Автор Тема: Сатурн & Нептун  (Прочетена 13733 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #45 -: Юни 15, 2016, 03:27:13 pm »
Благодаря, Рени  :08: :38: Ще имам нужда в къщи - да си го прочета пак и да асимилирам на спокойствие. Засегнати са точно тези теми. И в картата ан мъжа ми - Нептун е над Марс, а Сатурн над Луната. Имаше и конкретно събитие, което ме учуди, защото при тези квадрати не очаквам събития, ами по-скоро "работен процес". Ще ти пиша довечера на ЛС, защото предполагам, като ОВ ще ти е интересно  :engel016:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #46 -: Юни 15, 2016, 03:34:10 pm »
И аз благодаря, Алена за споделеното и да, всяка обратна връзка ми е интересна.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #47 -: Август 10, 2016, 10:17:54 am »
Квадратурата Сатурн - Нептун е точна и днес ми попадна една статия за тази част от цикъла между двете планети, каквато е квадратурата.

http://www.edna.bg/horoskopi/predstoi-cikylyt-saturn-neptun.-kakvo-ni-ochakva-4640433
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #48 -: Август 11, 2016, 02:31:37 am »
Квадратурата Сатурн - Нептун е точна и днес ми попадна една статия за тази част от цикъла между двете планети, каквато е квадратурата.
Благодаря за статията, а къде е точна квадратурата- в небето или в натала, че погледнах и точна ще е на 10 септ.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #49 -: Август 11, 2016, 08:37:16 am »
Точна е, защото все забравям, че астрокома ми стои на някаква дата - 4.07  ::) и за нея ги виждам в един и същи градус. Трябва да се връщам всеки път да указвам текущата дата, бъгава работа.  :( А наистина партилиня съвпад и тогава, когато казваш ти, но то не остана :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #50 -: Август 11, 2016, 08:49:23 am »
Точна е, защото все забравям, че астрокома ми стои на някаква дата - 4.07  ::) и за нея ги виждам в един и същи градус. Трябва да се връщам всеки път да указвам текущата дата, бъгава работа.  :( А наистина партилиня съвпад и тогава, когато казваш ти, но то не остана :)

Пробвай да си преинсталираш браузера  :) Предполагам, че в друг браузер или от друго устройство бъгът го няма?
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #51 -: Август 11, 2016, 09:08:03 am »
Вкъщи съм на Опера, на работа - на Хром, а и от двете места е едно и също.  :d030: Ще го мисля, че ме дразни така. 
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #52 -: Август 11, 2016, 09:26:13 am »
Значи е от сайта :( Трябва да им пишеш  :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #53 -: Август 11, 2016, 04:57:53 pm »
Точна е, защото все забравям, че астрокома ми стои на някаква дата - 4.07  ::) и за нея ги виждам в един и същи градус. Трябва да се връщам всеки път да указвам текущата дата, бъгава работа.  :( А наистина партилиня съвпад и тогава, когато казваш ти, но то не остана :)
Защото влизаш в сайта, както си регната, през линк, когато си правила карта на 4 юли. Изтрий си историята на браузера, регни се наново в астрокома и си влизай после през линка на централната му страница.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #54 -: Август 11, 2016, 11:19:33 pm »
Мерси Акрукс :) Точно това се оказа причината :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Сатурн & Нептун
« Отговор #55 -: Август 18, 2016, 11:30:56 am »
Ето още нещо по темата.

Saturn/Neptune Square - All of Sep, Strongest Sep 10
This very challenging aspects pits Neptune, the planet of religion, belief, and addiction, opposite to Saturn, the planet of karma, hard lessons, and tradition. In addition, Neptune is in Pisces, the sign of faith and illusion and Saturn is in Sagittarius, the sign of dogma and fanaticism. The combination is deadly. People willing to kill and die for what they believe in. In other words, crazy stories, myths and confabulations are taken deadly seriously by confused folks. And I am talking about everyone, from our own inner paranoia and victim-hood to fanatical religious terrorist, or Donald Trump and his Trumpees.

The first aspect happened in November 2015 when we experienced the attack in Paris as well as the Russian Metrojet crash over Sinai. The next collision between Saturn and Neptune happened mid June 2016, right when the attack in Orlando took place and the last is schedule around Sep 10. Like I mentioned before, "as within so without," These aspects manifest as terror attack in our inner world as well as in the "real" world. Pay attention not be reactive around this time. Especially since it happens right between the Solar and Lunar eclipses that magnify everything tenfold. The signs most affected are Pisces, Sagittarius, Gemini, and Virgo and people between the ages of 27-31 and 56-60 (Saturn Return).           

Expect: Fear mongering, violence, arguments, heated situation, deception, nightmares, paranoia.
Do: Meditate, yoga, exercises, spend time in water, take long baths with salt water, dance, breathe deep. Do Not: React, over train, surrender to negative thinking and victimization.     
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми