Автор Тема: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.  (Прочетена 20979 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #45 -: Септември 15, 2016, 11:13:13 am »
Хепи, още вчера предложих да спрем със спама, ти защо продължаваш? А после се чудим защо дискусиите във форума са на това ниво.

И с какво право ми вдигаш менторски пръст? Като какви се изживявате? Освен за пореден път да демонстрирате ефекта на Дънинг-Крюгер, нищо не правите. Спестете си усилията, не ставайте за смях.  :)

Разберете, никой нищо не ви дължи - нито аз, нито целият свят. Давайте по същество - за астрологията, не го обръщайте на лично отношение. И, много моля, без излишен патос и общи приказки за обективност - това качество много се изтъква, но също е сред очевидните липси.  ;)

Жалко, че се хабиш така напразно, после ще мине модераторската стирка, нали се сещаш?

И вземи научи малко Астрология преди да ми я преподаваш. На краставичар краставици.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #46 -: Септември 15, 2016, 11:26:10 am »
Спамът и изразяването на лично отношение винаги провокира коментари от по няколко страници, за разлика от астрологията.  :D

Защото в спама и личното отношение има какво да се каже, а астрологията /и които я разбират/ е киселото грозде.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #47 -: Септември 15, 2016, 03:16:27 pm »
Хубаво, че юпитер смени знака, това чудо е върху нодалната ми ос, и повтаря рождените квадрати със слънцето. Утре ми предстои събитие по 8 дом, дано мине като влияние, усетено ден- два преди затъмнението.
Мъ да, това което ме страхува мина добре, обаче протече пак, за втори път лунациите по остата дева -риби ме наводняват, но не се връзва с 2-8 дом като влияние. По старите управители, юпитер не е заподозрян сега транзитно, явно тронът на нептун.Иначе излиза се наводнявам по 8 дом, а не-по 12? Ми то У на 8 е нептун, затова ще да е.
Продадох движимо имущество, купувачът сам ме намери, как ме сърбя езика да му наговоря за ретрото на мерка, надявам се той натално да е с такъв меркурий.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #48 -: Септември 15, 2016, 04:14:34 pm »
Оффффф, не мога да разбера как в последните дни все ми се случват едни набивалици ..... Връчиха ми покана за последния ден нa Sofia Fashion Week  ??? Признавам си, че преди няколко дни попаднах на снимки от събитието и леко ми се прииска да се разходя и да разгледам някои неща. То пък човек да не си помисли нещо .... Сега обаче, когато съвсем изненадващо от едно място ми връчиха покана и като разгледах по в детайли - направо изпаднах в шок - то звИзди, то чудо ... "хайлайф". Аз си мислех, че е нещо, като Арена на красотата - обикаляш си, зяпаш .... Точно утре, когато ЛЗ ми е на антивертекс - ще се чувствам, като идиот сред тези хора - усещането, че съвсем не си на мястото си :( . Марс на МС и в опозиция на наталния. Лъвската ми Луна трябва да се радва, а се чувствам, като със свинска опашка на гърлото  :( Не мога да си обясня защо, но буквално ме е страх, все едно ще влизам в терариум.  :smiley_confused1: :smiley_confused1: :smiley_confused1:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #49 -: Септември 15, 2016, 04:20:08 pm »
Жива да не бях  :57: Алена, разсмя ме с глас  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #50 -: Септември 15, 2016, 04:23:12 pm »
Оффффф, не мога да разбера как в последните дни все ми се случват едни набивалици ..... Връчиха ми покана за последния ден нa Sofia Fashion Week  ??? Признавам си, че преди няколко дни попаднах на снимки от събитието и леко ми се прииска да се разходя и да разгледам някои неща. То пък човек да не си помисли нещо .... Сега обаче, когато съвсем изненадващо от едно място ми връчиха покана и като разгледах по в детайли - направо изпаднах в шок - то звИзди, то чудо ... "хайлайф". Аз си мислех, че е нещо, като Арена на красотата - обикаляш си, зяпаш .... Точно утре, когато ЛЗ ми е на антивертекс - ще се чувствам, като идиот сред тези хора - усещането, че съвсем не си на мястото си :( . Марс на МС и в опозиция на наталния. Лъвската ми Луна трябва да се радва, а се чувствам, като със свинска опашка на гърлото  :( Не мога да си обясня защо, но буквално ме е страх, все едно ще влизам в терариум.  :smiley_confused1: :smiley_confused1: :smiley_confused1:
Нали марс като бърза планета може да е само тригер-спусък, требе си натрупан потенциал по индикациите на натално МЦ, но ако си марсово активна натално, то марс в опозиция е много буен, но не е е траен като ефект.Нали на всеки почти 2 години ти е така?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #51 -: Септември 15, 2016, 04:25:32 pm »
Лунното затъмнение затваря/приключва "дразнещото" действие на квадратурата Сатурн-Нептун. Който разбрал, разбрал, какво  наистина може и какво си фантазира,  че го може ?!?  Като се отдалечи Сатурн на 2-3 * от Нептун, неудовлетворението натрупано в периода( ноември 2015- септември 2016г) , докато принципите на двете планети се съпротивляваха един на друг, е редно да се задейства така че, да действаме и да решаваме един по един конфликти и недоразумения в съответните области. Меркурий  в Дева ще помогне в тази ситуация, когато обърне хода си, с "намерената' информация от ретро фазата си, компенсирайки "научната фантастика " по Сатурн Стрелец- ретро Нептун Риби . И Стрелец, и Риби, не обичат да бъдат ограничени, а досега бяха впримчени в квадратурата Сатурн-Нептун. Затъмнението в Риби може да даде объркване, дали човек да отстъпи пред някакви си свои надежди и мечтания и да запретни ръкави  да осъществява  "видимото" и "правилното"  или пък да зарежи постигнатото, заплануваното и да се събуди с нагласата, че утре нещо ще се случи неочаквано. Интересно време предстои за всички, които има(ме)т точки  7*-12* в подвижният кръст и са силно повлияни от темите по Сатурн- Нептун. Ако наистина лява квадратура на Сатурн е "по-лека" и не засяга лично намеренията ни, тогава би трябвало това затъмнение в Риби да е "пълноводно". А , Марс е в дясна квадратура към същото, нали- това ли ще е препъни камъчето ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #52 -: Септември 15, 2016, 07:00:38 pm »
Рени, страхотен анализ :)

А по моя въпрос - има светлина в тунела :) Ще има компания и добих смелост  ;D Само с ММ ще имам неприятности, но ....
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #53 -: Септември 15, 2016, 08:39:55 pm »
ЛЗ е съвпад с мой антивертекс-алтернативен АСЦ и с ПФ-освен безсънието заради пълнолунието ме удари главоболие,което принципно е много рядко -1 на 5 години да речем,може и от Марс квадрат нат.Плутон сумиран ефект .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #54 -: Септември 15, 2016, 09:18:09 pm »
Хах, и аз снощи се будех няколко пъти, имах и главоболие .... какъв синхрон по домофикация :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #55 -: Септември 15, 2016, 09:54:31 pm »
Алена , това е много яко кaто идея, наистина може да се проявиш като една фешън иконка-вместо да носиш разни колиета да си провесиш една разхлабена свинска опашка над бюста-много са актуални като Лука Брази на модата-безпощаден, убийствен стил :D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #56 -: Септември 15, 2016, 10:49:16 pm »
И аз имам главоболие слабо и търпимо, няколко дни, не знам на какво да го пиша, дали е на счета на овнешките прогресии, или на пълнолунното.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #57 -: Септември 15, 2016, 10:53:43 pm »
Да не ми се разсърдите, ама като ви засърби някъде Сатурн ли гледате  :D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #58 -: Септември 15, 2016, 11:07:06 pm »
Може да е меркуриева невралгия или уранични тикове, пък Сатурн е по констипациите, Юпитер - метеоризъм, Нептун - интоксикации. За Плутон или с добро, или нищо.  ;D

Ами тя за това е Астрологията, да се пишат дневничета  :012: - да може да се прогнозира утре ще ме засърби ли или ще кихна, по кое време, колко пъти и какво число ще си намисля.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #59 -: Септември 15, 2016, 11:13:25 pm »
Хей, амазонки, кой ви напада, ние ви допускаме, а вие-допускате ли се? :58: