Автор Тема: Магия и книги  (Прочетена 23883 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #90 -: Декември 13, 2016, 06:55:25 pm »
Ребекси, от злобката ти, разбирам, че повече си неизлекувана, нежели кадърна.

А какво е кадърното на селските ви к-ви?  :D

Обожавам будни, интелигентни жени! Етносът няма значение – ромка, арменка, туркиня, българка... все тая. Но не понасям простакеси с претенции за аристократизъм.
« Последна редакция: Декември 13, 2016, 06:59:42 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Магия и книги
« Отговор #91 -: Декември 13, 2016, 07:03:57 pm »
Нигме, не съм виновна, че са кухи. За гена не отговарям. Жал ми е.  :(

Обаче елементаримзЪт си личи, пак го подкараха националистично, патриотично. Чудя се българският мъж толкова ли е прост, че да търпи такива долнопробни посредствени манипулации?
Ми всички са таквиз, знаеш ли понякога от секс тръгва една дружба и любов за мъжете, ами животинки са  те :38:. Що си мислиш. че австралийският мъж е по-интелигентен? Не гледаш ли Дискавъри понякога?Правят се на силни  и пикаят дет не трябва, то мирише, така се заявяват, ние знаем, че е смешно и играем театъра им. Ма пък не можем без тях, блядовете.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #92 -: Декември 13, 2016, 07:12:15 pm »
Ми всички са таквиз, знаеш ли понякога от секс тръгва една дружба и любов за мъжете, ами животинки са  те :38:. Що си мислиш. че австралийският мъж е по-интелигентен?

Нигме, нямам телевизия, никой не ми промива мозъка със "зомбоящик", това ми е проблемът! Няма австралийски, щатски, български и прочее, важен е Духът. Ако го усетя роден, близък и най-вече истински, това е най-важното, важи за двата пола.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магия и книги
« Отговор #93 -: Декември 13, 2016, 07:14:13 pm »
нЕДОКЛАТЕНА СЪМ-ДА ! Боли, боли, сърцето ме боли от липса на любов и семейни скандали. ;D   Болии ,болии от Плутона ме болии, от дървесата ме сърбии.. Болии, болии ,от злоба ще се пръсна -праз Болии, болии от завист ще се скъсам ах, Болии, болии- тъз мойта некадърност как болиии... :'(   Душата ми е черна дупка ,сърцето ми е скъсан гьон, черен коловоз се композира с доктори най-вещи да лекуват недоизклатеното ми сърце. Свинско сърце по селски нося аз гъши мозък хапвам на пастет, гъши, гъши, гъш всички вънка къш  :D :D Идва годината на петела -куккудякайте птици таз песен прощална плачете клани недоклани на гроба ми жален -кюфтета всичките кокошки на мезета  :D Който ме обиди ще си го получи по еврейският закон-Плутончо, мъничкият осмодомник ми е тъй мил и всеопрощаващ  :D Не бягам от битката-виждам че клиниката има нови пациенти за избълване на жлъч-ще ви асистирам с драго каменно сърце по-късно ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магия и книги
« Отговор #94 -: Декември 13, 2016, 07:21:25 pm »
Ребекси, от злобката ти, разбирам, че повече си неизлекувана, нежели кадърна.
Нищо лично, заслужаваш по-добро, но то зависи от теб.
Плутоня е проблем, не дядо ти.
нежели кадърна като -надал кадърна ли как се разбира не е ясно много в тълковния речник ако можеш на прос нецигуларски бг без дунавски акцент да ми го обясниш на сладкия ми дебелогъзичък осмодомник :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #95 -: Декември 13, 2016, 07:24:05 pm »
Бека.... да не си дишала лепило? Ние само по херметичните сбирки го правим, но ти го казвам на уше!  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Магия и книги
« Отговор #96 -: Декември 13, 2016, 07:32:50 pm »
Нигме, не съм виновна, че са кухи. За гена не отговарям. Жал ми е.  :(

Обаче елементаримзЪт си личи, пак го подкараха националистично, патриотично. Чудя се българският мъж толкова ли е прост, че да търпи такива долнопробни посредствени манипулации?

Нигме, честно казано, не си следя цикъла, бе! Даже не знам кога ще ми идва, но ми идва редовно. Това има ли някакво значение? Аз разплодна крава ли съм за размножаване? Да задържа с дете един мъж или с това,че му гледам децата? Не съм толкова изпаднала бе, мога и сама да се издържам.

Ееее...,Ехееее...
Чакай малко - това с децата и по-точно отношението ви към децата: ''да му родя деца'',''да му гледам децата''. Все негови неща,а? Децата са общи - трябва ли да се пояснява или ме разбрахте от първия път?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магия и книги
« Отговор #97 -: Декември 13, 2016, 07:33:48 pm »
Разбира се, че съм дишала лепило-кале и прома, да не им правя реклама  :D  като бях малка, но нищо не ми стана ;D  Аз говоря винаги от първо лице единствено число, от опит -не по дифолт. Да и да не се гордея с опита си сладкия ми плутончо застава зад изреченото от некадърният ми и злобен гъз  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #98 -: Декември 13, 2016, 07:43:46 pm »
Ееее...,Ехееее...
Чакай малко - това с децата и по-точно отношението ви към децата: ''да му родя деца'',''да му гледам децата''. Все негови неща,а? Децата са общи - трябва ли да се пояснява или ме разбрахте от първия път?

За мен биха били общи. За други – не знам. Не отговарям за чужди действия, мисли, комплекси, амбиции...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Магия и книги
« Отговор #99 -: Декември 13, 2016, 07:58:53 pm »
За мен биха били общи. За други – не знам. Не отговарям за чужди действия, мисли, комплекси, амбиции...

Да,ама ти си се изразила по същия начин.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #100 -: Декември 14, 2016, 09:55:17 am »
Да,ама ти си се изразила по същия начин.

За някои неща просто съм приела, че не стават по поръчка.

Защото са ми правени изказвания и за това, че съм сама и мога да си гледам кефа. Ама повечето от тях, ако трябва да оцеляват в моите обувки, ще вдигнат вой до небесата след месец. Ще забравят и книжки да четат, и да мъркат, и да съскат. Житейски път като моя не се дава на някоя сладкодумна повлекана, нужен е характер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Магия и книги
« Отговор #101 -: Декември 14, 2016, 10:08:10 am »
За някои неща просто съм приела, че не стават по поръчка.

Защото са ми правени изказвания и за това, че съм сама и мога да си гледам кефа. Ама повечето от тях, ако трябва да оцеляват в моите обувки, ще вдигнат вой до небесата след месец. Ще забравят и книжки да четат, и да мъркат, и да съскат. Житейски път като моя не се дава на някоя сладкодумна повлекана, нужен е характер.

 :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #102 -: Декември 14, 2016, 10:14:10 am »
Тук много обичат да ти дават акъл как да си живееш живота, как да мислиш, какво да говориш, какво да чувстваш даже. И сред приятелките ми има такива, които са се опитвали да ми наложат тяхната представа за щастие, за да ме направят мен щастлива. Разбира се, водени от добри намерения, но не съумяли да разберат що за човек съм, повечето гледат на повърхността. И забелязах, че акъли обичат да раздават жени, които не са особено прокопсали в живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магия и книги
« Отговор #103 -: Декември 14, 2016, 10:54:59 am »
Аз се уморявам от толкова положителни качества и житейски успехи
И все пак Хепи не беше права, само една ни е гранд дамата
Ама то пак си е нещо объркана постановката-хем викаш не съм грандама, хем аз така, аз иначе, по-яки от мен няма, еми признай си най-накрая

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магия и книги
« Отговор #104 -: Декември 14, 2016, 11:11:59 am »
И ти ли ми приписваш мисли, които не са ми минавали през главата?

Абе признайте си накрая, че на повечето жени по тия ширини нещо им е бъгнато в главата в посока проекции. И злобица също.

А Хепи можеше да ни спести този цирк. Но и за това са нужни качества, които очевидно липсват. И не се случва за пръв път, явно тези жлъчни забележки по адреса на "набелязани" хора я захранват с нещо. Съжалявам, не мога да ви запълня всички липси.  Неадекватни жени ще ми казват какво да мисля. По-голям цирк наистина няма да се види никъде другаде.
« Последна редакция: Декември 14, 2016, 11:18:21 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui