Автор Тема: Сатурнова криза за подвижният кръст  (Прочетена 33344 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #180 -: Април 07, 2017, 12:13:44 am »
Имах много тежък ден и по-точно момент, когато трнзитна ретроградна Венера беше и анаретна и в точен квадрат към Слънцето ми, а тр.Марс заточен в точна опозиция на наталната ми Венера. Тр.Слънце беше в сходящ съвпад с нат.Юпитер :( Допускам, че кризата от това ме сломи психически и беше лесно да настина по-късно в озвука на тези аспекти.

Сега, когато тр.р.Венера вече екзалтира прескочила в Риби и екзалтира, а тр. Марс отпусна хватката от гърлото на Венерката ми и тр.Слънце е в точен тригон с нат.Луна в 6 дом - чувствам се по-добре, отпочинала и пълна с енергия :)

Леко ме ужасява предстоящия точен съвпад на тр.Марс с нат.ЮЛВ, както и мунаднния квадрат на Венера и Сатурн - семейно ще бъдем извън софия по повод РД на мъжа ми. Дано не превърти нещо. Определено не очаквам лесни дни, но поне съм починала.
Над силата е само умението да я владеем!

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #181 -: Април 07, 2017, 01:05:06 am »
Сатурн стационарен в 27 * Стрелец (мунданно  4 *Стрелец)- като за последно изпитание за Подвижния кръст.
Тези дни забелязали ли сте нещо по-особено по аналогиите на Сатурн в ежедневния си ритъм, някакъв тип стагнация, ирационален страх, паника ?  :)

И аз да кажа, че ме тръшна настинка, но този път с огромни усилия не я изкарах на легло и се влачех около 5 дена без сили. А тъкмо като се пооправих и се почувствах добре, на другия ден без никаква причина станах с изцедени сили, дори очите нямах сили да си държа отворени, камо ли нещо друго да правя. Много тегаво ми мина деня, буквално пред заспиване. На мен Сатурн ми е няколко градуса след ИС, върху Венера и Уран. Иначе от два дена усещам някакъв ентусиазъм за работа на моменти.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #182 -: Април 07, 2017, 01:22:20 am »
a.l.e.n.a, аз пък се надявам, че не си починала, а ОТпочинала и релаксирала след целия стрес.
И ти пожелавам мъж, който да не излиза извън граници, че аз гледам точно този филм в момента с много тежки транзити :(

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #183 -: Април 07, 2017, 01:30:11 am »
На мен Сатурн ми е няколко градуса след ИС, върху Венера и Уран. Иначе от два дена усещам някакъв ентусиазъм за работа на моменти.

Не знам какво ти управлява Сатурн, но радвам се, че настинката е спряна!  :72:
Имай огромно търпение за Него (Сатурн), изплуващ от дъното. Но пък е сигурно, че всичко вече отива към възход. Само още малко време е нужно.
« Последна редакция: Април 07, 2017, 01:31:46 am от lina »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #184 -: Април 07, 2017, 01:31:53 am »
a.l.e.n.a, аз пък се надявам, че не си починала, а ОТпочинала и релаксирала след целия стрес.
И ти пожелавам мъж, който да не излиза извън граници, че аз гледам точно този филм в момента с много тежки транзити :(

Очовечва се, уж; покрай децата и техните реакции се променя, но много бавно и се иска огромно търпение и любов от моя страна. Надявам се да се справим. Трябва да се справим :)

Благодаря за подкрепата  :38:




И аз да кажа, че ме тръшна настинка, но този път с огромни усилия не я изкарах на легло и се влачех около 5 дена без сили. А тъкмо като се пооправих и се почувствах добре, на другия ден без никаква причина станах с изцедени сили, дори очите нямах сили да си държа отворени, камо ли нещо друго да правя. Много тегаво ми мина деня, буквално пред заспиване. На мен Сатурн ми е няколко градуса след ИС, върху Венера и Уран. Иначе от два дена усещам някакъв ентусиазъм за работа на моменти.

Пожелавам скоро да имаш хубав заряд :)

Една приятелка - слънчев Стрелец на 26-ия градус - също бе повалена във вторник и все още  не се съвсем ОК.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13570
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #185 -: Април 07, 2017, 04:11:51 pm »
Определено не очаквам лесни дни, но поне съм починала.
Абе булка, какви ги пишеш?  :-\

Млада си, има още ляб в тебе  :012:

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #186 -: Април 07, 2017, 04:32:10 pm »
Не знам какво ти управлява Сатурн, но радвам се, че настинката е спряна!  :72:
Имай огромно търпение за Него (Сатурн), изплуващ от дъното. Но пък е сигурно, че всичко вече отива към възход. Само още малко време е нужно.
Благодаря ти Лина!  :) Сатурн ми е на ИС и е У5 и У6. Но неприятното е, че е 2-3 градуса след Венерата и Уран и сега като тръгне ретроградно пак ще мине през стелиума както си трябва, после като стане директен наново и ще видим. Дано през това време да си усвоя уроците.

Пожелавам скоро да имаш хубав заряд :)

Една приятелка - слънчев Стрелец на 26-ия градус - също бе повалена във вторник и все още  не се съвсем ОК.
Алена, благодаря ти за пожеланията!  :) Дано на всички, които имат нужда им дойде такъв заряд, и дано рождения ден на мъжа ти мине весело и леко!  :08: