________________________________________________________________________________
PS. Ще изтегля карти, на всички, на които обещах до момента! След което ще прекратя дейността си по тази подредба  ;D