Автор Тема: Новолуние 1 октомври 2016г.  (Прочетена 16198 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #15 -: Октомври 01, 2016, 07:24:29 pm »
Голям майтап-това новолуние нещо го пропуснах,но днес постфактум разбирам че е в съвппад с моя ЮЛВ-Кету -за пръв път в живота ми припаднах :lol_hitting: :85:,или поне ми причерня и приседнах ::) Днес най-после нарязахме дървата с помощта на друг човек с резачка,понеже много ме ядосаха вчера и днес без да меря кръвно глътнах хапче някакво за сваляне-логично беше,обаче грешка било-после мерих кръвното-100 на 60,добре че не рязах аз .Мунданно новолуние съвпад с нат.ЮЛВ си е нещо като СЗ-припадъкът се връзва някак .

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #16 -: Октомври 01, 2016, 07:54:26 pm »
Голям майтап-това новолуние нещо го пропуснах,но днес постфактум разбирам че е в съвппад с моя ЮЛВ-Кету -за пръв път в живота ми припаднах :lol_hitting: :85:,или поне ми причерня и приседнах ::) Днес най-после нарязахме дървата с помощта на друг човек с резачка,понеже много ме ядосаха вчера и днес без да меря кръвно глътнах хапче някакво за сваляне-логично беше,обаче грешка било-после мерих кръвното-100 на 60,добре че не рязах аз .Мунданно новолуние съвпад с нат.ЮЛВ си е нещо като СЗ-припадъкът се връзва някак .

в кой дом е?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #17 -: Октомври 01, 2016, 07:58:37 pm »
Днес се освободих от доста ненужни неща - вещи, които вече не нося и само заемат място. Голям празник за клошарите! Направих и символично "ремедис", нали е събота, ден на Сатурн - навън пред контейнерите за боклук издебнах възможно най-черния и мръсен циганин и му подарих черна кожена вещ.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #18 -: Октомври 01, 2016, 08:32:49 pm »
Не мога без кола, просто вече не става.Новолунието ми е в 3 дом и квадрати натална луна , опозира прогресивна. пътувах много по 3 дом да търся автомобил, нищо не разбирам, но има един усет, не знам как успях да го чуя.... Всяко натокано, тунинговано нещо не струва. Един продавач ме вози с 200 км в час  при липса на колан и  натоварен трафик-тъпанар, не се уплаших и не се впечатлих, приятелчето което беше до мен работи в сервиз, хаха, добре си сверяваме усета взаимно. Накрая се оказа, че правилното возило е под носа ми.
Едната кола беше така магично пипната от "разбирач",  че чак прави нелогични невъзможности, а елемантарни неща не й се удават, търговците дето продават возила тип-сигурна катастрофа съдят ли ги?
Новолунието променя нещо по дома, в който се случва, сега ще има уикендни ваканцийки и разтваряне в природата, малки бягства. :012:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #19 -: Октомври 01, 2016, 09:51:13 pm »
в кой дом е?
В 7д,но всеки съвпад е все едно 1д-за моя ЮЛВ това новолуние е в 1д производен ::)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2016, 12:51:01 am »
За мен това новолуние беше марсово...
Нито ми е в съвпад с Венерата, нито в съвпад с Меркурия, нито върху мидпойнта им. но в точно каре с нодалната ми ос. Тр. Марс в точен квадрат с Меркурия ми. а тр. Венера в точен квадрат с Луната ми.
Една луда ме нападна и ми скъса роклята. Насред малка уличка. И аз просто я набих. Хем ме е срам малко от себе си, хем и много ми кипна. Прибрах се гневна, любимата ми рокля е раздрана. И бях абсолютно честна пред органите на реда - сама се обадих на приятел, който е то въпросните органи и му казах, че съм набила една жена. И възнамерявам пак да я набия, ако ме нападне отново.
Едва ли е очаквал това от мен, едва успя да ме пита имаше ли свидетели на случката и искам ли да дойде някакъв патрул, за да разговарят с нея или да я натиснат и те нещо. но отказах.
Много ме е яд, хора... Чувствам се... ами насилена.
Седмодомието ми каза, че само патрули ни трябват в момента. още с влизането у нас ще видят боксова круша на двора и ред други боксьорски принадлежности. И ще набедят него, че ме учи да се бия.
ама какво да направя, тя ме нападна... :91: :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2016, 08:50:37 am »


Да, Стар, за мен това новолуние не беше мирно и кротко, въпреки положението си във Везни. Има доста знакови аспекти, които не говорят за мир и любов. А в комбинация с Юпитер... Особено Юпитер и Марс в квадрат - някой се надценил, други се подценил, трети се бил.  :85:
Новолунието е в квадрат с прогресивния ми Марс, ако на някой му е интересно.

« Последна редакция: Октомври 03, 2016, 03:05:56 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2016, 09:06:23 am »
За мен това новолуние беше марсово...
Нито ми е в съвпад с Венерата, нито в съвпад с Меркурия, нито върху мидпойнта им. но в точно каре с нодалната ми ос. Тр. Марс в точен квадрат с Меркурия ми. а тр. Венера в точен квадрат с Луната ми.
Една луда ме нападна и ми скъса роклята. Насред малка уличка. И аз просто я набих. Хем ме е срам малко от себе си, хем и много ми кипна. Прибрах се гневна, любимата ми рокля е раздрана. И бях абсолютно честна пред органите на реда - сама се обадих на приятел, който е то въпросните органи и му казах, че съм набила една жена. И възнамерявам пак да я набия, ако ме нападне отново.
Едва ли е очаквал това от мен, едва успя да ме пита имаше ли свидетели на случката и искам ли да дойде някакъв патрул, за да разговарят с нея или да я натиснат и те нещо. но отказах.
Много ме е яд, хора... Чувствам се... ами насилена.
Седмодомието ми каза, че само патрули ни трябват в момента. още с влизането у нас ще видят боксова круша на двора и ред други боксьорски принадлежности. И ще набедят него, че ме учи да се бия.
ама какво да направя, тя ме нападна... :91: :(

Хм,виж сега за какво иде реч... Аз за какво говоря толкова време. Сега си имам другарче - да мислим заедно. :)
Разбира се,съжалявам за случилото ти се...,но... НО...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2016, 10:11:54 am »
Пожелавам ти да ти е приятно с венерината глезотия. :08:

А на мен идеята за телефон ми дойде преди случката, много спонтанно. Предполагам, че новолунието е причината, защото Венерата ми е у3, а Меркурий е у5.

« Последна редакция: Октомври 03, 2016, 03:05:23 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #24 -: Октомври 02, 2016, 10:47:13 am »
Снощи направих първия си крос в парка. Сега имам мускулна треска. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #25 -: Октомври 02, 2016, 10:50:30 am »
Емма, не се чувствай гузна - който целенасочено търси конфликт и провокация, рано или късно му теглят един бой. В обичайна ситуация на самоотбрана си била поставена. И аз не съм от хората, склонни към физическа агресия, никак даже. Но не ми се е случвало да бъда физически нападната навън, затова не знам как бих реагирала. Само по събрания на етажните собственици един ми подскача с юмруци и псува, ама той е всеизвестен луд и с всички е такъв.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #26 -: Октомври 02, 2016, 11:08:17 am »
Е, оня луд ми дойде по поръчка, тъкмо това си бях помислила.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #27 -: Октомври 02, 2016, 11:16:47 am »
Пожелавам ти да ти е приятно с венерината глезотия. :08:

А на мен идеята за телефон ми дойде преди случката, много спонтанно. Предполагам, че новолунието е причината, защото Венерата ми е у3, а Меркурий е у5.

Али, аз нямам намерение да раздавам юмручно правосъдие на всеки метър. Не сме чак толкоз близки по начин на мислене.
Твоите и моите граници на търпимост къде са на светлинни години. Ти си склонен на агресия след единичен случай на сблъсък. Аз проявих агресия след 1 година системен вербален тормоз. Въпросната луда е от антуража на бившата жена на моето седмодомие. В последния месец си позволяваше и да излиза пред автомобила ми, когато паркирам, шофирам, спирам пред някой магазин. Не съм очаквала, че ще ми посегне, но пък то беше логично развитие. като вижда, че номерата й минават, започва да става по-смела.
Както и да е, минало и заминало. Сега ми е малко смешно, но вчера много ме беше яд. Особено за роклята ми.
Мислех си да я цапна с дамската чанта, но се спрях, защото в нея нося голям камък в момента(една друза нося). Това и оставаше, да й разбия главата с дамска чанта.  :85:

Готов съм на сблъсък ли? На секундата ли? :)
Колко време... нищо на никого не съм направил(при положение на толкова провокации и подигравки..),друг е въпросът дали възнамерявам... Ами.. защо да не възнамерявам,ако евентуално попадна в подобна на твоята ситуация...? Хм? Мислил съм,премислял съм... Ами аз съм си с правото. Например някой ми влезе в къщата... Боже... Какво да го правя,да го почерпя с нещо?
« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 11:19:08 am от Ali_Lun »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2016, 03:58:07 pm »
Новолунието е в градуса на СЗ от 1 септември. При мен е в полусекстил с дир МЦ.
В 12д - май ще пазя някаква тайна. Куинконс с Меркурий, няма да ми се говори за нея.

Донесе ми любов. Много любов и усмивки. И нови усещания, и нова информация. И се почувствах обичана  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Новолуние 1 октомври 2016г.
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2016, 07:35:33 pm »
При мен новолунието донесе изнандващо предложение в професионален аспект.
Съвсем скоро след това /днес/ попаднах в канонада от въпроси на 4-ма интервюиращи  ;D .

Новолунието в/у нат.ЮЛВ/СЛВ.