Автор Тема: Пълнолуние 14 декември 2016г.  (Прочетена 12922 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #30 -: Декември 14, 2016, 09:54:04 pm »
Ааа ,ши ма бутни -друг път, аз за кво от сутринта прахусмуокачих на напеви със сури от корана  ;D
« Последна редакция: Декември 14, 2016, 10:05:38 pm от Ребека »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #31 -: Декември 14, 2016, 10:07:06 pm »
При мен днес също беше свръх емоционално. Събудих се спокойна. Нямаше следа от вчерашното напрежение. Свърших страхотна работа в офиса, изпитах удовлетворение и имах помирителни моменти с проблемния колега. После срещата с финансовите консултанти беше брилянтна. Бях потвърдила участие в едно проф. менидж. мероприятие и мислех да се откажа, защото постоянно ми се налага да отсъствам напоследък, но шефа удари едно рамо. И там за мое огромно учудване, представих идеи, за които мисля отдавна, но не съм имала зелена светлина. Особено впечатлена бях, че като го показах резюмето на мъжа ми, понеже има и инженерна част, пък аз не съм с такова образование - каза, че е горд с мен - как съм го била измислила, написала и т.н.  ;D  :29: :engel016: :012:

Както сме коментирали, колкото по-точен е аспектът, толкова по-силно е проявява. Мисля, че е най-изявената лунация при мен - за последната година и нещо - откакто ги наблюдавам :)
« Последна редакция: Декември 15, 2016, 08:00:01 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #32 -: Декември 15, 2016, 10:05:14 pm »
Пълнолунието от 10д ми квадратира мерка У1, У10 в 1д. - миналата година при това положение бях критикувана от шефа на сдружението, след като неговата заместничка ме беше наклепала.
Вчера, в деня на Пълнолунието, се засякохме с него на обществено мероприятие, каза да му се обадя, за д ас еразберем кога да ми връчи грамотите, тъй като отсъствах, когато са ги давали официално. Дано не ми рекне нещо, което да ме ядоса, както преди година.  ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #33 -: Януари 04, 2017, 12:54:06 pm »
Мен много ме притеснява това пълнолуние, в точна опозиция е с луната ми и в квадрат със слънцето. Така като гледам - ден-два и след марсовия ми възврат.

Кой знае какво ще донесе, на практика активира транзита на Сатурн върху луната ми, и Сатурн като диспозитор на транзитния и наталния ми марс (в 7ми дом)....

Никакви събития нямаше при мен, малко притеснения за разни болежки на майка ми ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #34 -: Януари 07, 2017, 05:21:08 pm »
На К11 - минус още едно приятелство. Стига вече излишни взаимоотношения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #35 -: Януари 07, 2017, 09:18:22 pm »
оф, и то ще ми активира Марса. навсякъде се нарязах, пребивах, изкарваха ме извън нерви (а съм летаргичен пацифист:Д), уморих се, на огнените не знам какво им ежедневно, бля.
в 1д, в опозиция с Марс. няколко дни след възврата на Венера, миличката, пак ще си стои незабелязана в ъгъла явно. или ще има много аз-Аз-АЗ, за разнообразие на статуквото.
Беше хубаво това луние, заедно с меркуриевият възврат ми помогнаха да загърбя разни неприятни чувства и да подновя приятелски взаимоотношения. Венериният възврат (и изобщо тр. Венера в 10.) също помогна за доброто ми настроение и лЬобовта, която разпръсквах наоколо. Може би най-приятният ми период от изминалата, генерално лайняна, година. Приказка.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #36 -: Януари 12, 2017, 11:01:40 pm »
4 гр. за съвпад с Нептун броят ли се? Дни след това си отиде баба, а Нептунът е в 4 дом.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #37 -: Януари 12, 2017, 11:44:07 pm »
Smarta, раздай, ако трябва и буквално мляко, и да се каже името на баба ти-За Бог да прости, за баба......
Когато сънуваме мъртвите млади ,значи  са си отишли при светлината, добре са. Тревожи се за теб баба, или -не ,дава ти кураж.
Когато моите  заминали хора намериха покой, някои от тях веднага, не идваха и защо да го правят? Само веднъж-дваж като си позволя безсмислени тревоги дълго време.
Баща ми-след 6 години го видях млад, барнат с костюм, той беше възпитан на този дрес-код, после се занемари някак, животът го счупи. Знам, че вече е намерил покой, преди беше стар и поозлобен, не идваше насън, а във видение.

Така че, за мен това е невидима целувка и подкрепа. :58:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #38 -: Януари 13, 2017, 12:20:36 am »
Енигма, не знам какво да ти кажа... благодаря!

Аз кърмя в този период от живота. Изглежда подсъзнанието ми използва този символ и в съня - млякото. Аз знам какво е млякото за нуждаещото се. И аз се нуждая от някакво мляко явно 
« Последна редакция: Януари 13, 2017, 12:23:19 am от Smarta »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #39 -: Януари 13, 2017, 01:37:48 am »
Наталният ми нептун е в 4 дом, на 6 гр от ИЦ., но се усеща силно, гокленова зона си е, там орбисът е дори по-голям. Само дето е неперсонална планета, трудно се осъзнава на лично ниво, не дава конкретна сигурност.
С него се приключва  и започва нов цикъл мисля с идеята, че семейството е повече от рода, има вселена, човечество, звездно семейство.
Новото ти семейство-детенце, кърмене- естествен процес  е това стига да не драматизираме нещо което не разбираме. Ами това е, каквото ще  се мине всичко се преживява, по-добре лесно и в хармония.
Твоето мляко-новото семейство може би? В съня има три източника за трите деца, мляко винаги ще има, не се тревожи. Ти сега надрасваш нещата от миналото и си в позицята на тези даващи ресурса преди теб.
Ти беше рибка 4-домна с луна и мерк във водолей? 4 дом е началото и края, всяко влизане тук с този род и наследственост, карма с тях, но и -Извода, приключването, новия сезон.
« Последна редакция: Януари 13, 2017, 01:42:40 am от enigma »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Пълнолуние 14 декември 2016г.
« Отговор #40 -: Януари 16, 2017, 09:02:09 am »
Благодаря ти за размишленията, Енигма! Интересно е и ме накара да се замисля. Риба 6-тодомна. Луна и Мерк във Водолей. В началото на живота тръгнах от единението с Вселената, а една след 30 любовта започна да става конкретна и обвързана с кръвните връзки. Т.е. по-рано не си обичах роднините толкова. Изглежда вървя по северния възел в рак.