Автор Тема: Жените, и имат ли подход в любовта  (Прочетена 26555 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #60 -: Юни 09, 2015, 12:56:14 pm »
Diyana,не намесвай Ali_Lun,ако обичаш,особено пък по такъв начин,защото... има много ''защото''. :)

Ние тримата сме мрънкалата на форума  ;D

Само че аз тук не се тръшкам за лични проблеми, а за глобални - преобладаващ овчи манталитет сред заобикалящата среда.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #61 -: Юни 09, 2015, 12:59:00 pm »
Тъй е! Отглеждам си едно такова тийнейджърче у нас на 48 години  :D Козирожката ми Венера я стяга здраво, ама пак си прави глупостите.  ;D

И покрай мен пълно с козирожки венери, добре, че с чадото имаме съвпад на венерите, почнала е да целува момчетата в детската градина вече. Тъй ами, ако ги чака тях... :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #62 -: Юни 09, 2015, 01:06:07 pm »
защото... има много ''защото''. :)

Знам, знам Али. Важно е да си вярваш, че имаш "защото", че иначе не знам как ще ставаш сутрин от леглото.
Не се набирай като балканче на баир, пътьом те отметнах, не те следя изрично.  :012:

По принцип приемам като лична обида всяко обобщение - и с обект "жените", и с обект "мъжете". Мрънкането не ме "храни" вече толкова.
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 01:10:06 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #63 -: Юни 09, 2015, 01:12:21 pm »
Сега очаквам Али да пусне някоя сърцераздирателна тема с философски уклон  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #64 -: Юни 09, 2015, 01:13:08 pm »
Ние тримата сме мрънкалата на форума  ;D

Само че аз тук не се тръшкам за лични проблеми, а за глобални - преобладаващ овчи манталитет сред заобикалящата среда.

А четирима, ма аз ви напускам  ;D За две години се намрънках за десет живота напред, стига ми толко ;D

Между другото миналото лято влязох в даша на Сатурн, антардаша Сатурн, много ме беше шубе, но ми се отразява изключително благоприятно. Със сигурност ще има и сътресения до края, но тук има градация, докато при дашата на Юпитер, всичко беше въздух под налягане.
И ако Сатурн ме беше претазил, когато бях на 20г. нямаше да съм профукала 10 години на вятъра  :) Силният и доминиращ Марс има нужда от Сатурн, тоест дисциплина и ред, когато излезе от правия пък пръчката с възпитателна цел е задължителна, иначе нищо не става от него.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #65 -: Юни 09, 2015, 01:17:50 pm »
Диянка, голямо мнение направи. :08:
Едва ли ще си неразбрана от повечето жени. И аз такива ги харесвам. Тръгнали от нищото, стигнали далече. Искам силен мъж. За да ми позволи този лукс аз да съм слаба. А моите граници не са близо. Това харесвам и аз в седмодомието. Бил е всякакъв. От бедно семейство. Но се е борил мъжката. Различно е успял мъж с помощ, с начален капитал от мама, тати, някой си. И мъж, който сам е стигнал някъде. Калени са тези. Издръжливи. Не падат лесно. И бързо стават. Трудно е за разбиране. Може и обидно за някой. Но характер не се кове много лесно.
Иначе аз съм лоша в любовта. Много ми натоварена венерата. Знае да натиска и огъва. А види ли това в мъжа,не го жали. Искам да съм жена. Но не съм особено ранима и хленчеща. И не мога с немъже. Нямам против другите да са месили преди мен. Защото знам, че са били фон. Заслугите и качествата са били налични и без тях.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #66 -: Юни 09, 2015, 02:32:11 pm »
През 2016 влизам в такъв период - Сатурн/Марс, ще ви докладвам за всички настъпили промени, ако има някакво развитие  :)

В основната карта Марс управлява 7 дом и се намира в 5ти, Сатурн управлява 4ти и 5ти и се намира в 10ти. В навамша Марс е у7, Сатурн е у9 и у10 - имат аспект и взаимна рецепция. Може и тогава да удари камбаната.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #67 -: Юни 09, 2015, 03:07:15 pm »
В тази връзка и аз да се отчета - относно периодите. Преди много години, когато още бях млада и зелена... извинявам се, отплеснах се... та, тогава течеше дашата на Меркурий и бхуктито (подпериодът) на Венера. Венера управлява 5-тия дом във ведическата карта, а Меркурий е заедно с нея в Лагна (1-ви дом), откъдето аспектират 7-ми. Тогава имаше аморе.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #68 -: Юни 09, 2015, 03:10:06 pm »
При мен аморетата са доста, но значимите са малко. Предполагам, че нещо по-значимо трябва да е отразено астрологично и може да се проследи по планетни периоди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #69 -: Юни 09, 2015, 03:14:07 pm »
И аз излизам от мрънкалниците(на тема кариера),осмодомствам,Плутонясвам много приятно,копая си с мерак и настървение,въобще ми е много гот. :97: :72:
П.П: нещо,но не ми се занимава да търся какво,ми задейства и другите водни домове.Оф,Марс и Слънце са ми в 12Д и са започнали тригоните към точки във въздушните знаци,но осезаемо от 2-3 дни се чувствам толкова чудесно,както не съм се чувствала от много време  :043:
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 03:24:01 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #70 -: Юни 09, 2015, 03:28:39 pm »
Може и тогава да удари камбаната.  ;D

Лиле, тая твоя камбана я чакаме пета година. Хората цяла църква вдигат за толкова време.
Стига чака, ми иди нагледай онова телче, твоето, що така не може да се прислони някъде. Толкова ретроградности не ще да са случайни :P
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #71 -: Юни 09, 2015, 03:42:36 pm »
Вече не ми е интересен и не го разглеждам като вариант.  :)

Мъж, който веднъж вече е потърсил "по-подходящ вариант", дори ако се завърне при теб като блудния син, в един момент пак може срещу теб да се обърне. Когато спреш да го устройваш.
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 04:32:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #72 -: Юни 09, 2015, 03:51:18 pm »
Вече не ми е интересен и не го разглеждам като вариант.  :)
Не може да ти харесва мъж,който "се подчинява на стадото" и се пази от него,без "да излезе в твоя защита".Има едни хора(да не казвам мъже),които се обръщат по вятъра и остават пасивни,като възрастта не играе роля.Венера в Овен си иска рицар или поне някой,който да не му пука какво ще кажат другите за него.Това го могат безразсъдните тронови марсове,Марс Стрелец,Марс Водолей.Как ще погледнат околните на връзка с по-зряла колежка,която в същото време е трън в очите-страхливец
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 03:53:38 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #73 -: Юни 09, 2015, 03:55:23 pm »
Да, за от мъже с тригон, секстил или съвпад Луна/Венера рядко съм виждала да излязат с ясна и твърда позиция, особено пред група, колектив. И вълкът да е сит, и агнето да е цяло - вече имам наблюдения. Офисният младеж е с партилен секстил между двете. Предполагам, че много успешно се интегрира в женски колектив. Може да е съпричастен, да те изслуша, да ти влезе в положението, но няма да си разваля рахатлъка и да защитава някой пред другите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7910
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #74 -: Юни 09, 2015, 03:55:31 pm »
И после някой да тръгне да ми разправя, че в тая държава успяват само протежетата. Има хора, които и от нулата да тръгнат, пак ще успеят.

Как бе, нали със стар постоянно твърдите, че всичко е до късмет, "правилния" момент, "правилните" хора...?