Автор Тема: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017  (Прочетена 8822 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2017, 10:03:42 am »
Стар, изчерпателна си, както винаги :)
 :58:

Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2017, 04:25:33 pm »
Нейният приятел напоследък ходил на 4 специалиста, всеки с различна версия, един със забрана за спорт, друг пък точно наобратно, правили му изследвания на сърцето, като през вената на ръката вкарали някакво дребно устройство, което тя не знае как се казва на български и такива неща ставали около нея, за които научих снощи.

Ако правилно се ориентирам, год асц е лъв, тоест-слънце в седми дом-най-вероятно наистина там ще е акцентът, особено ако в лъв няма планети натално. Май и луната няма да е в първи в солара

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #32 -: Февруари 11, 2017, 04:44:38 pm »
Ако правилно се ориентирам, год асц е лъв, тоест-слънце в седми дом-най-вероятно наистина там ще е акцентът, особено ако в лъв няма планети натално. Май и луната няма да е в първи в солара
Слънцето се пада в 7д., броено от лъвски асц., но това е до другата седмица, когато има рожден ден и АСЦ вече ще е дева, нат. Меркурий водолей в 9д., по профекция е в 5д. - много рисуване я чака  :)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #33 -: Февруари 11, 2017, 05:11:20 pm »
При мен това затъмнение е в 10 дом тригон нат.юпитер с 2 градуса орбис . Не знам какво ще приключвам като съм без работа...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #34 -: Февруари 11, 2017, 05:54:29 pm »
При мен това затъмнение е в 10 дом тригон нат.юпитер с 2 градуса орбис . Не знам какво ще приключвам като съм без работа...
10д не се свързва само с кариерата, както и Птълнолунието само с приключване, в повечето случаи дава резултати на започнали дейности по Новолуние, което при теб е било в края на 3д., в хармоничен аспект с Уран У4 и СЛънце У10 във 2д- ако си търсиш работа, може неочаквано да получиш предложение, помощ- от страна на семейството и/или височкопоставена личност

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #35 -: Февруари 12, 2017, 11:10:25 am »
10д не се свързва само с кариерата, както и Птълнолунието само с приключване, в повечето случаи дава резултати на започнали дейности по Новолуние, което при теб е било в края на 3д., в хармоничен аспект с Уран У4 и СЛънце У10 във 2д- ако си търсиш работа, може неочаквано да получиш предложение, помощ- от страна на семейството и/или височкопоставена личност
Благодаря Акрукс за насоката-сега погледнах новолунието от януари- с точен секстил е и с прогресивна венера , която е върху нат.уран, тригон с нат.марс У6 с 2 гр.орбис. А относно работа не съм спирала да търся и нищо и нищо. Дано и този път се окажеш права и се появи нещо!!! :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #36 -: Февруари 14, 2017, 06:45:13 pm »
Съвпад АЦ. След месец ученически отпуск ще се връщам с нови сили на работа.
Насъбрала съм гняв, който смятам там да изсипя, след поредното назначаване на некадърни кадри.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #37 -: Февруари 16, 2017, 09:11:48 pm »
Добре аспектирано беше това затъмнение, а темата не е активна. Само Акрукс и Уауа май бяха уцелени, за съжаление негативно.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Полусенчесто Лунно затъмнение 11.Февруари.2017
« Отговор #38 -: Март 13, 2017, 09:19:45 am »
И мен ме уцели, но престрелката не спира, че да пиша. Даже не знам дали е от това, но почна три дни по-късно.