Автор Тема: Новолуние 1 октомври 2016г.  (Прочетена 16194 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Новолуние 1 октомври 2016г.
« -: Септември 16, 2016, 04:34:55 pm »
Хайде да прегледаме и предстоящото новолуние на 9 гр във Везни :) Попада в 3 дом, в близост до Юпитер :) И двете светила тъкмо са минали през него, преди да се слеят :) Трябва да носят оптимистичен заряд :) макар, че Слънцето във Везни е в падение  ???  Марс тъкмо екзалтира в първите градуси на Козирог и кваратира Юпитер. Няма да мине без напрежение - изглежда ми, като уреждане на сметки между Марс и Слънцето - с посредник  Юпитер  ;D Слънцето е в кофти позиция, но Юпитер е на негова страна. Трябва да си припомня цикъла Слънце-Марс :)

Повече ми харесва тригона между Венера от ИЦ и Нептун на К8 - звучи, като нежен/романтичен секс у дома  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #1 -: Септември 16, 2016, 04:40:53 pm »
Точно върху Луната ми, която е на 8*16`  :-\
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #2 -: Септември 16, 2016, 05:50:03 pm »
Хм и върху прогресивния ти АС, май, а СЗ е било в близост до наталния АС?

Сега върху Луната ти У11 във 2 дом ... дали пък няма да е нещо свързано с бизнеса, за който бе споменала? Широки приятелски кръгове и материално осигуряване :)

Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #3 -: Септември 16, 2016, 10:11:43 pm »
 Имам позната поетеса, която е новолунна везна, родена на 1 окт.- денят на поезията и музиката.

Новолунието съвпад с Юпитер- късметлийско  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #4 -: Септември 17, 2016, 12:49:57 pm »
В опозиция с прогресивна венера, като тр. уран е върху наталната. Осите на пълнолунието са точно върху осите на наталния ми хороскоп
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #5 -: Септември 19, 2016, 10:37:25 pm »
Хм и върху прогресивния ти АС, май, а СЗ е било в близост до наталния АС?

Сега върху Луната ти У11 във 2 дом ... дали пък няма да е нещо свързано с бизнеса, за който бе споменала? Широки приятелски кръгове и материално осигуряване :)

Прогресивният ми асцендент е на 11*Везни, извън орбиса на лунацията, но все пак близо. И аз чакам материално проявление на това Новолуние по 11 дом :)

Затъмнението беше в 7/1 дом, съвсем близо до куспидите на 8/2 дом, Слънцето на градус от наталния ми Плутон в първи. Заедно с Хирон изровиха наново стари теми   :(
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #6 -: Септември 20, 2016, 09:37:19 am »
И аз чакам материално проявление на това Новолуние



Чакаш от Новолунието или от някой конкретно- Юпитер съвпад Новолуние, Венера в Скорпион ?!?  ;)
  Искай(те) възможности, Слънчеви Овни и Марс е от Козирог  в квадрат към същото, не чакайте, а действайте по нещо/някой, които да ви стимулират; поемайте ангажименти, които да стабилизират позициите ви, спрямо или в едно с другите. Решавайте ( опозиция) дали да действате или вас да ви действат -Нептун е поставил капан, който не се вижда.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #7 -: Септември 20, 2016, 09:46:27 am »
Чакаш от Новолунието или от някой конкретно- Юпитер съвпад Новолуние, Венера в Скорпион ?!?  ;)
  Искай(те) възможности, Слънчеви Овни и Марс е от Козирог  в квадрат към същото, не чакайте, а действайте по нещо/някой, които да ви стимулират; поемайте ангажименти, които да стабилизират позициите ви, спрямо или в едно с другите. Решавайте ( опозиция) дали да действате или вас да ви действат -Нептун е поставил капан, който не се вижда.  :)

С това съдържание е натоварена думата "Очаквам" - не надявам се, а смятам, че ще станат нещата, което предполага действие и решения, някои от които вече взети  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #8 -: Септември 25, 2016, 10:03:34 am »
Новолуние Везни подпомага желанията за партньорства, споразумения, баланс, преговори, обсъждане, сътрудничество, мода, красота, изкуство, декорация, лукс, елегантност, грация

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #9 -: Септември 25, 2016, 11:03:46 am »
На 2 градуса от нат. Плутон в 4-ти дом ми е, вярно разкрасяване ми е все в главата, сега ми щукна да си купувам хубав оранжев килим .  :85:
Вчера и на Пикасо се правих, върху две петна на стената изрисувах цветенца.
Иде есен и ми е едно домошарско, уютно и избиващо на горещ шоколад три пъти дневно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #10 -: Септември 26, 2016, 09:34:31 am »
Новолунието е в градуса на СЗ от 1 септември. При мен е в полусекстил с дир МЦ.
В 12д - май ще пазя някаква тайна. Куинконс с Меркурий, няма да ми се говори за нея.
« Последна редакция: Септември 29, 2016, 12:34:30 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #11 -: Септември 27, 2016, 12:26:07 pm »
Ще тригонира Меркурий , точен тригон. Меркурий управител Асецедента и 4-ти дом , майка ми идва на гости.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #12 -: Септември 27, 2016, 01:27:56 pm »
в 5д. тригонира МЦ и квадратира управителя му.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #13 -: Септември 27, 2016, 06:31:16 pm »
При мен попада в 5 дом,квадратира Меркурий  във 2 дом (У1,У5). Сюрпризираха ме отсега , че през Октомври ми сменят позицията в компанията,от което аз не съм доволна въобще,защото изобщо не обичам промените,но пък поне е  с по-висока заплата ;)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #14 -: Септември 30, 2016, 09:15:49 pm »
Във втори дом с една опозиция към сев. възел.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."