Автор Тема: Хотелиери  (Прочетена 8805 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Хотелиери
« Отговор #30 -: Май 14, 2016, 03:33:50 pm »
И още нещо по повод предприемач-собственик
Рядко такива хора сами си управляват хотелите, може би е достатъчно да търсим комуникативни+огън заради риска, и вода-заради спецификата на дейността
Луна + сатурн за персонал изглежда добре

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хотелиери
« Отговор #31 -: Май 14, 2016, 04:49:04 pm »
А на мен ми се струва, че трябва да се прави разлика между форумна консултация и даване на пример, макар и с личен натал. Освен, разбира се, ако не са ти били искани въпросните консултации на лични.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Хотелиери
« Отговор #32 -: Май 14, 2016, 04:51:29 pm »
За Бг Арабаджиеви, братята Диневи.

Ама карти нямаш, нали

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Хотелиери
« Отговор #33 -: Май 14, 2016, 04:56:32 pm »
Хич не внимавате тия дни

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хотелиери
« Отговор #34 -: Май 14, 2016, 07:20:32 pm »
Далеч съм от мисълта да вадя думи от контекста  за да заформим  безсмислен диалог.....картата ми е тук само с  учебна цел...за всички.Аз също съм любител на астрологията ,но ако утре ми се наложи да си направя още една бензиностанция или да отида да работя при някой дори и като чистачка,пак ще попитам ВАС...и решението ще взема аз,няма да отида на професионален астролог.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хотелиери
« Отговор #35 -: Май 14, 2016, 08:36:45 pm »
Като собственик или талантлив мениджър
Четох и някакви индийски връзки-2 и 5 с 9 или 11, или най общо: 2,4,6,7

Луна и Юпитер ми се струват задължителни, 9-ти 4-ти дом. Въпросните свързани с 10-ти, 2-ри и 7-ми, 6-ти по скоро за обслужващ персонал или по-ниски позиции.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хотелиери
« Отговор #36 -: Май 15, 2016, 11:31:39 pm »
Ето карта на човек, който цял живот работи на рецепция - ниво обслужващ персонал. По изключение е работила само една година в туристическа агенция. Извън този бранш не е работила, макар че образованието не е с туристически профил.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Хотелиери
« Отговор #37 -: Май 15, 2016, 11:57:10 pm »
Мерси, Лили :)
Тука луна/сатурн няма, но и сила няма

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Хотелиери
« Отговор #38 -: Май 16, 2016, 12:10:24 am »
рачешките сигнификатори събрани в рак-6д рак,у4д и Луна там .^д е по служенето работатата като работа,а при собствениците рак беше предимно в 10д-нещо с което могат да са известни.По индийска Луната е тронова в кардинален 7д-дава силен тон също .

Happy58

  • Гост
Re: Хотелиери
« Отговор #39 -: Май 16, 2016, 09:13:39 am »
Т.........
За Арабаджиеви само клюки  :012:

Арабаджиев не става за това изследване. При него ситуацията е друга - хотелите са начин за влагане на многото пари, а и не всичко е негово. Сблъсках се с него още 1998 и имам достоверна информация.

Happy58

  • Гост
Re: Хотелиери
« Отговор #40 -: Май 16, 2016, 09:14:45 am »
Далеч съм от мисълта да вадя думи от контекста  за да заформим  безсмислен диалог.....картата ми е тук само с  учебна цел...за всички.Аз също съм любител на астрологията ,но ако утре ми се наложи да си направя още една бензиностанция или да отида да работя при някой дори и като чистачка,пак ще попитам ВАС...и решението ще взема аз,няма да отида на професионален астролог.

 :08:

аз също никога повече няма да посетя български астролог. За чужбинските още не съм решила. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хотелиери
« Отговор #41 -: Май 16, 2016, 11:26:58 am »
По индийска Луната е тронова в кардинален 7д-дава силен тон също .

Да, по индийката Луната е силна и е в 7 дом заедно с Раху. Много неспокоен брак има и много драма се влага там. От типа жени, дето създават впечатление за "живот - сапунка", като им слушаш разказите. Професионалната реализация не е приоритет и ако е достатъчно осигурена от партньора, няма да работи. Само че в тази карта с невидима ретро Венера в квадрат със Сатурн и лъвска Луна /и повлияна от Раху/ има малко размито понятие за "достатъчно" /болна тема и все нещо ѝ е в недостиг/.

Освен това тук имаме и ниска квалификация - средното образование не е с професионална насоченост, висше не можеше да завърши години наред и е някаква по-неприложима специалност /за музеен работник, библиотекар/.

В първия ми пример, с мениджърката, нещата стоят по съвсем друг начин. Но там и хороскопът показва в пъти повече потенциал. Иначе ми прави впечатление, че и двете имат екзалтирала Луна в Д10. При по-нискоквалифицираната Луната е в съвпад със Сатурн там, а при успялата Луната е в опозиция с Марс и Сатурн. Второто е някаква йога, която предполага предполага доста трудности в живота. В случая за кой знае какви спънки и трудности не може да се говори, имаше и благотворна среда, добър старт, но вероятно калява характера, дава амбиция и целенасоченост. Все пак силен Марс участва, ако е само Сатурн - ще служи, няма да има хъс за мениджър.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Хотелиери
« Отговор #42 -: Май 16, 2016, 12:02:14 pm »
Лада Дунчева има интересен клип на английски за луна съвпад с Раху,тя доколкото разбрах го има,а личният опит винаги е за предпочитане .На този етап разбирам Раху и Кету като сенчестите планети,еквавалент на смес от трите невидими планети в западната,като Раху е експлозивен,ян,Кету инплозивен,ин .Когато има съвпад с Луна-чувства,нужди,променливост,капризност-Раху мисля дава преувеличаването им и това подсъзнателно,но демонстративно .Понеже Раху дава посоката на кармата обаче отработването на Луната е задължително,така че познатата ти добре прави с тази работа,която е по Луна предимно .Целият 6д акцентиран от рачешки сигнификатори ,но Асц водолей и Меркурий у4д на к6-това като по-специфично при нея явно дава работа като рецепционистка в сферата на Луната .Рецепцията е записване и подреждане по Меркурий,работа с компютър по Асц.водолей .Иначе не работи по специалността,понеже у10д-дипломата Юпитер е в падение в дева-позната картинка,същият съм,променлив знак на МЦ-промяна на целта .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хотелиери
« Отговор #43 -: Май 16, 2016, 12:19:38 pm »
Даже бих казала, че за Луна в съвпад с Раху са подходящи професии, свързани с повече разнообразие, ежедневни впечатления, динамика, движение... Трудно биха се задържали на място, където има ясна структурна определеност, някакъв по-регламентиран и консервативен режим на работа, монотонност и липса на динамика. Но в женска карта такъв съвпад дава тенденция към променливост, трудно си задържат вниманието, непостоянни и капризни са. Дългосрочни ангажименти по-скоро ще са изключение. В личния живот също са по-непредсказуеми и трудни партньори. И така минава цял живот и не намира своето място в обществото. Иначе за работа в медия, в рекламата, маркетинга, ПР биха били подходящи, а също за някоя по-артистична професия, контакт с по-широка аудитория. Ако Луната е в слаба позиция по знак и в съвпад с Раху - вечни капризи, постоянно идват други акъли за едно и също нещо, животът върви по една синусоида, трудно са задържа на едно място - и на работа, и в едно по-стабилно партньорство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui