Автор Тема: Поразени лап-топ, gsm, кола  (Прочетена 6101 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Поразени лап-топ, gsm, кола
« Отговор #30 -: Декември 23, 2016, 01:13:32 am »
Търсим окончателни и твърдо положителни! :72:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re:
« Отговор #31 -: Декември 24, 2016, 10:08:03 am »
strelicka, скъсан кабел намества ли ти се в картината?


важно е колата да върви,и ремонта да е елементарен,да не е скъп или абсурден
уран е тока,ток без напрежение високо не тече,а марс ги къса по веригата ,злосторника
значи заиграли се уран и марс и скъсали мерка или у3

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Поразени лап-топ, gsm, кола
« Отговор #32 -: Декември 26, 2016, 12:17:28 am »
Благодаря, strelicka и Весела Коледа!

Весела на всички - бъдете живи и здрави! И нека всеки получи най-желания подарък! :-* :58:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Поразени лап-топ, gsm, кола
« Отговор #33 -: Декември 26, 2016, 12:53:21 am »
Винаги имам проблеми на ретрото, малки и досадни като меркурий, и дърпат пари тези неща. Моноблокът в тоалетната засвири като стерео- уредба, вероятно котлен камък е натрупал, както предния път, водата ни е варовита и твърда. Телефонът ми има проблем с интернета, проведохме един сеанс с оператор, при психоаналитик по-малко се говори. Устройството е гаранционно, ще правя рекламация. Писна ми от дребнотемие, автомобилът още се държи, ще ме сгащи когато не очаквам вероятно, а може би не. Стари познайници се появиха, но се разминахме на косъм, потърсиха ме на работа точно когато веднъж реших да си тръгна по-рано.
Изтичат някакви сроци на застраховки, а имам отпуска, и трябва да тичам, вместо да тантуркам натрупаното годишно напрежение от работа, така че да се появя рестартирана през януари, между другото точно на стациото към правото движение съм отново на работа.
Голям антипатяга е тоя  мерк, отвратитко, да, и транзитен марс напредва и вече влиза в орбис с моите подвижни квадратури, нещата наоколо са разбъркани в полицейска розетка.Ще оправя всичко, но ще ми изяде времето сатурн, да.....
« Последна редакция: Декември 26, 2016, 01:03:18 am от enigma »