Автор Тема: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"  (Прочетена 5081 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Здравейте, предстои Слънчево затъмнение в Дева. Може ли някой да сподели мнени,е какъв би бил ефектът от съвпад на подобен тип Новолуние със Северен лунен възел. При пълнолунието транзитното Слънце е върху Луната ми. И при двата аспекта орбиса е 1 градус , знакът е Дева, а домът -6.  ::) и активира съвпад на транзитен Юпитер с натална Луна  :19:
« Последна редакция: Август 09, 2016, 05:40:36 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #1 -: Август 09, 2016, 06:34:48 pm »
Според древните пръстеновидните СЗ били най-вредни,П.Глоба кръстил този Сарос-Карл Маркс-роден точно на СЗ от този Сарос-в политически аспект комунизтически революции,къде-в Африка по поречието на Конго и Мадагаскар,там е видимо .Може и цунами да има там-квадрат със съвпада тр.Марс-тр.Сатурн-земетресение,опозиция с тр.Нептун-наводнение .

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #2 -: Август 09, 2016, 06:53:21 pm »
Bin, в личен план какво може да се очаква според теб? Тони, надявам се на нова работа   :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #3 -: Август 09, 2016, 07:32:48 pm »
Bin, в личен план какво може да се очаква според теб? Тони, надявам се на нова работа   :)
На парче не се гледа,много вероятно пропускаш нещо ,само по тази информация е вероятно да заболееш от метеоризъм в периода, :D,СЛВи Юпитер увеличават къде-в дома на здравето 6д,какво е под упраление на Луна :017:може и кармичен,важен период да е заради съвпада със СЛВ в областта на 6д-здраве,всекидневие,работна среда ,добре е че Юпитер транзитира в 6д ву Луна-кои домове управляват ,ако Луна е у4 и Юпитер е у9,може и да се прояви в работа по разширение на дома,СЗ в 6д може да даде нова работа като работник,служител подчинен ,не по МЦ-диплома,ако се гледа само това .

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #4 -: Август 09, 2016, 08:12:47 pm »
 Bin  ;) Ето това е картата, в деня на затъмнението.  :19: направи ми впечетление , че и транзитния  Северен Лунен възел е в съвпад с затъмнението. Предполагам , че в рамките на 6 месеца мога да очаквам някакво ново начало, свързано или с  работа или с нов дом .
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #5 -: Август 09, 2016, 08:16:08 pm »
Bin  ;) Ето това е картата, в деня на затъмнението.  :19: направи ми впечетление , че и транзитния  Северен Лунен възел е в съвпад с затъмнението. Предполагам , че в рамките на 6 месеца мога да очаквам някакво ново начало, свързано или с  работа или с нов дом .

Ами то затова е затъмнение, защото възела е в близост до лунацията  :)
« Последна редакция: Август 09, 2016, 08:24:36 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #6 -: Август 09, 2016, 08:26:38 pm »
Точно както е написала Алена, освен това затъмнението не активира съвпада на тр. юпитер с натална луна в 6ти дом. Това затъмнение мунданно активира съвпада марс сатурн и квадратурата му с нептун, без значение, че съвпадът марс сатурн ще е няколко дни по-рано. Така, че в конкретната карта активира квадратурата на сатурн към нодалната ос, възвратът на възлите, а според мен и квадратурата транзитен - натален сатурн.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #7 -: Август 09, 2016, 08:33:39 pm »
Много близо до градуса на МС ми попада, а засега не планирам да сменям и започвам работа, нито си търся такава, предвид отчайващото състояние на трудовия пазар в нашия град. Съвпадът Меркурий/Юпитер в деня на затъмнението ще е в точен тригон /по градус/ с наталния ми Юпитер в 7 дом - чудя се в каква посока ще се изяви. Или нови клиенти на хоризонта, или нов по-голям проект. За други изненади не се сещам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #8 -: Август 09, 2016, 08:47:51 pm »
 :'( явно проявлението ще е в отрицателна насока. Благодаря ви за разясненията по темата  :-*
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #9 -: Август 09, 2016, 09:10:38 pm »
Не, виж какво съм цитирала - в червено е - написала е, че тр. възел е близо до Лунацията  :)
Над силата е само умението да я владеем!

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #10 -: Август 09, 2016, 09:21:32 pm »
Да :) , може би не съм се изразила правилно, но имах предвид, че транзитния и наталния възел са в съвпад, а същевременно с това е и съвпада на затъмнението. Освен квадратурите със Сатурн, има и секстил с Марс и тригон Уран (но вече орбисът тук е по-голям и незнам дали е редно да го имам предвид ) :19:.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #11 -: Август 10, 2016, 08:10:54 am »
Благодаря Тони,надявам се  ;) да си права и ще дам ов по въпроса. То и в солара ми за предстоящата година това стълпотворение на планети си остава, така че ще влияе през идната година . А квадрата на Марс/Сатурн все пак може да бъде и градивен ,а и в картата двете планети са в секстил ☺
« Последна редакция: Август 10, 2016, 08:12:31 am от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #12 -: Август 10, 2016, 09:30:56 am »
Много близо до градуса на МС ми попада, а засега не планирам да сменям и започвам работа, нито си търся такава, предвид отчайващото състояние на трудовия пазар в нашия град. Съвпадът Меркурий/Юпитер в деня на затъмнението ще е в точен тригон /по градус/ с наталния ми Юпитер в 7 дом - чудя се в каква посока ще се изяви. Или нови клиенти на хоризонта, или нов по-голям проект. За други изненади не се сещам.
или нов партньор :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #13 -: Август 10, 2016, 10:22:10 am »
Тази лунация мунданно не звучи добре. В опозиция с Нептун е. И част от тао квадрат с Марс/Сатурн, Нептун, светилата. Диспозитор е ретрограден Меркурий, който е анаретен и в съвпад с Юпитер. Който пък е диспозитор на Марс и Сатурн. Ако гледаме класическото управителство - дори и на Нептун е диспозитор.
Може да има доста подлъгани от собствените си очаквания за светло бъдеще. Които ще срещнат трудности в реализирането.
При мен ще е в 7 дом и в хармонични аспекти към нодалната ми ос. Но в квадрат към Марса ми, ще имам марсов възврат. Тогава и Венера ще е в съвпад с Меркурия ми у5/8.

Като нищо мога да се люшна и аз в мунданните тенденции.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пръстеновидно Слънчево затъмнение Дева 09" 21"
« Отговор #14 -: Август 10, 2016, 11:03:33 am »
или нов партньор :38:

Ако успее да се промъкне през комина  ;D :57: :043:

Хм, всъщност това затъмнение ми аспектира наталния Марс.
« Последна редакция: Август 10, 2016, 11:08:02 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui