Автор Тема: Кралски градуси (Rex degrees) и Разрушителни градуси (Destruct deg  (Прочетена 7174 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Мога само да се радвам, че поне това ме е пропуснало и някак между градусите не съм нацелила и някой за разкош.
Но погледнах сега една позната, която видях в някои описания.

23 овен и 4 риби - слънцето и луната й.
Склонна е към самоубийство. Чрез алкохолизъм. И е в затвор на страховете си.
И двете описания добре се отразяват за нея. Но много от проблемите й са в нейната глава и в резултат на поведението й. За истински важните неща няма воля за пет пари. Но за простотии има инат като за цяла Вселена. С което се саботира. Но при нея и други тежки фактори има в картата й. Просто това е като черешката на черешката.

Моето седмодомие има Луна в 23 градус на овен и е у9. Умее да е коварен, но никога не е бил завистлив. Умее да си случва живота, но и много пропадания има. Та е на кантар с описанието. Но и той е с други тежки влияния.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Делфин, ако е нечие творчество това, да го споменем човека, а?

Папи, с готовност винаги слагам източника на инфото, което споделям, но това съм го копирала някога отнякъде и го пазя в една папка при другите си астро-материали. Не помня къде съм го намерила тогава в този вид.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Тери посочи , че СЗ е в градуса на Регул, като е подкрепен и от Юпитер, Марс в Лъв,  а Сатурн ще е почти стационарен-това ще го направи ли някак по-специално като световни събития и защо не в личен план, за някои, според вас ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Ще има и в личен план-как не, при това много по-скоро проявено