Автор Тема: Меркурий  (Прочетена 69814 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий
« Отговор #300 -: Май 08, 2022, 07:04:44 pm »
.Меркурий,този малък калпазанин, се обръща в ретроградно движение, в 4*на знак близнаци. Ще се движи назад през зодиака до 3 юни, когато ще спре в 26*на знак телец. Вече всички сме наясно, че този период не е подходящ за нови начинания, договори, покупки на техника и т. н.
При мен се случва в 9д. и обмислям да започна опреснителен езиков курс, че от 2004г. не практикувах езика и съм го забравила. Има близо до нас езикова школа, която е за емигранти и щях да почвам  в сформирана група през март 2020, но нали започна пандемията и затвориха училищата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий
« Отговор #301 -: Май 10, 2022, 04:27:46 pm »
Стационарен съвпад с асц. Сменям снимка😁, понеже е упр. На 1,2 и 5 ти домове. Днес синът ми е в офиса на работа, за първи път от месеци.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий
« Отговор #302 -: Май 11, 2022, 12:17:14 pm »
Стационарен съвпад с асц. Сменям снимка😁, понеже е упр. На 1,2 и 5 ти домове. Днес синът ми е в офиса на работа, за първи път от месеци.
днес имах комуникация от сутринта с три детски градини.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Меркурий
« Отговор #303 -: Май 11, 2022, 02:01:17 pm »
Ти пък що?  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий
« Отговор #304 -: Май 11, 2022, 03:29:33 pm »
Ти пък що?  :)
записвам поръчки по телефона, за ремонти😉Това цял живот правя, от вкъщи. Преди да родя съм работила като телефонен техник. С Меркурий упр. на Асц в 9ти дом, водолей-това ми е орисията.
« Последна редакция: Май 11, 2022, 03:34:11 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Меркурий
« Отговор #305 -: Май 11, 2022, 06:34:05 pm »
Меркурий обърна движение пооочти върху наталния ми - телефончето ми, което от няколко месеца ме предава, сдаде багажа на 100% горкото... Сега трябва да си купувам нов телефон на ретро Мерк. въпреки че, нали като е такъв в натала, уж не ни влияел толкова. Ама тия телефони струват повече от първата ми кола и то без прилежащите им аксесоари, направо тръпки ме побиват...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Меркурий
« Отговор #306 -: Май 11, 2022, 09:55:41 pm »
Ти пък що?  :)
записвам поръчки по телефона, за ремонти😉Това цял живот правя, от вкъщи. Преди да родя съм работила като телефонен техник. С Меркурий упр. на Асц в 9ти дом, водолей-това ми е орисията.
Виж сега, модерни времена. Една уранова квадратура по-рано и щеше да свързваш кабинката "Ало, Враца, говорите ли?". И пак щеше да работиш слънцето в 10 като диспечер комуникации и подслушване.  :-*.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий
« Отговор #307 -: Май 12, 2022, 07:10:48 am »
ха,Люба,развесели ме! :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Меркурий
« Отговор #308 -: Май 14, 2022, 01:02:00 pm »
При мен се обърна ретро в мой 12-ти и почна да вади скелети от гардероба.
Снощи в полунощ позвъняване от непознат номер, проверявайки го във Вайбър, се оказа, че е бивша изгора на бившия. Онемях, защото нито се познаваме лично, нито нищо.
Имаме обща позната, с която в момента и тримата поотделно поддържаме връзка, та от нея разбрах , че някога си познатата ми била звъняла от телефона на бившата и номерът останал запаметен, а снощи последната искала да звънне на братовчедка със същото име като мен и затова се е получило това. Банално, но… Така разбрах, че и той си е в БГ и в сряда имам мотане из София, ще трябва да се оглеждам да не се натреса на него.
В сметката на телефона имам смс- и към мобилен в Англия, които нямам идея как са се озовали там. Малка сума е, но нямам намерение да ги плащам и ще ходя до офис да се разправям.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Меркурий
« Отговор #309 -: Май 14, 2022, 01:36:32 pm »
Корея,с ходеннето до офиса ще загубиш време,пусках жалби многократно,не пускат стотинка,престъпен грабителски модел на политика при операторите и банките.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Меркурий
« Отговор #310 -: Май 14, 2022, 03:34:35 pm »
А, не, аз така съм набрала на служителката в най- удобния офис откак съм при тях, че няма да ги оставя.
Навремето още с първата сметка имах 5-6 лв за ММС отгоре и пусках жалба, веднага ми бяха приспаднати от таксата, даже и извинения получих . Знам, че са изключително нагли, но и те имат цака.
Другия път могат да решат да ми зачислят и десетина лева за разговори , ако видят , че минава  номера.
Имам план с неограничени минути и много интернет, всякакви приложения за безплатни чатове и разговори, точно пък  до техните СМС -и ще опра.
« Последна редакция: Май 14, 2022, 03:36:23 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Меркурий
« Отговор #311 -: Май 14, 2022, 07:36:59 pm »
Като отидеш в офиса,ще кажат за по-бързо разглеждане на жалбата да я пуснеш онлайн,иначе около месец.Аз писах жалби всеки ден и отделно бучах в чата.И аз се заинатих,вече получаваш само полуизвинение и нищожна компенсация,нищо не възстановяват и в бъдещи сметки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий
« Отговор #312 -: Май 14, 2022, 11:01:25 pm »
На мене пък ми върнаха пари на ръка, като отидох да се оплача в офиса им преди 6г., бяха начислили някакви разговори на майка ми на стационарния телефон, а тя не се обаждаше на никого и нямаше мобилен телефон, както и сим карта, каквато "по грешка" са писали в сметката. Дори ми се извиниха  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Меркурий
« Отговор #313 -: Май 14, 2022, 11:05:48 pm »
На А1 и по - точно конкретната служителка “ ям попарата” от 3 и половина години, по- точно при преподписването на договора. Предизвиках им проверка , писах им на страницата във ФБ и не помня още какво, но досега не са оставяли нещата неизяснени. На телефона им се получава ясна и коректна информация, тези в офисите са лисици и лъжат и прецакват здраво- нали от това им зависят бонусите.
« Последна редакция: Май 14, 2022, 11:08:20 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Меркурий
« Отговор #314 -: Май 17, 2022, 06:25:44 pm »
Стационарен съвпад с асц. Сменям снимка😁, понеже е упр. На 1,2 и 5 ти домове. Днес синът ми е в офиса на работа, за първи път от месеци.
аспектира ми нат.Меркуриус с тригон утре.На абитуриентски бал на племеникът съм.Алилуя.
И профекция Меркурий ми е на 2*близнаци.
« Последна редакция: Май 17, 2022, 06:30:38 pm от Сафо »