Автор Тема: Мързеливци  (Прочетена 8555 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мързеливци
« Отговор #30 -: Март 29, 2015, 08:11:04 pm »
А истината е, че измиването на тъпите чинии би ми отнело не повече от половин час, така че и това е мързел. Или по-скоро липса на мотивация да свърша неприятно и досадно задължение. Защо да се мият чинии като може да се разцъква нещо на компа, което ми е в пъти по-приятно?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мързеливци
« Отговор #31 -: Март 29, 2015, 08:28:37 pm »
:-\ Половин час? Колко чинии са  :043:

Нали ви казах, в моята мивка се получават едноседмични натрупвания.  ;D

Мушички още не са тръгнали, но лятото бяха покълнали пъпеши от няколко семки.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Мързеливци
« Отговор #32 -: Март 29, 2015, 08:34:41 pm »
Винарки и хлебарки с размер на кадилаци? :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мързеливци
« Отговор #33 -: Март 29, 2015, 08:36:52 pm »
Освен да отглеждам разсад за тиквички в мивката, за друго не се сещам. Домашна био ферма си имам, екологично чисто производство. :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Мързеливци
« Отговор #34 -: Март 29, 2015, 08:55:58 pm »
мен винаги ме е мързяло да върша физическа работа /отдавам го на асц рак и марс съвпад сатурн, както и на тромавото слънце в телец/. в училище на бригадите все бях неизпилнила нормата и майка ми вземаше медицински бележки да не ходя. за това пък влагах много енергия в ученето /меркурий в овен и луна в близн./

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мързеливци
« Отговор #35 -: Март 29, 2015, 09:07:24 pm »
И аз така, не ме търсете за физическа работа, нито съм сръчна. Печеля с това, което съм развила като способности, от интелектуален труд. По ленинските съботници все се скатавах, правейки се, че внимателно наблюдавам разни там тревички и пчелички /тогава ме знаеха като голям заплес ;D/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Мързеливци
« Отговор #36 -: Март 29, 2015, 10:11:27 pm »
Напротив-прави те ако работиш само с акъл.
Пък и мързелът по меркурий как го установяваме?
Детенцето, на което не му се учи, но е цар на компютрите, мързеливо ли е?
Според мен не.

Даже се чудя в кои точно случаи сатурн е спирачка и кога-двигател-дисциплинатор

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мързеливци
« Отговор #37 -: Март 29, 2015, 10:16:55 pm »
Имаш предвид сигурно heavy duty, да не подведем някой..
да, това имах предвид, че го написах с главни букви, все едно е рок банда моето тежко задължение   :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мързеливци
« Отговор #38 -: Март 30, 2015, 12:03:47 am »
Марс е, този който, работи и във всяка връзка с Венера дава такива индикации.Липсата на квадратури-също,всяко напрежение дава динамика. Отношението е опозиция, а опозицията е по оста Венера/Марс. Мотивацията пък идва от "главния пулт"-Слънце. И защо винаги искате да обясните поведението на даден човек само с астрологически фактори ?  :)

Emma, ти понеже даде ключа за палатката, ти как се справяш с това познатото ти състояние, ми е много интересно или по-точно как го бориш;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Мързеливци
« Отговор #39 -: Март 30, 2015, 03:07:52 pm »
Нали ви казах, в моята мивка се получават едноседмични натрупвания.  ;D

Мушички още не са тръгнали, но лятото бяха покълнали пъпеши от няколко семки.  :012:
:043: :043:
а аз толкова виновен се чувствах, че не мия редовно в нас.  :043: :lol_hitting: Едвам смогвам да си подредя дрехите, а учебниците ми са пръснати в няколко стаи .. задължително ... какво остава за съдовете ...  :017: :-X :012:

Мими

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Мързеливци
« Отговор #40 -: Август 09, 2015, 09:27:17 pm »
Бройте ме и мен сред мързелите. Имам Венера в Риби , Сатурн в Телец , Марс тригон Венера и опозиция Марс и Сатурн.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мързеливци
« Отговор #41 -: Декември 01, 2015, 02:41:12 pm »
Решението с компютър и дете е да се спънеш с кана вода и тя да се излее на компютъра. Няма компютър, няма проблем. .
  :012: :012: :012:  У нас преди 10г се случи обратното- децата откъснаха виртуалната си майка за няколко седмици от компютъра - разсипали чаша с кока кола над него, без да си искат, дънната му платка замина на кино и чаках в сервиза после да го оправят, отделно се изръсих 70лв за нова-като се сетя как сме стигали до бой с двете ми дъщери, коя да седне на компютъра, ха-ха, имаше екшън в този период- аз в менопауза, те в пубертет, но пък беше забавно  :cheer:
Сега всяка забола очите в андроида, а въпросният компютър отдавна събира паяжина в килера.