Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 70780 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #150 -: Октомври 03, 2016, 03:03:23 pm »
Без малко да изпусна предстоящия си Венусар  :29:

Гледам, че Венера ще е в 12 дом. Там е и в текущия и предстоящия солар, честно казано - недоумявам каква работа има Венера по 12 дом, но това здраво се подчертава. В соларите (настоящ и предстоящ)  е на АС, но от към 12 дом, а във венусара си е съвсем в дома :) Потайна ли ще ставам или ще полудявам :)

Понеже в натала ми управлява 2 дом и е разположена в  8 дом - веднага поглеждам какво се случва с 2 дом във венусара. Тъй като сред най-активните ми теми е заемоплащането. Е, Сатурн, У2 във венусара е в 1 дом. Явно темата за матераилната осигиреност - ще ми е пак на дневен ред и ще ми занимава съществото. Сатурн е подкрепен от Слънцето в 10 дом - явно е на какво ще разчитам (не че очаквам повишение в работата). Както и гледам квадратите от 10 дом към 2 дом - на Юпитер от 10 дом към Луната и Марс на К2. Луната заточена, МАрс в екзалтация. Явно ще има преработване, пренатягане, а очакванията за възмездяване няма да са оправдани. Анаретен Меркурий У7 и У10 в 10 дом .... дали няма да има промяна в договора ми или нов колега. Може и покрай това да има нерви.

Ако някой има желание да се включи, бих се радвала  :58: Двете качени карти са:

1.) само венусар
2.) венусар и натал

Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Възврат на Венера
« Отговор #151 -: Октомври 03, 2016, 04:58:48 pm »
Ами не се тревожи, що да полудееш, то е нормално, пък и да полудееш с такава венера ще е в хубава швейцарска клиника, но може да прекаляваш с напитките, да   ходиш на таен нудиктки плаж, да пишеш тайно стихове и прочие, но все пак са 8 натален  и 12 венесуарен дом та таен секс- значи любовник или ще се криете с мъжът ти  от  децата да правите скришом секс в мазето, ужким продухвате зелето ;D  Пу и майка ми днес има ненусуар, сигурно за туй поиска да и оскубя веждите и да и махам черна точка -работи си астрологията ейй :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #152 -: Октомври 03, 2016, 07:28:12 pm »
Алена, може би ще реагираш на другите и въобще на всичко касаещо сферата на Венера с недоверие, страх, тревога, поради  трудни за разбиране усещания и отношения. Добрата новина, е, че АСЦ е в Стрелец, с Юпитер в знак на Венера и Меркурий също ( не е анаретен по това време ). След като има акцент върху психичните домове е добре да си по-предпазлива в подхода си към връзките и взаимоотношенията, защото има предпоставки да са с акцент на  манипулативен и не дотам ясен характер. Понеже е подчертана и оста 2/8-ми, залагай на сигурни финансови операция и постъпления и не влизай   в борба за надмощие или упражняване на власт; използвай единствения , но  благоприятен секстил Венера- Марс по начин, който би ти осъществил съкровено желание ( новолунието все още действа, в периода и Меркурий вече е подминал градуса, в който е спрял ). На теб не са ти чужди проявите на  Венера в тези домове, така че, изборът е твой- дали , да се оставиш на повърхностните си желания и емоции или да задълбаеш и да "излекуваш" нещо, което постоянно те дразни. Това е и времето, когато можеш малко да се поприбереш откъм социални контакти, маниер, поведение, стил, разбира се , ако търсиш "среща" с непознатото, невидимото; да изживееш по много интензивен, страстен начин тръпка; да се забъркаш в нещо или с някой, които не са това, за което се представят. Интересно ми е как ще се прояви енергията на Марс и Плутон в Козирог във 2-ри дом, тук, това все пак е "червено бутонче". Ти ще споделиш. Няма огнен елемент при този възврат, ако не броим АСЦ- не бъдеи толкова крайна и чувствителна по Венера, уязвима. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Венера
« Отговор #153 -: Юни 05, 2017, 08:03:42 pm »
Защо няма активност по тази тема-тук половината сме с Венера в Овен и Уран пак е в нейната компания; същата беше ретро тази година в Овен, с Марс в Близнаци се случва възврата( няма дама тук с Венера Овен в последните градуси) - давайте да тълкуваме, не ви ли е интересно какво ще се ..случва в следващите 10 месеца по Венера, нали сме повечето тук "моми-англичанки" ?!/ ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Възврат на Венера
« Отговор #154 -: Юни 05, 2017, 08:33:09 pm »
"моми-англичанки" ?!/ ;)

 :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възврат на Венера
« Отговор #155 -: Юни 05, 2017, 08:46:41 pm »
Венусара го посрещнах с неистово харчене и нови придобивки. Някои бяха необходимост, с други се поглезих. Още ми държи влага, навлязох във фаза на задоволство. Не съм гледала тематична карта и каква е домификацията там.

Възврата го посрещнах без разврат, като на скучна английска чаена церемония.  ;D ???
« Последна редакция: Юни 05, 2017, 09:04:52 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Възврат на Венера
« Отговор #156 -: Юни 05, 2017, 09:28:01 pm »
Защо няма активност по тази тема-тук половината сме с Венера в Овен и Уран пак е в нейната компания; същата беше ретро тази година в Овен, с Марс в Близнаци се случва възврата( няма дама тук с Венера Овен в последните градуси) - давайте да тълкуваме, не ви ли е интересно какво ще се ..случва в следващите 10 месеца по Венера, нали сме повечето тук "моми-англичанки" ?!/ ;)
Аз имам какво да споделя, но нека мине утре. 😊
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Възврат на Венера
« Отговор #157 -: Юни 05, 2017, 09:40:14 pm »
Защо няма активност по тази тема-тук половината сме с Венера в Овен и Уран пак е в нейната компания; същата беше ретро тази година в Овен, с Марс в Близнаци се случва възврата( няма дама тук с Венера Овен в последните градуси) - давайте да тълкуваме, не ви ли е интересно какво ще се ..случва в следващите 10 месеца по Венера, нали сме повечето тук "моми-англичанки" ?!/ ;)
Интересно ми е. Не съм си гледала картата. Сега хвърлих едно око на възврата.
Имах обещаващи високобюджетни сделки. Нищожна част от тях се реализираха.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #158 -: Юни 05, 2017, 09:58:21 pm »
Защо няма активност по тази тема-тук половината сме с Венера в Овен и Уран пак е в нейната компания; същата беше ретро тази година в Овен, с Марс в Близнаци се случва възврата( няма дама тук с Венера Овен в последните градуси) - давайте да тълкуваме, не ви ли е интересно какво ще се ..случва в следващите 10 месеца по Венера, нали сме повечето тук "моми-англичанки" ?!/ ;)

Нищо не се случи... що се възмущавам, баси тъпата Венера е моята, не знам какво трябва да я тресне, че да се размърда

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Възврат на Венера
« Отговор #159 -: Юни 05, 2017, 10:09:26 pm »
Оооу в зета какви шарени кръгчета имало, навих се да си го инсталирам вече. Преди доста години си бях инсталирала ,но не помня да е имало такива хубави цветове  :012: Иначе  това за Венерите са митове и легенди и моята е умряла, не просто заспала. Въобще не им се вързвам и надявам- не са никви моми англичанки или хулиганки -залъгалки семки и бонбонки-шикълки . Все още истинската им роля не съм я разбрала.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възврат на Венера
« Отговор #160 -: Юни 05, 2017, 10:24:55 pm »
Оооу в зета какви шарени кръгчета имало, навих се да си го инсталирам вече. Преди доста години си бях инсталирала ,но не помня да е имало такива хубави цветове  :012: Иначе  това за Венерите са митове и легенди и моята е умряла, не просто заспала. Въобще не им се вързвам и надявам- не са никви моми англичанки или хулиганки -залъгалки семки и бонбонки-шикълки . Все още истинската им роля не съм я разбрала.

Ти нямаш ли вече и точен съвпад на пр Слънце с Венера

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Възврат на Венера
« Отговор #161 -: Юни 05, 2017, 10:34:39 pm »
Имам!И обещавам да съобщя тържествено, фанфарно при поява на събитие, за да подкрепи астро теориите, защото все повече се разочаровам от заучените тълкувания в книжките. Какво да кажа за Венериният си разврат- почти в същият час се е случило да си платя за изследване на щитовидната жлеза-много венерино, любовно и творческо  :D

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Възврат на Венера
« Отговор #162 -: Юни 05, 2017, 11:00:05 pm »
Имам!И обещавам да съобщя тържествено, фанфарно при поява на събитие, за да подкрепи астро теориите, защото все повече се разочаровам от заучените тълкувания в книжките. Какво да кажа за Венериният си разврат- почти в същият час се е случило да си платя за изследване на щитовидната жлеза-много венерино, любовно и творческо  :D

тя не е ли по венера? :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Възврат на Венера
« Отговор #163 -: Юни 05, 2017, 11:15:41 pm »
Маслина, нали затова го написах бе отровителко  :012: На голяма далавера съм- пак от печелившите в космически хумор  :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Възврат на Венера
« Отговор #164 -: Юни 06, 2017, 12:05:35 am »
Маслина, нали затова го написах бе отровителко  :012: На голяма далавера съм- пак от печелившите в космически хумор  :012:

Проявила се е венерата , то малко ли обиди понесе горката :012:

Съжалявам . :58: