Автор Тема: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.  (Прочетена 1727 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« -: Юли 28, 2024, 09:46:51 pm »
Новолуние в 12°34' Лъв , което попада в 9 дом, тригон с Юпитер и с Марс – пари, подкрепа на властта от чужбина, от правосъдието също – всъщност в тази област може да има нещо ново, да се планира нещо ново по отношение на съдебната система.
АС в Скорпион, Марс У1, У6 съвпада с Алдебаран и К8,  в квадрат с ретро-стационарен Меркурий – инциденти (на пътя) с млади хора, вируси, свързани с бели дробове;  Юпитер У2 квадрат ретро Сатурн У3,4 – пари за възрастните няма, пак ще се харчат за поредни избори.
Венера близо до МС съвпад с Регул -  златни медали за грациите в худ.гимнастика и други наши олимпийки, дай Боже!
Уран в 7д продължава да е съвпад с Алгол и ще руши партньорства, приятелства, като добавим Марс с Алдебаран в партньорския дом – отношенията ще са напрегнати, агресия и гняв.

Новолунието при мен е в 11д. тригон с Юпитер и Луна, секстил Слънце, но квадрат с Марс, Нептун и Сатурн  :-X 

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #1 -: Август 03, 2024, 07:09:01 pm »
При мен е третодомно и се надявам на повече раздвижване, комуникация и социален живот.
След наситения с хубави емоции юни и първото десетдневие на юли, останалата част от месеца беше жив кошмар от притеснения за разни болести, проблеми и тн. Предимно си седях вкъщи и ако преди това ми харесваше, сега - изобщо не.
Така или иначе до 20- ти съм на работа, ще има разни справки, обяви, документация, та дано не ми дойде нанагорно предстоящото.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #2 -: Август 04, 2024, 11:32:11 am »
Лунацията усилва влиянието на ретро периода  на Меркурий, който е стационарен по време на новолуние. Може да се съобразим/4-6 .08/с необичайни ситуации, свързани с техника, автомобили, химия, роднини, съседи, колеги; дискусии, информация;рамена, пръсти, тънки черва, нерви. Да си припомним, че лунацията е съвпад с Луната в годишната карта, която е в 6д, но в 7 ми знак от Асц  и теми, свързани с дипломация, външна политика/международни отношения, съревнования, държавни заеми и дългове, типични за страната заболявания се активират. 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #3 -: Август 04, 2024, 11:48:51 am »
Лунацията е в терма на Сатурн, което я прави някак "безплодна" по отношение на това, което радва сърцето, но не важи за образованите, за тези с богат житейски опит, природно интелигентни, търсещи. Венера близо до лунация носи прохлада, както и готовност за отстъпки. Понеже финансови планети участват в лунацията е редно да се следят цените и стандартът на живот.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #4 -: Август 05, 2024, 05:29:13 pm »
Моят племенник навършва 18 в сряда и е решил тези дни да си купува първата кола.
Цялата фамилия не можем да го разубедим да не хвърля такава цифра за един Мерцедес таралясник, обаче с него няма оправия.
Чак за ретрото на Мерк му споменах, и това не го трогна.
Моля се да се вразуми и откаже поне докато Мерк стане  директен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #5 -: Август 06, 2024, 10:28:44 am »
Корея, ако Меркурий или управителите на 1, 2, 10 дом не са в знаци на Меркурий и активни през годината, ретро фазата му няма с какво да навреди. В периода, Марс, който е в Близнаци е по-опасен, докато Меркурий е стационарен, невидим, и в аспект със Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Новолуние в Лъв 4 август 2024г.
« Отговор #6 -: Август 06, 2024, 10:58:22 pm »
Рени, благодаря, той е с АЦ Дева. MC му е в Близнаци.
Днес не са намерили , дано и целият август не намерят. Беше се спрял на някаква, но нещо не е било ОК.
А мен как ме юрнаха висшестоящи да пиша обяснение защо на изпитите нямало видеонаблюдение, това е голям проблем всъщност и утре ще се чудя какво да си изсмуквам от пръстите. Записите се пазят само 15 дни и иди доказвай имало ли е , нямало ли е.
Иначе успяхме да организираме срещата с дружките ми и даже днес намерих много хубави символично подаръчета, беше ми голям проблем какво да измисля , но те сами не намериха.
Имахме едно специално животинско обръщение за всички ни, което ползваме и днес и намерих ключодържатели с това животно.  :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...