Автор Тема: Възврат на Венера  (Прочетена 72890 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #135 -: Април 28, 2016, 06:05:07 pm »
Гледам си венериния възврат - врътнах го до секунда. Как се проявява при вас - пари, любов?
Всяка година различно, при теб Венера У5 у10 е в 5д, може да е любов, но може и да са успехи за детето ти.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Възврат на Венера
« Отговор #136 -: Април 29, 2016, 12:05:07 pm »
Да, или ще има някакви развлечения :-) По принцип, по това време трябваше да пътуваме с милото в чужбина, но май се отлага. Дори и лунарът не показва пътуване.
А мислите ли, че възвратът има действие до следващия или се ограничава до периода на съвпада? Защото досега не съм го наблюдавала за по-дълъг период, само като 4-5 дни около датата.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #137 -: Април 29, 2016, 03:43:10 pm »
А мислите ли, че възвратът има действие до следващия или се ограничава до периода на съвпада? Защото досега не съм го наблюдавала за по-дълъг период, само като 4-5 дни около датата.
Аспектът съвяад на тр Венера с наталната може да е активен в рамките на +/- два дни, но както лунарът показва основните тенденции за месеца, соларът за годината, така и венусарът показва общия фон на венерините теми до следващия въврат.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #138 -: Август 23, 2016, 10:50:51 am »
Наложих си картата от възврата на венера, който ми предстой върху наталната и какво да видя ...препокриване на осите възможно ли е това или нещо съм оплескала?

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #139 -: Август 23, 2016, 11:03:06 am »
Наложих си картата от възврата на венера, който ми предстой върху наталната и какво да видя ...препокриване на осите възможно ли е това или нещо съм оплескала?

е щом така се получава, значи е така ... на мен ми се струва, че венера малко "мърда" във възврата - сигурна ли си, че положението й е точно до секунди (не че е особено важно де)

А аз съм имала преди 2-3 дни възврат ... как съм го пропуснала  :57: - хич даже и не съм го пропуснала - голям шопинг и приятно прекарване с приятелки (по кафета и магазини за козметика). От шопинга обаче не съм съвсем доволна  :d030:
« Последна редакция: Август 23, 2016, 11:09:14 am от Happy58 »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Възврат на Венера
« Отговор #140 -: Август 23, 2016, 11:42:47 am »
е щом така се получава, значи е така ... на мен ми се струва, че венера малко "мърда" във възврата - сигурна ли си, че положението й е точно до секунди (не че е особено важно де)

А аз съм имала преди 2-3 дни възврат ... как съм го пропуснала  :57: - хич даже и не съм го пропуснала - голям шопинг и приятно прекарване с приятелки (по кафета и магазини за козметика). От шопинга обаче не съм съвсем доволна  :d030:
Не Хепи не съм сигурна дали е точно до секунда...трябва ръчно да го нагодя май. Означава ли че ще е значима година за мен тъй като имам препокриване и на соларните с наталните оси?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #141 -: Август 23, 2016, 11:46:37 am »
Или ръчно или в ЗЕТ има такава карта  :)

Значим е, когато съвпада със слънчевата революция  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #142 -: Август 23, 2016, 06:07:46 pm »
Наложих си картата от възврата на венера, който ми предстоИ върху наталната и какво да видя ...препокриване на осите възможно ли е това или нещо съм оплескала?
Възможно е, как има случаи когато соларните оси покриват наталните, нали соларът също е възврат, само че на Слънцето.
« Последна редакция: Август 23, 2016, 06:27:07 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #143 -: Август 23, 2016, 06:26:37 pm »
А аз съм имала преди 2-3 дни възврат ... как съм го пропуснала
и аз съм пропуснала да направя карта, нали с малката имате почти еднаква Венера

 Построих венусар на малката ми дъщеря, може да се изкажете по него- АСЦ на венусара попада в неин 5д.


a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #144 -: Август 23, 2016, 09:14:09 pm »
Защо не го пуснеш към натала - или поне сподели какви управлява в него Венера и как е поставена.

Иначе - по този - ще има тайни копнежи по мъж, който е възможно да е малко батко. Ще има потребност да разчупи/промени ежедневието, или срещата на мъжа ще го промени :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Възврат на Венера
« Отговор #145 -: Август 23, 2016, 10:45:54 pm »
Хм, да не те изненадат с бебе :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #146 -: Август 24, 2016, 12:53:24 am »
Хм, да не те изненадат с бебе :)
Колко му е, текущия все още венусар стартира миналата година заедно със солара, в който има сол. 8д в нат. 5д. , в следващия солар , който започва края на октомври, соларните домове повтарят наталните, ако посрещне рождения си ден там  ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Възврат на Венера
« Отговор #147 -: Август 24, 2016, 08:14:27 am »
akruks ,а как беше марсовия възврат, Марс е у1,5

венусара -
8 върху 1 / на секс избива/,
луна на к5 /кандисваш да си баба/,
асц. в 5д /резултата след секса /,с уран на асц.-изненада ,50:50 според желанията приятна -неприятна
марс пак е У1 съвпад сатурн,спирачката,тя не кандисва да те прави,за сега

СД -К+ у1,5,8 ,върховете,прогр.луна къде шета
« Последна редакция: Август 24, 2016, 08:16:51 am от strelicka »

Happy58

  • Гост
Re: Възврат на Венера
« Отговор #148 -: Август 24, 2016, 09:47:22 am »
и аз съм пропуснала да направя карта, нали с малката имате почти еднаква Венера

 Построих венусар на малката ми дъщеря, може да се изкажете по него- АСЦ на венусара попада в неин 5д.

и аз ще пробвам :) - тук Венера е У2 и 7, намира се в 6 дом заедно с още един куп планети, което дава акцент тук. Но пък е в заключен знак в дома. Като цяло, бих приела, че ще има повече проявление на материален план - нещо като работа в партньорство, което да увеличи доходите й. Но ще е добре да подходи с повече забавление към нещата, да не е толкова стриктна и отдаваща се - зарази Лъв на К6. Аспектите са с 10, 12 и 8 дом и вървят към съвпад с домове 3,6,9 - да не би да смени чужбината заради работата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13558
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Възврат на Венера
« Отговор #149 -: Август 24, 2016, 12:54:37 pm »
akruks ,а как беше марсовия възврат, Марс е у1,5
СД -К+ у1,5,8 ,върховете,прогр.луна къде шета
Не съм ѝ гледала марсовия възврат, правих ѝ карта на юпитеров възврат, който се случи малко преди да замине за постоянно там
пр. Луна скоро е влязла в рак
дир. АСЦ е на 22гр 41' стрелец