Автор Тема: Парламентарни избори 2017  (Прочетена 9275 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1599
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #15 -: Март 16, 2017, 03:32:12 pm »
Ако следиш международните тенденции, никак не е било невъзможно. Британия така или иначе винаги е била с единия крак само в ЕС. Сега предстои отделяне на Шотландия и ще се формира структура на принципа на САЩ-Канада. Отношенията с ЕС ще се развиват чрезсилната икономика на Шотландия, а Англия няма да пострада с по-слабата си икономика от разпада на ЕС. Който пък ще се случи по линията на Интермариум. Горе долу вкратце така.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #16 -: Март 16, 2017, 03:44:40 pm »
Следя ги и даже бях сигурна, че британците ще излязат, въпреки, че залозите бяха за обратното. Всъщност в конкретния случай даже не беше международна тенденция, а народопсихология.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1224
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #17 -: Март 16, 2017, 04:05:13 pm »
В тази връзка какво мислите за горката Турция от астрологична гледна точка? Признавам, че задавам въпроса на сляпо, защото не следя събития, нямам телевизия и не ровя в нета, изключила съм се от света на новините, но около мен се шушука за събития там в стил връщане към периода отпреди Ататюрк. Астрологията какво казва по този въпрос? Ще надделее ли разума?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #18 -: Март 16, 2017, 04:09:26 pm »
Какво значи шушука? Връщането на държавността във вида й отпреди Ататюрк започнаха да го говорят още след атентата миналото лято.

Аз астрологично нямам коментар, иначе смятам, че Ердоган е пътник
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1224
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #19 -: Март 16, 2017, 04:12:17 pm »
Значи, че колеги и роднини ми споделят, че явно има някакво обострено напоследък раздвижване там, вероятно подновена вълна, репортажи по телевизията и фокус. Сега чувам за смут с нова сила, но пак казвам, не съм видяла с очите си. 
Чувам за драмата с холандците, препратката към нацизма, желанието на Ердоган за върховна власт и тн.
« Последна редакция: Март 16, 2017, 04:15:12 pm от Люба »

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #20 -: Март 16, 2017, 05:50:20 pm »
А ти защо се сети за нея?

И въпросът е излишен, и отговорът е ясен.  :012: Като с изборите. Но нека сме милостиви, да не убиваме ентусиазма и усилията на участниците, нека театрото върви. Нека хорската глупост да бъде с тях, амин. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #21 -: Март 16, 2017, 08:28:12 pm »
Иначе за числата би било интересно, но Хепи явно окончателно й писна от форума и не се вясва. Аз знам, че 26 е едно от най-тежките числа, 10 е много хубаво, 11 не толкова. :012:
Хепи си разработва собствен блог и работи вече за себе си, но наминава да ни чете.

Числото 26 - Сътрудничество
Това съставно число вибрира по странен начин в съзвучие с уникална по своя характер сила, черпена от състраданието и всеотдайността, от способността ви да помагате на другите, но не винаги на самите себе си.
26 е изтъкано от противоречия. Предупреждава ви, че сте изложени на опасности, разочарования и провали, особено по отношение на амбициите, резултат от лоши съвети, неподходящи лични връзки и несполучливо партньорство от всякакво естество. Ако 26 е съставно ключово число на вашето име, може би е най-добре да го промените, за да получите число с по-благоприятно влияние. В случай пък че 26 е число на вашето раждане, т. е., не може да бъде променено, ви препоръчвам да не се хващате със съдружници и да работите сами, да не се вслушвате дори в добронамерените съвети на другите и да следвате единствено своите предчувствия и интуиция - макар че преди да действате, трябва да се уверите, че и те не съдържат недостатъци и няма да ви подведат. Трябва незабавно да стабилизирате доходите си, да пестите, да не пилеете пари за щяло и нещяло и да не влагате средства за осъществяването на чужди идеи. Инвестирайте в собственото си бъдеще, бъдете щедри с другите, особено с нуждаещите се, но наред с това градете и здрава основа за своето бъдеще.

Числото 10 е олицетворявано от Изида и Озирис. Това е числото на възхода и падението в зависимост от желанието на конкретния човек. Той ще се прочуе с добро или с лошо, според своите постъпки. 10 е в състояние да пробуди любов или омраза, уважение или страх. А също да вдъхне чест или безчестие - при него средно положение няма. Всяка случка зависи от решението на човека. Числото е символ на Любовта и Омразата. Хората с число 10 притежават вродена способност да осъществяват творческите си хрумвания, тази сила обаче трябва да бъде прилагана мъдро, тъй като абсолютната съзидателност съдържа в себе си своята противоположност - абсолютното унищожение. Самодисциплината и безграничното състрадание трябва да съпътстват първата сила, за да се избегне трагедията на втората. Дисциплината трябва да предхожда Властта. За нещастие някои хора с число 10 не успяват да реализират своя потенциал и като последица заживяват с дълбоко вкоренено огорчение, заради което се чувстват несретници и понякога се държат високомерно и нагло, за да скрият съвсем безпочвеното чувство за непълноценност.

     11 - Лъв с намордник - стиснат пестник

    Това е число на изпитанията и предателството от страна на другите. Изобразявано е с двама души от един и същи или от различни полове - олицетворява и две коренно противоположни ситуации. И в двата случая липсват допирни точки между интересите и трябва да бъде преодоляна намесата на трета сила. Могат да се появят и трудности, свързани със заблудата за раздяла. За да се избегне чувството на огорчение и провал, разнородните цели трябва да се обединят. Две сили или две желания се противопоставят едно на друго и в крайна сметка трябва да се обединят, за да бъде постигнато щастие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #22 -: Март 16, 2017, 09:25:15 pm »
Сатурн как се е заковал на МС в картата на изборите, а Нептун У1 в 12д и Луната отива към него...

Юпитер У9 У10, съУ1 в 7д е ретро и в опозиция с Меркурий У3, У4, У7- бившите законотворци с мераци да се върнат отново на власт, но ще срещнат отпор от мнозинството

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #23 -: Март 16, 2017, 09:58:53 pm »
...След ден за размисъл, тихомълком обилно полят с алкохол, електоратът вяло ще отиде да гласува. В ранните часове се очаква по-слаба активност, Луна в Риби обича да си поспива. А изборите не са нещо, заради което си струва да се събудиш, не е като сватба на 40-годишен син ерген или погребение на любима тъща. Фалшива харизма, съчетана с пламенни обещания на някой популярен лидер да реформира системата и да внесе свеж полъх, ще изиграе своята роля, повлиявайки върху и без това замъглено народосъзнание. Резултатът обаче ще е "как всегда" и относително предсказуем, с оглед на Сатурн в кулминация. В по-дългосрочна перспектива резултатът от предстоящите избори може да изиграе своята роля за задълбочаване на съществуващата криза в управлението, в държавната власт.

Жалък опит за мунданна прогноза, тип хумореска.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #24 -: Март 16, 2017, 10:59:52 pm »
Лили, то през нощта изтеглят времето с час напред, така че ще се спи час по-малко  :)

Луната с последен аспект- квадрат със Сатурн, не само алкохолът, петролът също е по риби, онзи с лекарствата и бензиностанциите няма да се добере до властта.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #25 -: Март 26, 2017, 09:07:57 pm »
Чудно или не, ББ и Герб са събрали повече гласове.

Такова беше и моето предположение /неастрологично/. Всичко е изключително предсказуемо с изборите у нас. И с политическата система като цяло.

Днес реших да не гласувам, имах други приоритети. Досега все си давах гласа и все не виждах промяна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #26 -: Март 26, 2017, 09:24:18 pm »
Не можах да се ориентирам къде е картата на Бойко Борисов, но онази вечер, след едно негово тв участие, осъзнах каква невероятна харизма има! Аз съм човек, който не се влияе нито от реклами, нито от агитации, трезво разсъждавам и добре виждам как стоят нещата и въпреки това с ужас осъзнах, че съм готова с две ръце да гласувам за него, ВЪПРЕКИ цялостното му политичеко поведение. Добре че здравия ми разум още не ме е напуснал!

И днес си зададох въпроса къде в картата се вижда точно тази харизма, която притежава човек  :017:

Такава харизма притежава не само той. На първо четене мога да посоча поне още трима такива мъже-политици, действащи в момента.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #27 -: Март 26, 2017, 09:51:55 pm »
Досега съм гласувала и са все или Герб, или БСП, ДПС също успяват да се промъкнат. Днес направих изключение – резултатът не е много по-различен.  ;)

Тая неговата харизма нещо не върви при мен.

Да, ама колко по-зрели дами са сънували еротични сънища с него, ти нищо не знаеш!  :D
« Последна редакция: Март 26, 2017, 09:54:09 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #28 -: Март 26, 2017, 10:10:33 pm »
Тая неговата харизма нещо не върви при мен.
При теб може и да не върви, но виж какво става на изборите  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Парламентарни избори 2017
« Отговор #29 -: Март 26, 2017, 10:15:56 pm »
А аз съм на принципа "всички са маскари", затова не гласувах.  :012:

Но в интерес на истината този път сериозно се затрудних да преценя за кого да дам своя глас. Нямам изразени политически пристрастия, не симпатизирам на никоя партия или политическа фигура. Така че липсата на пристрастност също пречи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui