Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Знаците на Духа и астрологията
« Последна публикация от atiart - Днес в 11:26:15 am »
За изкушените от A.C.G астрологията. Нямам особенна вяра в някой от клиповете в мрежата, но как да тълкуваме ситуацията в Ерусалим и астрологичната карта за часа на мястото на събитието. https://twitter.com/theinformant…/status/1786874031456538747 --- 12:42 AM · May 5, 2024 -- фактора Посейдон в 0ч. 39м.21с. е над града - сигнификатор на - Висшето проявление на Духа, самият Дух, истината, идеята, мъдростта, философията, просветлението, просвещението, пътя на познанието, откровението, духовното зрение като дар, разбирането. Фактора Вулкан - енергията, величието, моща както физическата, така и парапсихологическата, огромната сила, Съдбата, е на 250 мили източно от града, т.е орбиса има влияние. Чудеса няма. ИМА САМО ПРОЯВЛЕНИЯ НА ДУХА. -- https://www.facebook.com/photo/?fbid=394202430260588&set=a.106031725744328
2
Астрология / Re: Транзити на Плутон
« Последна публикация от Terry - Днес в 08:27:42 am »
Лошото е, че когато Плутон се върне в козирог септември и Венера, и Марс ще правят напрегнати аспекти с него - тр. Венера от везни, тр. Марс от рак.
Бляк!
3
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Terry - Днес в 08:25:10 am »
Аз знам, че действието е до следващото пълнолуние в знака - в случая до ноемврийско пълнолуние в телец.

4
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:42:22 am »
Колко е действието на Новолуние?До пълнолуние на най-ниско и общо ниво.И до следващото новолуние.
Тоест,прогнозата е за около 14 дни напред във времето,като кулминация ,или около 28 дни като приключване на цикъла и започване на нов.
5
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:30:46 am »
Да,имах предвид,че Слънцето управлява негов 8ми дом.
6
Астрология / Re: Цикъл Слънце-Юпитер, (да ) вярваме ли в чудеса
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:29:47 am »
Слънце/Юпитер в нов цикъл на 18/19 май 24г.в 28*на знак Телец.В антисия с 2*на Лъв.
28*е особен с това,че там са Плеядите и неподвижна звезда с лоша слава.Медуза Горгона.Ще падне ли главата на някой?В преносен и буквален смисъл.Мъглявините са характерни с това,че увреждат зрението.Нито Слънцето,нито Юпитер имат достойнства в телец.Изненади.В кралско семейство,при религиозни представители,печалби в особено големи размери.Някой ще е в светлините на прожектора.
С този цикъл стартира и още един-Венера/Уран в 23*на телец,по същото време Марс е с възела .
7
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от blueice - Май 04, 2024, 07:51:05 pm »
Юпитер и Уран не са ли в негов 5ти, а не 8ми, а Слънцето и Венера в 4ти? Даже си мислех, че Венера в 4ти показва приятелката му. Да, не знам какви са му целите, мераците. Мен хем ме дразни, хем ми е готино, че има интерес. Но пак, не желая да имам общо с обвързани мъже. Няма вероятно да тръгна да говоря с него при тези обстоятелства. Той е доста социална и динамична личност определено и със сигурност знам, че не седи и си мисли за мен. По-скоро интересното е, че начинът, по който се опитва да установи контакт с мен, е точно такъв, какъвто забелязвам и сигурно затова се подведох. Благодаря за включването!  :-*
8
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Май 04, 2024, 03:42:11 pm »
Пълнолунието и при мен задейства таоквадрата,съвпад с нат.Юпитер в 6ти,опозиция Сатурн и квадрат Меркурий.Профекция асц е в стрелец,ще задейства управителя.
На следващ ден имам час при хомеопат.Надявам се да се обадят и майстори ,които чакаме от месеци за ремонт.
Имаше майстори ,но за друго,не дългоочакваните.
Има движение по много теми,роднински най-вече.
9
Астрология / Re: Прогресии
« Последна публикация от Сафо - Май 04, 2024, 03:38:03 pm »
Корея,дирекция Марс на асц вероятно е минал вече.Как беше тогава?Мисля,че писа преди,но не помня.
10
Астрология / Re: Любовни хорари
« Последна публикация от Сафо - Май 04, 2024, 03:31:13 pm »
blueice,Ти си представена от Луна в риби-може би си по-романтична от него,Той е Сатурн в риби.Романтика и Сатурн?Как ти изглежда -колко да е романтичен човек ,представен от Сатурн?Луната приема Сатурн по триплицитет и има сх,аспект с него.Има някакъв интерес.Той е в твой 9ти,но това е негов 3ти дом,вероятно докато ти правиш хорар,той пътува,общува,пише,комуникира и т.н.Вариантите са много,ако трябва да издребняваме,или може би е на черква,или в социалните мрежи,или в банята ....
Луната има сходящи аспекти със Слънце,негов 8ми дом ,с Юпитер,Уран,Нептун.
В този ред на мисли ,Той няма романтични чувства,по-скоро сексуални мераци.
Плутон в негов 1ви описва неговият партньор в живота.
Страници: [1] 2 3 ... 10