Автор Тема: Да изберем място  (Прочетена 13013 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да изберем място
« Отговор #45 -: Януари 25, 2017, 05:51:06 pm »
 :d030:
Да де, ама къде е връзката с това как ти се е стекъл живота на тези места?
При "Марс тригон мс" не трябваше ли да съм била happy, много активна, с много възможности и пр. във Виена?

Натален ъглов марс в рак ( съвпад сатурн и с квадрати) и чакаш блага? Ми..не е задължително. Да влезе в тригон, значи да му дадеш мегдан за действие, но пък ти и в бг по тази логика не би трябвало да си много ок кариерно, щото сега вижда с квадрат

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #46 -: Януари 25, 2017, 06:19:46 pm »
Преди да изляза на обед бях вкарала данните на Лина. От това, което видях тогава в астро картите - в Калифорния - Венера тронова застава на ИЦ. Заедно с Юпитер и Слънцето в 4 дом - ами нормално ми се вижда, да се чувства добре и домакиня. В опозиция на Уран в 10 дом - ето го и стреса  :012:

За Виена - ми направи впечатление Меркурий на АС - ами тъкмо да учи езици :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да изберем място
« Отговор #47 -: Януари 25, 2017, 07:30:27 pm »
За Виена по картографията излиза само тригон марс МС

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Да изберем място
« Отговор #48 -: Януари 25, 2017, 08:25:40 pm »
Натален ъглов марс в рак ( съвпад сатурн и с квадрати) и чакаш блага? Ми..не е задължително.

Разбрах те.
В БГ имах страхотна кариера преди да я подкарам на пълна програма по СЛВто ми - лИбов, пълна подкрепа на другия, деца...

Цитат
щото сега вижда с квадрат
Papy, не съм вникнала в тази техника, но тъй като имам определено кариерни планове, тоз квадрат дето "се вижда" е константен с аспектите от моята карта или е променлива?
И ако е променлива, докога "се вижда"?  ;)
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 08:27:49 pm от lina »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да изберем място
« Отговор #49 -: Януари 25, 2017, 08:31:30 pm »
А, много е несериозно да се отреже така набързо по едно квадратче, пък и дори да е с пълна сила, то дава обрати, а не погроми
Така че ако наистина те интересува, трябва да изровим кариерна някоя тема и там да видим

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да изберем място
« Отговор #50 -: Януари 25, 2017, 08:36:54 pm »
В БГ имах страхотна кариера преди да я подкарам на пълна програма по СЛВто ми - лИбов, пълна подкрепа на другия, деца...

А всъщност тази програма не е ли по Южния възел – имаш Слънце, Венера и Юпитер там? Не е изключено с този избор – да бъдеш с партньор – да си се върнала при ЮЛВ. Докато Марс и Сатурн на Асцендента изискват повече автономност. Може би затова държави, където условията на живот предполагат по-голяма зависимост от партньора, така те потискат. Тройният съвпад в знака на ЮЛВ може да е твоята несъзнателна "зона на комфорт", но често се случва след като се реализират нещата, символизирани от Кету, да дойде момент на разочарование. И в синастрии под влияние на Кету партньорите много бързо могат да се наситят и да изгубят интерес към връзката, още след втората или третата година. В твоя случай бих казала, че не трябва да се ограничава твоята воля и инициатива – партньорската подкрепа може да я има, но без зависимости.

Отплеснах се и забравих в коя тема сме. Релокация, не натали.


« Последна редакция: Януари 25, 2017, 08:38:42 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Да изберем място
« Отговор #51 -: Януари 25, 2017, 09:08:49 pm »
Papy, Лили, благодаря за отговорите, но няма да отговарям или поне не тук, за да не разводнявам темата.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #52 -: Януари 25, 2017, 10:03:55 pm »
Намерих време да се включа :)
Тази техника работи явно, много интересно. Преди доста време учих и живях в Москва. Студенстки години, купони, освен сероизната част, както си му е реда. Но общо взето усещането беше некомфортно, все ме теглеше да се върна, не си представях да остана 5 години там. И сега като гледам астрокартографията ... ами то се вижда - Плутон е на АСЦ за Москва  :o

Другите акцентирани места са Финландия, но и там не би ми било добре със СЛВ на ДСЦ, Нептун на ИЦ и отново Плутон на АСЦ.

Най-добре изглежда картинката за .... Юкон  :o Там са се събрали всички планети с единствевн аспект съвпад с осите  :017: И бих отишла с удовлствие за по-дълго време там. Привлича ме това място.

За България имам само секстил на Юпитер с АСЦ и тригон на Плутон с МЦ, като тригона е точно за родното ми място :)
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 10:05:31 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да изберем място
« Отговор #53 -: Януари 25, 2017, 10:07:18 pm »
Делфи, пусни си пак Европа, но оцветена и виж дали са същите
Защо се разминават, не мога да разбера

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #54 -: Януари 25, 2017, 10:25:11 pm »
Тип 72 е по-прецизна, някак, ето и описанието:

Type 72 Astro-Map Europe
ORDER IT
Astro-Map Europe, Size A4 colour drawing, with additional lines for aspects. The geographical focus on Europe makes greater precision possible.

Аз не виждам големи разлики, освен в детайлите?

Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #55 -: Януари 25, 2017, 10:32:28 pm »
Делфи, пусни си пак Европа, но оцветена и виж дали са същите
Защо се разминават, не мога да разбера

Ами да, различават се ... нямам идея защо  :017: Ето и цветната карта.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #56 -: Януари 25, 2017, 10:39:08 pm »
Аз не виждам разлики при мен, освен, че в "цветката карта" са само съвпади на планета и ос, а в подробната и квадрати, сексили, тригони ...
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да изберем място
« Отговор #57 -: Януари 26, 2017, 12:47:38 am »
Поправям се-това е достатъчна разлика, тоя тригон юпитер мс маловажен ли е?

А какви са тия кръгчета?
« Последна редакция: Януари 26, 2017, 12:51:35 am от Papy »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Да изберем място
« Отговор #58 -: Януари 26, 2017, 10:30:31 am »
хъх   :017: ако искаш да си черна вдовица,избери си място с плутон на дсц. :lol_hitting:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #59 -: Януари 26, 2017, 10:32:17 am »
хъх   :017: ако искаш да си черна вдовица,избери си място с плутон на дсц. :lol_hitting:

Ха, зловещо .... За Москва имах на АСЦ и мислех, че аз ще загина, ако остана ....  ;D


Има разлика в картите, точно детайлите са важни - кои планети имат аспект и какъв е той, за определена локация.

При мен за България, например, при цветната карта няма никакъв аспект, докато при другата - Юпитер в секстил с АСЦ и  Плутон в тригон с МЦ. Не е без значение  :)

« Последна редакция: Януари 26, 2017, 10:40:45 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми