Автор Тема: Пълнолуние 11 април 2017г.  (Прочетена 18742 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #45 -: Април 11, 2017, 10:36:37 pm »
Бека, може работника нещо секси да е закачил покрай спомена за теб в тоалетната  :72:
А то твоето си е било екшън иначе - тук Винетата ти се е изложила, но пък Марс хич!  :012:

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #46 -: Април 11, 2017, 10:41:47 pm »
При мен пълната Луна е в тригон с наталната (4 - 12 дом). Управлява ми Asc.
Освен, че се чувствам "по-доволна" емоционално, по друг начин не я усещам.
Приятни отношения с колежките - пу-пу!, че са ми нови и е добре така да продължи!


Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #47 -: Април 11, 2017, 11:08:43 pm »
При мен ще е върху нат. Юпитер на К11, точна квадратура с Венерата ми и почти точен секстил към Слънцето. Замислила съм една приятелска сбирка, дано се реализира.
И аз не знам как точно се определят пълнолунията, има логика това да е мястото на Луната.
В такъв случай ми е на К5, опозе Юпитер и тригон към Слънце.
Определено повече събития по 5- ти дом отчитам- участвах в една игра с награда на случаен принцип- това ми се случва за пръв път  :85:, открих най- накрая точното пътуване с перфектна дата и място .
Като опозе на Юпитер У6- зайчето със счупения гръбнак бере душа, измъчи се, горкото, и чак искам да му олекне. То начинът е един, колкото и жестоко да звучи, трябва да го приспим. Това е второто животно, което губя с такава травма, изтекоха ми очите.
Два дни работих извънредно - бях заместващ шефа- неочаквано реших, че ми се работи. Само се надявам всичко с данните и справките, които дадох,  да е наред, че предвид ретро Мерка и сериозността на работата всяка грешка ще ми излезе през носа.
Получих една заработена сума , не я очаквах, честно казано. Поне ми помогна малко на бюджета, че ден не минава, без да поръчам дреха .  :57: С тази ретро Венера си поднових изцяло гардероба , дори и с К . Клайн  :57:
И докато пишех този пост, успях да се отърва от два чифта скъпи нови дънки, с които не се възприех- това си е жив късмет направо!
« Последна редакция: Април 12, 2017, 09:18:04 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #48 -: Април 11, 2017, 11:32:18 pm »
 Лина, За щастие Винета ни са изложи много, в смисъл, можеше да е по-позорна ситуацията, ако... да не влизам в подробности :D   Поне бях за бързо, ма то съвсем бързо стана  :012: Ако беше другото, сигурно щях да потъна в голяма депресия от позора и щеше да ме е срам да пиша и тук. Момчето беше някакъв малък чук и въобще не ми беше до него. Всъщност, можеше да пострадам физически ,заради нещата дeто падаха от тавана, ама ейго -дупарата бе спасена  ;D

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #49 -: Април 12, 2017, 07:17:40 am »
При мен пълнолунието е на втори дом, квадратура към светилата. За моя изненада вчера имах много положителни емоции на раб. място и вече се усетих "приета" там. Не го очаквах. Влиянието на това пълнолуние колко време трае? Имам предвид като събития?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #50 -: Април 12, 2017, 09:49:46 am »
При мен пълнолунието е на втори дом, квадратура към светилата. За моя изненада вчера имах много положителни емоции на раб. място и вече се усетих "приета" там. Не го очаквах. Влиянието на това пълнолуние колко време трае? Имам предвид като събития?

Много хубаво. Юпитер и уран освен квадратура към светилата правят ли някакви хубави аспекти в натала? Тр. Венера?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #51 -: Април 12, 2017, 10:51:57 am »
Гледах хороскопа на един познат и видях,че Луната е в точен съвпад с асцендента и натален Марс в опозиция Слънцето съвпад десцендента. Според вас какво може да отключи подобна лунация? Приключване на стари и започване на нови партньорства,с активно лично участие? Не знам как да го изтълкувам.
« Последна редакция: Април 12, 2017, 02:53:11 pm от Aska »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #52 -: Април 12, 2017, 11:18:35 am »
Юпитерова Лунация в 12д съвпад с Плутон, в опозиция на натална Луна, върху която лази тр. Уран. Муданно квадратирана лунация от тежки транзити.

Втори ден сънувам кофти сънища с майка ми. Направо по Стивън Кинг. Казах й, че всичко си има обяснение, но държа тя за всеки случай да се пази.
И днес ми предстои важна среща с милото за капак, ще осъждаме важни въпроси, пък не се чувствам в кондиция.
И втори ден карам на сок от 2 портокала.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #53 -: Април 12, 2017, 01:55:50 pm »
Много хубаво. Юпитер и уран освен квадратура към светилата правят ли някакви хубави аспекти в натала? Тр. Венера?
Уран е в тригон с нат. Венера. Транзитна Венера е в тригон със нат. Слънце, Меркурий и Юпитер и квадратура МЦ. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #54 -: Април 20, 2017, 06:22:31 pm »
В 3 дом. Образува опозиция с Венера, куинконс със Слънце, тригон ДЦ и секстил Сатурн - прекъснах отношения, които отдавна ми тежаха!!! Гордея се със себе си, че успях да се изправя пред проблема, и да го реша.
Другото по тази лунация, че преподписах договора си  с мобилния оператор и си взех нов телефон, а стария дадох  на детето.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #55 -: Април 20, 2017, 06:46:49 pm »
При мен това пълнолуние се оказа едно от най–резултатните. Днес за пръв път се чух с редакторката покрай книгата, която се ангажирах да превеждам. Щях да изпращам първа партида за проверка, една четвърт от материала. Оказа се голяма приказливка, хареса ме и ми предложи допълнителен ангажимент към друго издателство, за което работи. И тя като мен тъче на по два–три стана. Чак по телефона усетих огнен темперамент, успя и мен да ме надприказва.  :57:

До понеделник тотално съм се затрупала с работа, дори спрях да отговарям на мейли, които не са със служебен характер. Но поне за книгата не ме пресират с някой регламентирано кратък срок. Сама си определям нормативи и интензивността на натоварването. Вчера си взех опаковка имуностимуланти и вече си въобразявам, че всичко е наред. При мен е така, за един ден очаквам да мине всичко като по чудо, после захвърлям хаповете и живея в същия режим.   :ecomcity:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #56 -: Април 20, 2017, 07:12:56 pm »
Само да сте се оплакали от Юпитер ?!?  ;)

Лили, Слънце -Юпитер докосва ли нещо, от това, което имаш в Овен, или Юпитер-Уран, за да ги е активирала  лунацията . При теб  Юпитер все още е в 1- ти дом , нали ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #57 -: Април 20, 2017, 07:18:49 pm »
Транзитният ли? През 11 дом минава в тропическата карта. През знака на СЛВ. Мина в опозиция с Венера, когато се активираха тия неща, после направи опозиция с Меркурий. В Джйотиш опозицията е най–силният аспект /директен – 100% сила/. И ако не е малефик, изявата може да бъде и положителна, нищо че се води "опозиция".

Ама то не е само до юпитеровия късмет. За да се докара дотук, е имало доста пост и молитви.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #58 -: Април 20, 2017, 07:25:13 pm »
Скорпионче, при теб Сатурн близо ли спря до Венера с тригон или между нея и Юпитер ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #59 -: Април 20, 2017, 07:32:38 pm »
Транзитният ли? През 11 дом минава в тропическата карта. През знака на СЛВ. Мина в опозиция с Венера, когато се активираха тия неща, после направи опозиция с Меркурий. В Джйотиш опозицията е най–силният аспект /директен – 100% сила/. И ако не е малефик, изявата може да бъде и положителна, нищо че се води "опозиция".

Ама то не е само до юпитеровия късмет. За да се докара дотук, е имало доста пост и молитви.  ;)

Научих нещо интересно-благодаря.  :08:  Язък, моята опозиция е ретро и то със Слънце, два минуса.  :(  :)

В една реклама казват така : " щом ви е трудно, трябва и да ви е леко"- Сатурн и Юпитер вървят ръка за ръка, не може само усилия без късмет и обратното само да се разчита на късмета. Попитах най- вече защото ти повече се "доверяваш" на Сатурн, той ти е най-нависоко и сякаш при точните аспекти реагираш на същите, аз съм фен на Юпитер повече ( въпрос на карта), той е най-горе и реагирам на възможностите почти година преди точния аспект, но реално ги сбъдвам както трябва месец -два преди точния аспект.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“