Автор Тема: Пълнолуние 12 януари 2017г.  (Прочетена 18036 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #60 -: Януари 16, 2017, 10:17:09 am »
Ще ръся. Добре е, че не е точно пред къщата. Всичко ще се нареди. И се нарежда.  :08: 
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #61 -: Януари 17, 2017, 12:57:34 am »
Ами да направим заключение все пак на Пълнолунието във воден знак Рак - ля се много вода във всичките й агрегатни състояния (при мен бяха килограми под формата на сняг/лед) и мляко.

Колко буквално! :72:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #62 -: Януари 17, 2017, 09:24:23 pm »
Това Пълнолуние ми беше в 3-ти дом. Имах проблеми в общуването. Изпуснах си тела във ВЦ-то, беше ми в задния джоб на дънките. Добре че реагирах бързо и успях да го изсуша навреме. Вчера и пералнята се развали, не изсмуква водата. Добре че не отворих капака, иначе щях да наводня кухнята. Пуснах я на друга програма, но се чува брутален стържещ звук, този път поне нямаше вода в барабана.  Миналата година го имах същия проблем, уж викнах техник, смени някаква част и сега отново ядове. :91:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #63 -: Януари 17, 2017, 10:22:32 pm »
у, това почти повтаря осите ми и ми е срещу слънчицето. по-късно ще го погледна
аз направих втора криза от лекарствата, които взимам, навръх рождения си ден, та имаше шаш и паника малко.
//Уран-Юпитер ми квадратира Слънцето
но иначе си прекарах много приятно, отдавна не се беше събирало семейството ми. като дете се почувствах.
в 3д ми падна таз' Луна, много чил отрязвам всякакви повърхностни комуникации/тори, ебала съм ги, да си научат урока малко и те. 

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #64 -: Януари 20, 2017, 07:16:25 pm »
В 11 дом - уволниха колежка, с която много се сближихме.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #65 -: Януари 20, 2017, 07:36:21 pm »
При мен пълнолунието в квадрат с Венера в 5 дом даде форсмажорни обстоятелства около близка приятелка. Днес направо имах шокова терапия, да видя колко непредсказуем е животът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #66 -: Януари 20, 2017, 08:23:51 pm »
Лили, какво се е случило, че да те шокира?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #67 -: Януари 20, 2017, 08:44:20 pm »
При мен пълнолунието в квадрат с Венера в 5 дом даде форсмажорни обстоятелства около близка приятелка. Днес направо имах шокова терапия, да видя колко непредсказуем е животът.

Случая от шосетата ли?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #68 -: Януари 20, 2017, 09:15:01 pm »
Лили, какво се е случило, че да те шокира?

От темата за здравни хорари е случката. Положението наистина е критично. Вчера човекът едва не е починал, добре че жената е реагирала бързо. Получава припадък с гърчове, спира да диша, губи му се пулсът. Днес вече е на домашно лечение, с очите си го видях. Стои като замразен зеленчук, няма никакви реакции и главата му клюмва надолу. После, когато изпи хапче за епилептици, дойде малко на себе си. Но говори неадекватни неща, като малко дете.

Случая от шосетата ли?

Говорилнята ли имаш предвид? Да, за пишман лечителя става въпрос. Гледката е покъртителна, сви ми се сърцето.

И как да му се сърдя на глупостите, дето наговори? Него не го слуша главата, от самото начало го усетих. Може и да има някакви наченки на дарба, свръхсензитивност, но му се изпращат фалшиви сигнали или не може да вербализира правилно информацията. За такива неща трябват много ясен и бистър ум, фини сетива, природна интелигентност, ако наистина имаш способности и искаш да помагаш на другите.




« Последна редакция: Януари 20, 2017, 09:19:58 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 12 януари 2017г.
« Отговор #69 -: Януари 26, 2017, 11:58:31 am »
пълнолунието с плутон,при мен тр.марс у8 в 7 опозе на  Уран /плутон у3,пострада комшия,
пребори  рака, но  не и инсулта,станало е ден след пълнолунието по нелеп начин на път,10 дни в болница и в събота е починал-
при мен тр.марс в 7 каре нодалната,тр.сатурн върху ЮЛВ в  дом,днес-погребение,беше добър човек,Бог да го прости!

вчера още една комшийка си отиде,лека й пръст, две погребения в една седмица
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 09:57:31 am от strelicka »