Автор Тема: Новолуние 04.07.2016г.  (Прочетена 9927 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #30 -: Юли 04, 2016, 08:59:17 pm »
Тази статия ми хареса :) http://zvezdennavigator.com/wordpress/?p=1911
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #31 -: Юли 04, 2016, 09:37:01 pm »
Днес новолунно голям наплив от клиенти, последният се обади преди малко. Както седях и си бърках от скука в носа, изведнъж потръгнаха поръчки, а след тях - парички. Новолуние в 8 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #32 -: Юли 04, 2016, 10:05:25 pm »
Днес новолунно голям наплив от клиенти, последният се обади преди малко. Както седях и си бърках от скука в носа, изведнъж потръгнаха поръчки, а след тях - парички. Новолуние в 8 дом.
   Луната У9 в 8д рак, макар и широк съвпад , Новолунието я е задействало с преводите  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #33 -: Юли 04, 2016, 10:41:40 pm »
Имаше възможност да си включат Марс, Сатурн и Плутон групово и енергийно се включиха  :012: Един субект реши, че може да ми говори като на сред село и бързо си го получи. В резултат - за една секунда два пъти смени изражението на лицето си и след 3 минути, защото не можеше по-рано, изчезна.  :D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #34 -: Юли 06, 2016, 09:26:48 am »
Почти на куспидата на 12ти дом и в квадрат с плутон ::)

В деня на новолунието имах новина, свързана с пътуване, плутон е в 3ти дом. Но не знам дали не дава ефект и по 11ти дом където всъщност е заедно с квадратурата на третодомен плутон - разправии :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #35 -: Юли 06, 2016, 12:03:14 pm »
Доживях( още не съм, де) да приключат лунациите в 6/12 и да почне по- приятната част.
Това ми е върху Луната с 2 гр. орбис, нямам предположения за евентуални случки, квадратира ми и нат . Плутон, та ще видим тези Лунно- Плутонови нюански какви ще да са.
Вчера беше весело- майката на един отдавнашен ухажор беше у майка ми да ни сватосва. Добре, че не я видях очи в очи, щото щях да я изгоня. Тр . Сатурн У7,8 ми е в куинконс с нат. Луна- тоя вече ми омръзна да търси посредници, а като го видя, да мълчи и гледа като теле.Не че, ако говори, нещо ще е различно, такива белокожи , кръглолики и червенобузи екземпляри са ми извън класациите.Тр . Луна е била в съвпад с нат. Сатурн пък.
Иначе дните преди и след 4 съм го ударила на чистене и козметични ремонти, Мерк като У 4 също мина над Луната, отприщи ми се марсовата енергия и сега се щуркам по цял ден с кофи и парцали.
« Последна редакция: Юли 06, 2016, 12:05:38 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #36 -: Юли 06, 2016, 12:26:42 pm »
Много ми се засили комуникацията покрай това новолуние, но само с жени. Голям наплив.  :57:

Но протича по един приятен и хармоничен начин, в момента имам точна прогресия на Луна към нат. Венера /тригон/.

Започват да си личат и резултатите от суровоядството - отслабване и разхубавяване, по-добра и гладка текстура на кожата.
« Последна редакция: Юли 06, 2016, 12:29:27 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #37 -: Юли 06, 2016, 04:25:02 pm »
Това новолуние е важно с "подсещането " за тр.Плутон. Всички онези, които имат натални и прогресивни точки 13*-16* от Кардиналния кръст, ще могат да  научат по нов начин как да използват силата си, как и къде да започнат да късат с минали контролиращи ги концепции и ситуации, връзки ( Луната ще направи съвпад с Венера),  къде (според дома) ще трябва да бъдат по-безскрупулни, по-манипулативни, по-властни, с кой и как (според аспекта и планетата) по-дълбоко интимни и финансово "задружни". Ракът е силно ориентиран към финансово подсигуряване и печелене на добри суми и в кооперация с Плутон и Венера -защо не ? При добри намерения и (по)желания при/от  януарското новолуние някои може да искат да започват да  удовлетворят нуждите си, както и да задоволят желанията си . Има кой да ги стимулира и вдъхновява, и Юпитер, и Нептун поддържат лунацията. Не съм сигурна обаче Сатурн, дали няма да внесе известна смущаваща нотка  и да има доза скептицизъм по отношение на начинанията, новото. Някой може да се възползва буквално от новите (ни) идеи, помисли, инициативи.
Благодаря!
Имам рожден ден на 9ти юли и важи с пълна сила.
Пада се в девети дом, съвпад с MC. Меркурий съвпад с Меркурий, Венера съвпад с Венера. Плутон баш на IC.
Сатурн ми е кацнал върху Нептуна.
Абе красота... :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #38 -: Юли 06, 2016, 06:47:56 pm »
Документалната ситуация при мен се разви както очаквах. В точния ден на новолунието се наложи да се занимавам с документи, които бяха забатачени и ударих на камък. ...

Хм, се след прочетеното си давам сметка, че съм в подобна ситуация. При мен новолунието е в точна опозиция на Меркурий. Постъпи за разглеждане един случай, който е адска каша. В годините всеки влизал, мазал, следи няма, през съд е минавало, пред къде ли не. Отне ми доста време да се посветя - да го разбера, да възстановя какво се е случвало, да изровя документи по архивите.

В интерес на истината доста гадна работа, но не ми беше супер неприятно. Надявам се утре да го финализирам с всички визуализации, тези и приложения, че съм спряла всичко друго и се занимавам само с това  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #39 -: Юли 06, 2016, 07:34:11 pm »
В 11 дом - време за нови приятелски кръгове. (тригон ИЦ  и квадрат сев. възел)

Плюс осъществяване на планове.
Между другото, моето старо аз възкръсва постепенно, и  съм много доволна.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #40 -: Юли 07, 2016, 02:04:52 pm »
   Луната У9 в 8д рак, макар и широк съвпад , Новолунието я е задействало с преводите  :)
все пак близостта му до К11 активира 11-ти дом- вчера на няколко пъти говорих по телефона с приятелка, с която не се бяхме чували от Нова година, разказвахме си какво ново има при нас за последните няколко месеца, а тя не пропусна случая да зададе два въпроса  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #41 -: Юли 07, 2016, 02:09:18 pm »
все пак близостта му до К11 активира 11-ти дом- вчера на няколко пъти говорих по телефона с приятелка, с която не се бяхме чували от Нова година, разказвахме си какво ново има при нас за последните няколко месеца, а тя не пропусна случая да зададе два въпроса  :012:

Дали са се омъжили дъщерите ти?

Ти къде се губиш, надявам се за хубаво, в повечето случаи като зарежем виртуала е заради хубаво, нали? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #42 -: Юли 07, 2016, 03:19:30 pm »
Дали са се омъжили дъщерите ти?
Не, зададе ми два хорарни въпроса за нейните си неща, моите дъщери не я интересуват, че са малки за нейните синове, които все гледа да уреди с имотни жени, с големи заплаплати и засега успява.
Отбягвах я точно по тази причина, че не е имало случай да се чуем и да не започне да ми задава хорарни въпроси, че понякога и за жени около нея пита, била ми правила реклама, ама аз не работя това и никой не ми плаща, че да ме рекламира по този начин

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #43 -: Юли 08, 2016, 11:43:06 pm »
И аз се опитвам от края на миналия месец да съм на плодове, зеленчуци и ядки. Не съм упорита, но ще се върна пак към това. За 4 дни изчезнаха два килограма и се почувствах доста добре. Попрочетох на Гайдурков препоръките.

Много ми се засили комуникацията покрай това новолуние, но само с жени. Голям наплив.  :57:

Но протича по един приятен и хармоничен начин, в момента имам точна прогресия на Луна към нат. Венера /тригон/.

Започват да си личат и резултатите от суровоядството - отслабване и разхубавяване, по-добра и гладка текстура на кожата.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние 04.07.2016г.
« Отговор #44 -: Август 02, 2016, 05:19:08 pm »
В 11 дом, тригон със Слънце У12 в 3, квадрат с Луна У11 в 8 и куинконс с Уран У6 в 4.
Започнах 2ра работа, преподписах с Мтел и купих телефон, който подарих на майка ми, видях се със съученик/приятел , с който не съм се виждала от 4ри години и като цяло беше добър месец. :)