Астрология. Езотерика > Мистика

Да попитаме Таро

<< < (947/948) > >>

Сафо:
Да,браво Романтика!

Pepuna Vamp:
Здравей магьоснице,

Моля те да ми помогнеш с Таро по отношение на една стара любов от преди и в продължение на 10 години :(
Живея с мъж П зодия овен
Другият мъж е Г зодия риби
Аз съм с буква П и зодия лъв

Много ще съм благодарна за помощта.
Целувки

romantica:
Имам нови карти, които бих искала да пробвам.
Някой, ако има въпрос може да пише!

brief:
Здравей отново, romantica! :)
Бих искала да задам един въпрос, ако позволиш и той е: В изпитва ли топли/добри/силни чувства към мен?
Благодаря!

romantica:

--- Цитат на: brief в Май 17, 2024, 06:26:55 pm ---В изпитва ли топли/добри/силни чувства към мен?

--- Край на цитат ---

Човекът ми излиза към момента доста аналитичен, логичен, студен с насочена енергията към работа.
Работа ли ви свързва? Не дава израз на чувства и има вътрешно напрежение и колебанание.
Има и някакво охлаждане на отношенията и от страна на жената, и застой. Този човек обвързан ли е, семеен ли е? Тъй като е възможно там да има някакъв проблем.
Според мен има чувства. Има желание за страст и романтика, като тези отношения не ми се струват да са от скоро.
Може би ти се иска да предприемеш някакво действие към него и да не си безучастна и вероятно имаш усещане, че имаш силата да покажеш на какво си способна.
Предстои да разбереш, ще ти се даде знак. Слушай интуицията си и не се притеснявай. Възможно е кариерно постижение, израстване и признание в работата.

Доста време не съм теглила карти и ще се радвам на обратна връзка!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия