Автор Тема: Помощ!  (Прочетена 4276 пъти)

sknasteva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Помощ!
« -: Юли 15, 2016, 08:50:54 pm »
Здравейте, понеже нямам възможност за момента си позволя да се консултирам с професионален астроло,г бихте ли ми помогнали да изязсня някои неща от наталната си карта? Много бе притесниха показателите Лилит , Церес и Вертекс в 5 дом ,които четох ,че показват фригидност насилствена смърт и психични заболявания :( Моля помогнете, много се притесних и само затова мисля. Прикачвам и снимка на наталната си карта.Благодаря предварително! П.С- Здоиядева съм, с асцендент рак и луна в  риби

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Помощ!
« Отговор #1 -: Юли 15, 2016, 08:54:26 pm »
Здравейте, понеже нямам възможност за момента си позволя да се консултирам с професионален астроло,г бихте ли ми помогнали да изязсня някои неща от наталната си карта? Много бе притесниха показателите Лилит , Церес и Вертекс в 5 дом ,които четох ,че показват фригидност насилствена смърт и психични заболявания :( Моля помогнете, много се притесних и само затова мисля. Прикачвам и снимка на наталната си карта.Благодаря предварително! П.С- Здоиядева съм, с асцендент рак и луна в  риби

Това не е вярно - спокойно.
Лилит каквато е разюздана, си я представям в 5-ти дом да дава точно обратното - хедонизъм, силно изявена сексуалност. Церера в 5-ти - залагам на плодовитост. А насилствената смърт няма общо с 5-тия дом, по-скоро с 8-ми, така че не виждам каква е връзката. Освен ако не те убие ревнив любовник (шегувам се).
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 09:01:15 pm от Mirabella »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Помощ!
« Отговор #2 -: Юли 15, 2016, 08:58:54 pm »
Здравейте, понеже нямам възможност за момента си позволя да се консултирам с професионален астроло,г бихте ли ми помогнали да изязсня някои неща от наталната си карта? Много бе притесниха показателите Лилит , Церес и Вертекс в 5 дом ,които четох ,че показват фригидност насилствена смърт и психични заболявания :( Моля помогнете, много се притесних и само затова мисля. Прикачвам и снимка на наталната си карта.Благодаря предварително! П.С- Здоиядева съм, с асцендент рак и луна в  риби
Картата, която сте качили не е тази от описанието. Тези астероиди, са маловажни, преди да се разгледат планетите, излишно се филмирате.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Помощ!
« Отговор #3 -: Юли 16, 2016, 06:34:30 pm »
Лилит е просто точка в пространството, а за твоя знак и дом пише следното:
Цитат
Лилит в Водолее
Чувственность проявляется анархически, ломая все условности. Возможна разработка новых понятий и концепций в области отношений между полами и сексуального воспитания.
Лилит в V доме
Психологический образ врага - коллеги по творчеству, развлечениям, дети. Недовольство своим творчеством, соблазн уничтожить сделанное. Влечение к порочным удовольствиям, легкой любви, что опустошает душу и ведет к раннему старению, деградации личности
За Церера:

Цитат
Церера в Водолее
Ваши деловые качества сильны в ментальной оценке ситуации и реализуются через быстрое нахождение решения. В деятельности для Вас важна свобода действий и дружественное окружение. В работе и обучении Вы склонны следовать своему собственному уникальному плану. В идеале, детский опыт должен побуждать к уважению прав других людей. Обучение других выражается в воспитании способности осознать свою уникальность. Дисгармония возникает, если у ребенка не было ограничений и руководителей, и он получил больше свободы, чем нужно. Это может вылиться в мятеж без причины. Вы нуждаетесь во внутреннем контроле и самодисциплине, чтобы могли нести ответственность за свою свободу.
Церера в V доме
Это положение указывает на вовлеченность в сферу искусства, обучение через игру или путем попадания в рискованные ситуации.

Вертекс  винаги попада между 5-ти и 8-ми дом, има отделна тема за тази ос.

sknasteva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Помощ!
« Отговор #4 -: Юли 17, 2016, 09:03:17 am »
Благодаря ви !

sknasteva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Помощ!
« Отговор #5 -: Юли 17, 2016, 09:16:33 am »
Извинете за глупавите въпроси , начинаеща съм... Също така в нейната карта в 7 са Уран и Нептун и тя се притеснява, че това е предпоставка за безбрачие.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Помощ!
« Отговор #6 -: Юли 17, 2016, 09:21:52 am »
На тези карти, които си качила, трудно нещо се разбира и на мен лично ми е натоварващо/невъзможно да ги гледам и ги подминавам.
Сложила си всевъзможни неща в нея, които са абсолютно излишни. Следващият път, когато качваш карта би било добре да се ограничиш само с планетите и да добавиш като допълнителни обекти, тези които те вълнуват и са свързани с въпросите ти.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Помощ!
« Отговор #7 -: Юли 17, 2016, 09:22:56 am »
Извинете за глупавите въпроси , начинаеща съм... Също така в нейната карта в 7 са Уран и Нептун и тя се притеснява, че това е предпоставка за безбрачие.

Стига си чела глупости из нета, само се филмираш

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Помощ!
« Отговор #8 -: Юли 17, 2016, 10:15:52 am »
В тази карта съвпадът Луна-Сатурн около МС мъти водата, но има и компенсаторни фактори. Ранен и прибързан брак не е препоръчителен, но като цяло има перспективи за брак, деца и придобивки по брачна и партньорска линия. По-висок социален статус след сключване на брак също е възможен, но в живота има променливо влияние, може да се редуват подеми и спадове с по-изразена амплитуда.

При всички положения семейството и социалният статус за нея ще са много важни. Проблеми в отношенията, вкл. и в брака, може да се дължат и на нейния характер, темперамент. Не са изключени противоречия и нестабилност в отношенията. Но ако гледаме външната им страна, т.е. за пред обществото, бракът ѝ може да минава за сравнително успешен, особено ако говорим за материалната страна.

ПП. Това е по втората карта - на сестра ти. Първата не съм анализирала - прекалено е шарена и всички тия точки и астероиди не са необходими. 99% от най-важната информация се извличат от основните планети.

Ако искаш, пусни наталната си карта в по-четлив формат, например като я построиш в astro.com.


« Последна редакция: Юли 17, 2016, 11:40:19 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Помощ!
« Отговор #9 -: Юли 17, 2016, 01:23:10 pm »
Извинете за глупавите въпроси , начинаеща съм... Също така в нейната карта в 7 са Уран и Нептун и тя се притеснява, че това е предпоставка за безбрачие.
Луната У1 в съвпад със Сатурн У7 в 9д- няма да остане без брак, а  Уран и Нептун в 7д са в секстил по знак с Луната У1 и Сатурн У7, така че няма да оказват отрицателно въздействие на партньорствата, в това число и брака, по-скоро показва, че ще бъде привличана от оригинални мъже с нежна душа.
За Лилит в 11д, както и за всички останали неща в нейния/твоя хороскоп, може да прочетеш като го съставиш тук и после с мишката кликваш върху каквото те интересува, ако кликнеш в центъра на кръгчето ще ти излезе и табличка с аспектите, почти всеки от които е описан подробно- излиза като чукнеш на него http://astrology.org.ua/aweb.htm

sknasteva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Помощ!
« Отговор #10 -: Юли 17, 2016, 07:58:36 pm »
Blagodarq na vsichki :)