Автор Тема: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.  (Прочетена 20975 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #60 -: Септември 15, 2016, 11:16:18 pm »
Може да е меркуриева невралгия или уранични тикове, пък Сатурн е по констипациите, Юпитер - метеоризъм, Нептун - интоксикации. За Плутон или с добро, или нищо.  ;D

Ами тя за това е Астрологията, да се пишат дневничета  :012: - да може да се прогнозира утре ще ме засърби ли или ще кихна, по кое време, колко пъти и какво число ще си намисля.  :72:
Нещо такова имах предвид  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #61 -: Септември 15, 2016, 11:20:08 pm »
На мен лунации-мунации не ми въздействат осезаемо, но като се натоваря с повече задачки, а времето е кът, направо имам чувството, че гъмжи цял кошер в главата ми. Днес се изсилих малко повече и вдигнах пара късния следобед, но в крайна сметка денят приключи с приятни срещи и общуване навън.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #62 -: Септември 15, 2016, 11:20:35 pm »
Може да е меркуриева невралгия или уранични тикове, пък Сатурн е по констипациите, Юпитер - метеоризъм, Нептун - интоксикации. За Плутон или с добро, или нищо.  ;D

Ами тя за това е Астрологията, да се пишат дневничета  :012: - да може да се прогнозира утре ще ме засърби ли или ще кихна, по кое време, колко пъти и какво число ще си намисля.  :72:
Понякога нелекуваният метеоризъм може да причини инфаркти, Чирков каза, ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #63 -: Септември 15, 2016, 11:22:48 pm »
Понякога нелекуваният метеоризъм може да причини инфаркти, Чирков каза, ;)

Не се и съмнявам - в резултат на мощна имплозия  :012:  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #64 -: Септември 16, 2016, 11:10:49 am »
При мен ЛЗ е в 9 дом и прави тригон към АС в орбис 1°48 и тригон към Меркурий У12 и У3 в 12 дом. Тази сутрин почина вуйчо. Никога не проявих интерес към аспектите, които показват смърт.

Happy58

  • Гост
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #65 -: Септември 16, 2016, 11:35:20 am »
При мен ЛЗ е в 9 дом и прави тригон към АС в орбис 1°48 и тригон към Меркурий У12 и У3 в 12 дом. Тази сутрин почина вуйчо. Никога не проявих интерес към аспектите, които показват смърт.

не мисля, че е това ... търси нещо друго

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #66 -: Септември 16, 2016, 11:43:34 am »
Лунното затъмнение затваря/приключва "дразнещото" действие на квадратурата Сатурн-Нептун. Който разбрал, разбрал, какво  наистина може и какво си фантазира,  че го може ?!?  Като се отдалечи Сатурн на 2-3 * от Нептун, неудовлетворението натрупано в периода( ноември 2015- септември 2016г) , докато принципите на двете планети се съпротивляваха един на друг, е редно да се задейства така че, да действаме и да решаваме един по един конфликти и недоразумения в съответните области. Меркурий  в Дева ще помогне в тази ситуация, когато обърне хода си, с "намерената' информация от ретро фазата си, компенсирайки "научната фантастика " по Сатурн Стрелец- ретро Нептун Риби . И Стрелец, и Риби, не обичат да бъдат ограничени, а досега бяха впримчени в квадратурата Сатурн-Нептун. Затъмнението в Риби може да даде объркване, дали човек да отстъпи пред някакви си свои надежди и мечтания и да запретни ръкави  да осъществява  "видимото" и "правилното"  или пък да зарежи постигнатото, заплануваното и да се събуди с нагласата, че утре нещо ще се случи неочаквано. Интересно време предстои за всички, които има(ме)т точки  7*-12* в подвижният кръст и са силно повлияни от темите по Сатурн- Нептун. Ако наистина лява квадратура на Сатурн е "по-лека" и не засяга лично намеренията ни, тогава би трябвало това затъмнение в Риби да е "пълноводно". А , Марс е в дясна квадратура към същото, нали- това ли ще е препъни камъчето ?  :)

Рени, отново си погледнала въпроса от всички ъгли и глобално! :08:

При мен е едно тъжно, безперспективно, празно в душата........ много е лошо Нептун да е У5.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #67 -: Септември 16, 2016, 11:55:45 am »
Сега обаче, когато съвсем изненадващо от едно място ми връчиха покана и като разгледах по в детайли - направо изпаднах в шок - то звИзди, то чудо ... "хайлайф". Аз си мислех, че е нещо, като Арена на красотата - обикаляш си, зяпаш .... Точно утре, когато ЛЗ ми е на антивертекс - ще се чувствам, като идиот сред тези хора - усещането, че съвсем не си на мястото си...
Ти пък, Алена, какво се шокираш, правилно си поставила в кавички родния "хайлайф", а дори и чуждия не бива да те притеснява- помисли си само, че независимо кой, какъв е и колко кинти има, всеки има по един пърдялник, с който ака, а акото мирише еднакво  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #68 -: Септември 16, 2016, 12:03:05 pm »
При мен ЛЗ е в 9 дом и прави тригон към АС в орбис 1°48 и тригон към Меркурий У12 и У3 в 12 дом. Тази сутрин почина вуйчо. Никога не проявих интерес към аспектите, които показват смърт.
Преди няколко години двамата ми вуйчовци (братя на майка ми) починаха в разстояние на 6 месеца- големия на 8 ноември, точно на Архангеловден, малкият на 8 март следващата година, не е било свързано с лунации, но и в двата случая имаше указания по 8д. в месечния ми лунар.

Както ти е писала вече Хепи, изброените аспекти не показват смърт.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #69 -: Септември 16, 2016, 12:08:54 pm »
Благодаря, Акрукс :) Ще видим довечера, позитивно съм настроена, като изключим настроенията в къщи ...

Аз пък виждам смърт - ЛЗ е в 9 дом с ест управител - Юпитер - освобождаване, аспекти към ретро Мерка в 12 дом - пак загуба и е У3 - близки роднини.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #70 -: Септември 16, 2016, 12:25:43 pm »
Благодаря, Акрукс :) Ще видим довечера, позитивно съм настроена, като изключим настроенията в къщи ...

Аз пък виждам смърт - ЛЗ е в 9 дом с ест управител - Юпитер - освобождаване, аспекти към ретро Мерка в 12 дом - пак загуба и е У3 - близки роднини.
Ама той не ѝ е братовчед, че да го гледаш по 3д., той е по 7-ми от 3-ти на нейната майка/баща. Освобождаване може да има, ако е бил дълго болен на легло, както малкия ми вуйчо, който 10г беше болен от Алцхаймер, като последните няколко на легло и памперси, иначе си е смърт- по 8д и Плутон, Меркурий е неутрална -планета, Юпитер е бенефик, няма как да очакваш смърт от тях.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #71 -: Септември 16, 2016, 12:58:03 pm »
Юпитер е бенефик, няма как да очакваш смърт от тях.

То затова статистически най-често срещаният аспект при смърт е съвпад на тр. Юпитер със слънце ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #72 -: Септември 16, 2016, 01:08:40 pm »
Важните събития не се случват по един гол транзит, трябва да има указания и по други предиктивни техники. Особено за такива събития като смърт, тежка болест или пък брак, раждане на дете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #73 -: Септември 16, 2016, 01:21:59 pm »
Алена и аз съм бил помежду клечораци-обаче бачкам там тъй че -голям праз ::)Това при мен от Слънце секстил Регул сигурно :017:Там не се притеснявам,даже гот-културни хората,притеснявам се като отида при пълни тъпанари само,някой път мисе е изправяла косата колко тъпи и прости има,с клечките много гот да си лафя,не се надуват .Обаче не съм сигурен точно те ли са-не съм ги питал-примерно съм срещал Шарапова и Парис Хилтън на улицата,обаче може и да бъркам :017:

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Лунно Затъмнение 16 септ. 2016г.
« Отговор #74 -: Септември 16, 2016, 01:38:08 pm »
Преди няколко години двамата ми вуйчовци (братя на майка ми) починаха в разстояние на 6 месеца- големия на 8 ноември, точно на Архангеловден, малкият на 8 март следващата година, не е било свързано с лунации, но и в двата случая имаше указания по 8д. в месечния ми лунар.

Както ти е писала вече Хепи, изброените аспекти не показват смърт.

Много малко познания имам за аспектите, които са свързани със смърт. В слолара ми, който почна преди  повече от месец и половина, в осми дом е Уран, Сатурн ретро в 4 дом и реших да не тълкувам нищо.

Аркус, погледнах си лунара. Марс е на лунарен К8, като управлява 12 лунарен, където е Уран. Управител на лунарен 8 дом е Юпитер и то вече във Везни и в 5 лунарен, заедно със Слънцето и ретро Меркурий  в 5 дом. С три планети в 5 лунарен дом, лъв на К5 и У5 в пети, нямаше как да свържа нещата с 8 дом:(.