Автор Тема: Пълнолуние 11 април 2017г.  (Прочетена 17959 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #60 -: Април 20, 2017, 07:35:21 pm »
Скорпионче, при теб Сатурн близо ли спря до Венера с тригон или между нея и Юпитер ?

Рени, сега погледнах - тригонът е разходящ.(Венера - 23гр. овен и Юпи - 16гр. овен)
Дано най-после успея да сменя работата.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #61 -: Април 20, 2017, 07:40:55 pm »
Скорпионче, не е разходящ, напротив ретро Сатурн ще направи тригон с Венерата ти, но Юпитер месец февруари е спрял стационарен опозиция с нея- значи финансите ти стават важни тази година,. Сатурн кой дом управлява? Меркурий втора година е ретро в земните знаци, а ти си Телец, така че или месец юни най-рано при опозицията Слънце-Сатурн или като тръгне напред Сатурн след затъмнението август , защо да не успееш в смяната на работата си, стига дотогава да си наясно защо я сменяш и какво умееш наистина ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #62 -: Април 20, 2017, 07:43:31 pm »
Имах предвид, че обяснението не винаги е астрологично. Или ако има астрологично такова, може да изглежда на пръв поглед нелогично. Но все пак това е тематичен форум – тук е прието да се говори за астрологични ефекти, а не за езотерични и от духовния свят. Според мен има смесени влияния. Това, което в крайна сметка се получи, противоречеше на първоначалната ми нагласа, след като обявиха обективно неизгодни условия. Реших да я прескоча тази нагласа, направо чух вътрешен глас да ми говори. А на пръв поглед по всичко личеше, че е нерентабилно занимание. Ако не се бях вслушала в интуицията си, вероятно щях да потвърдя негативния ефект на опозицията и да се почувствам "прецакана" по юпитериански. Има и други ефекти при мен, резултатът не закъсня – видим и осезаем. Поразчистих "терена", пренасочих енергията отвън навътре, спрях да живея с проблемите и вълненията на "приятелки", фокусирах се върху личното си пространство, вътрешен свят и цели. Рени, това е моята рецепта. Не казвам, че е валидна за всички.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #63 -: Април 20, 2017, 08:05:12 pm »
Скорпионче, не е разходящ, напротив ретро Сатурн ще направи тригон с Венерата ти, но Юпитер месец февруари е спрял стационарен опозиция с нея- значи финансите ти стават важни тази година,. Сатурн кой дом управлява? Меркурий втора година е ретро в земните знаци, а ти си Телец, така че или месец юни най-рано при опозицията Слънце-Сатурн или като тръгне напред Сатурн след затъмнението август , защо да не успееш в смяната на работата си, стига дотогава да си наясно защо я сменяш и какво умееш наистина ?  :)

 :38: Сатурн - У6.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #64 -: Април 20, 2017, 09:06:59 pm »
Лили, нека всеки да си пише сам рецептата , с която да случва себе си,  споделям същото .Тук всеки видимо и не толкова пуска по някой "илач" от същата, с който се "лекува" и това споделям.;)

Хареса ми " изчистих терена" .))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #65 -: Април 20, 2017, 09:15:24 pm »
Прескочих и гордостта, макар че всеки друг колега по същия начин би реагирал при такава оферта. Първоначално реагирах през призмата на засегнато самолюбие и професионална чест, почти бяха заглушили вътрешния глас, интуицията. Понякога най–важните решения човек взема ирационално, игнорирайки логиката и обективната преценка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #66 -: Април 20, 2017, 09:32:06 pm »
Или може би има нужда да си пренастроиш компаса, така бях навремето с безплодните опити да си намеря "перспективна" постоянна работа като наемен персонал. И все удрях на камък, просто не е било моят път в живота. Зависи и в каква посока си се ориентирала. Когато е нещо, което е в унисон с житейската ти цел и мисия, нещата постепенно се нареждат. Не казвам, че става бързо и с лекота, но по неведоми пътища, понякога и стръмни кози пътечки, стигаш до целта. На някои ни е заложена късна реализация. При мен е ранна, но с много закъснял успех, при това относителен. Короната на велик астролог също не очаквам да ми падне от небето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 11 април 2017г.
« Отговор #67 -: Април 20, 2017, 10:03:17 pm »
Стар, това  е най-работещата формула, само трябва да знаеш какво чакаш.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“