Автор Тема: Парламентарни избори 2017  (Прочетена 9261 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #30 -: Март 26, 2017, 11:27:37 pm »
Не помня кой писа за Марая. Тя е пристрастена към политическите теми. Не искам да назовавам причините.
Познавам лично жената.
За политическите прогнози не знам, но на мен лично куп такива ми е направила - не ща и да ги коментирам откъм събитийност.  :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #31 -: Март 26, 2017, 11:49:24 pm »
Лили, този път имаше квадратче- не харесвам никого

Наистина ли?! Значи вече има опция за хейтъри като мен.  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #32 -: Март 26, 2017, 11:53:21 pm »
на изборите- който плаща, той вика музиката, пък нека се изживява като победител, има все още умни и трезвомислещи хора на тази територия
 оградата недовършена, магистралата недовършена, за увеличение на пенсии и заплати пари няма, а милиардите усвоени- има за още избори да печели
И аз поддържам тезата за изборния алъш-вериш, но това сега ми прилича на зомбиране, умопомрачение или .... А трезвомислещите не се разминават с последствията от резултатите, също толкова, колкото и другите... за съжаление..
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #33 -: Март 26, 2017, 11:55:06 pm »
Не помня кой писа за Марая. Тя е пристрастена към политическите теми. Не искам да назовавам причините.
Познавам лично жената.
За политическите прогнози не знам, но на мен лично куп такива ми е направила - не ща и да ги коментирам откъм събитийност.  :o
http://burgasplus.com/view_news/7357/vavilon.swf
хайде сега кажи какви тежки времена настанаха за него след изборите през 2013-та?
то много тежка работа да си играеш с топките в джоба и да джиткаш на таблета, дори на сесия в европарламента, заплатата си върви, милиардите се усвояват, горските джибове вървят на аванта, много тежки времена имаше, жив да го ожали човек

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #34 -: Март 26, 2017, 11:57:41 pm »
А трезвомислещите не се разминават с последствията от резултатите, също толкова, колкото и другите... за съжаление..
трезвомислещите ползват кондом, против болести и нежелана бременност  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #35 -: Март 27, 2017, 12:15:09 am »
Малко извън парламентарната тема, тя и без това леко се разводни.

Преди две години една приятелка спечели депутатско място от Атака, можеше да влезе в парламента. И изведнъж, ни в клин ни в ръкав ѝ диагностицират рак. Наложи се да прави спешна операция, а след това мина на специален хранителен режим, отказа химио- и лъчетерапия. Та, чудя се дали в цялата история не е имало някаква намеса свише. Тя е много фанатизиран привърженик на въпросната партия. Но вероятно мястото ѝ не е било сред корумпираните депутати. Господ си знае работата, в такива случаи това се казва.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #36 -: Март 27, 2017, 12:52:42 pm »
"Парите не миришат!" – казал един римски сенатор, хвърляйки и вадейки сребърна парица от първата платена градска тоалетна по него време.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #37 -: Март 27, 2017, 03:16:19 pm »
Чудно или не, ББ и Герб са събрали повече гласове.

Че кой да ги събере, ма нали трябва заради нечий нарцисизъм и инфантилност, да се дават всяка година по няколко милиона за избори, кво толко, то гладни и болни в тая държава няма, за да се дадат за нещо по-смислено. Другата година Борисов пак ще надуе бузите щото е сърдит и пак няколко милиона за избори.
Докато децата не започнат да получават качествено образование, не се научат на нормални човешки ценности и развият умение да поемат отговорност, ще затъваме все повече, щото ни е сбъркана народопсихологията, някъде се е загубил мъжкият принцип, въпреки че се опитваме да го симулираме. Страната е под силното влияние на Луната, но тя в сатурнов знак и опозиция на Сатурн- по-лошо няма на къде да е.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #38 -: Март 27, 2017, 06:02:02 pm »
За това ме отвращават, което за мен е рядко, но силно чувство, дори ако ги погледам по-дълго по телевизора ,може да ми стане лошо, чисто физически да ми се догади от тях. Дават милиони да обслужват едно глупашко пaрвенюшко его, което ако е голям пожарникар, като си даде веднъж оставка ще изчезне, а не пак и пак, а на Коледа да ми пускат българската Коледа с смс за левче за умиращи деца. Всеки ден деца умират и събират пари за лечението им ,защото държавата е абдикирала, няма пари ,изразходвала ги е за пиара на дебелия плешив ашлак ,който говори така, все едно всички гласоподаватели са борци, физкултурници, мутреси ,кифли и прочие чалга елит. Виждал ли е болният гъз Борисов очите на болните деца и майките им. Да си подаде пак оставка и после пак .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #39 -: Март 27, 2017, 06:05:51 pm »
И де да беше само той. Не познавам политик, който да го е грижа за народа. Всеки се бута в политиката, щото там е голямата далавера, а не с цел да реформира обществото и да направи живота на българина по-добър.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #40 -: Март 27, 2017, 06:13:43 pm »
А дали българинът сам иска да си направи живота си по-добър? Защото дори за съвсем елементарни неща, като това да почисти пред дома си, а не да изхвърля боклуци през терасата на улицата, не му пука...

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #41 -: Март 27, 2017, 07:24:30 pm »
И де да беше само той. Не познавам политик, който да го е грижа за народа. Всеки се бута в политиката, щото там е голямата далавера, а не с цел да реформира обществото и да направи живота на българина по-добър.

Той и да го е грижа, народа като е оскотял и всеки се стреми да се спасява поединично тази страна няма да се превърне с щракване на пръста в прекрасно място.
Дори корифей на немисълта като пожарникаря го е казвал - калпав матрял.
Напоследък наблюдавам хора напускащи страната, не защото не изкарват добри пари и тук, а заради блатото в което се е превърнало обществото ни,
Днес докато пътувах към работа се нагледах на три пикли в метрото /на около 16г/, които бяха толкова вулгарни, че беше просто потресаващо.
И утре този същият социален отпадък ще трябва да гласува съзнателно и по съвест ... ДА, да ..

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #42 -: Март 27, 2017, 07:27:20 pm »
За харизмата залагам на Юпитер в 7д или на К7.

Иначе, изборите ме разочароваха. Ефектът е нулев и упражнението беше излишно. Ретро Венера и Юпитер и Луна в измамните Риби.
А и съм лично засегната от ситуацията :)))) но съдба, картата ми тази година е такава...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #43 -: Март 27, 2017, 08:51:20 pm »
И утре този същият социален отпадък ще трябва да гласува съзнателно и по съвест ... ДА, да ..

И утре този отпадък ще ни управлява.
Някои от нас може вече да сме под земята, но ми е жал за идните поколения. Ако ги има, нацията прогресивно се смалява.

А тук у нас и да може да се изкарват що-годе добри пари, средата е деградирала и потискаща, ограничаваща. В зародиш ти убиват желанието да си идеен, креативен, да твориш, да се развиваш. Някой малко да надигне глава и веднага го бутат надолу и тъпчат с кални крака. Иначе хубаво място – красива природа, добра екология, богато историческо наследство. Даже според някои езотерици тук е едно от енергийните места по света. Но сред 90% хуни трудно се оцелява. Не физически, психологически – да можеш да запазиш човешкото в себе си, устрема към по-добър живот, към по-интелигентна среда. Да не се предадеш и да не се слееш с тълпата, да не станеш като тях.



« Последна редакция: Март 27, 2017, 08:54:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #44 -: Март 28, 2017, 10:47:04 pm »
Днес е постигнато съгласие Парламентът да бъде свикан на 19 април - първата сряда след Великден. При ретрограден Меркурий :) Ще си говорят на развален грамофон
 :57:
Кабинет щяло да има около Гергьовден - регротрадни Юпитер, Сатурн и Плутон  :012:
Беззаконие, задкулисие и липса на отговорност
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински