Автор Тема: Любовен хорар  (Прочетена 9762 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовен хорар
« Отговор #165 -: Април 17, 2017, 04:21:11 pm »
Ти осъждаш мен, защото аз осъждам него, а теб ще те осъди някой друг и така по веригата.
Нали им гледаме картите. По картите също правя изводи.
Нямам причина да не вярвам, че мъжът е ударил нея и детето. Това че тя променя нагласите си през няколко дни, не е причина да се съмнявам в информацията. Информацията не се е променила, променила се е гледната й точка.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовен хорар
« Отговор #166 -: Април 17, 2017, 04:30:48 pm »
Тук Лили е много права човек това сам го позволява и сам прави този избор и сам го допуска за това казах, че не съм искала друго освен да ми се разчете даден хорар а не нещо друго.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовен хорар
« Отговор #167 -: Април 17, 2017, 04:58:36 pm »
Чакайте бе, може да не сме прави
Тя работи, той пие, майка й пие, то не е яко
Сигурно чрез него иска да се спаси от кофти семейството, ама не разбира от мъже и не е нацелила-чудо голямо
Обаче тук започват глупостите-не мога без него, ще оставя детето и т.н.
Предлагам да спрем с коментарите по хорари и въпроси, докато не ни разясни ситуацията, защото не можем да сме обективни (иначе бихме имали поне минимален шанс)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовен хорар
« Отговор #168 -: Април 17, 2017, 05:10:13 pm »
Папи, какво значение има каква точно е ситуацията? Прочети постовете на Аделина и пак ми кажи - според теб това човек на когото може да се помогне ли е? Колкото по-зациклил е един дебил и колкото е по-дебилен, толкова повече помощ, подкрепа и напъни за "оправяне" събира. Това е български социален феномен, който ме потриса. Ако такова нещо се появи в какъвто и да било друг форум - само не български, ще му отговорят веднъж-два, ще му дадат някой съвет и като го видят как продължава да си цикли, ще го игнорират до край - както се прави с кварталния идиот.
На един човек функциониращ на първа сигнална система -  като машина за ако, те седнали да му говорят за проявления и възприятия....
Или целта е на гърба на горкия идиот вие да си докажете колко сте хай и как ги разбирате нещата? Да блеснете поучавайки? Извинете, че прекъснах тоз' спектакъл на великодушието.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовен хорар
« Отговор #169 -: Април 17, 2017, 05:12:25 pm »
Знаеш ли първо работя защото, ми трябват няколко месеца да излезе в майчинство, понеже на човекът просто не му дреме за нищо.
Това вече го чувам за н-ти път, тези три месеца минаха и заминаха, като през това време няколко пъти пита дали ще останеш на работа за постоянно, дали ще намериш нова работа, дали ще продължиш "вишето", което показва, че майчинството не ти е приоритет!
Цитирах по-напред два твои коментара от 2009г, за да се види нагледно, че нямаш еволюция- същите неграмотно написани коментари, същите въпроси и вълнения за поредния тъпкач... то не бяха лъвове, овни, телци и... изреди ли целия зодиак няколко пъти? И нас що трябва да ни инетерсува и да отделяме от времето си, за да ти отговаряме, на което дори не благодариш, а иронично подмяташ "не сме във фейса да се лайкваме".
Въпроси се задават когато човек е изправен пред съдбовен избор, когато има сериозен проблем, а не през 5мин за едно и също, само обектът се сменя. Няма да забравя преди няколко години, как цял форум ти съчувства за твоята неразбрана "любов" от "гадняра", който не се обажда... И докато съчувствахме, утешавахме те , изведнъж нов хорар за нов човек, с който вече сте имали интимна близост. Ей така, от едно легло в друго, няма празно. Поне ползвай контрацеоптиви, за да не ти се налага да абортираш или раждаш!

« Последна редакция: Април 17, 2017, 05:23:29 pm от akruks »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовен хорар
« Отговор #170 -: Април 17, 2017, 05:18:18 pm »
Или целта е на гърба на горкия идиот вие да си докажете колко сте хай и как ги разбирате нещата? Да блеснете поучавайки? Извинете, че прекъснах тоз' спектакъл на великодушието.

То ако е пълен идиот, обикновено не разбира, че е горкият
А че искаме да блеснем-много ясно, на хорар на Мирабела ли искаш да блесвам :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовен хорар
« Отговор #171 -: Април 17, 2017, 05:26:58 pm »
Щом на мен, която обичам да правя 52-степенни анализи на отношения, причини и казуси ми писнА, значи наистина е в повече. Сигурна съм, че във форума има и други хора с проблеми и жалкото е, че понеже не са мрънкащи и видиотени да пишат едно и също до припадък, ние ги регистрираме с по 1-2 поста между другото и ги оставяме да се оправят сами. А всъщност тези, които са разумни не се оплакват, а разбират и полагат усилие, са тези към които насочването на подобна масивна подкрепа би имало резултат.
Най-шумният печели, това е положението. За н-ти път си давам сметка, че така сме устроени. И себе си включвам в това число, защото не съм се засилила да помагам на никой, но Аделина вече не знам за кой път я коментирам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Любовен хорар
« Отговор #172 -: Април 17, 2017, 05:55:26 pm »
Това вече го чувам за н-ти път, тези три месеца минаха и заминаха, като през това време няколко пъти пита дали ще останеш на работа за постоянно, дали ще намериш нова работа, дали ще продължиш "вишето", което показва, че майчинството не ти е приоритет!
Цитирах по-напред два твои коментара от 2009г, за да се види нагледно, че нямаш еволюция- същите неграмотно написани коментари, същите въпроси и вълнения за поредния тъпкач... то не бяха лъвове, овни, телци и... изреди ли целия зодиак няколко пъти? И нас що трябва да ни инетерсува и да отделяме от времето си, за да ти отговаряме, на което дори не благодариш, а иронично подмяташ "не сме във фейса да се лайкваме".
Въпроси се задават когато човек е изправен пред съдбовен избор, когато има сериозен проблем, а не през 5мин за едно и също, само обектът се сменя. Няма да забравя преди няколко години, как цял форум ти съчувства за твоята неразбрана "любов" от "гадняра", който не се обажда... И докато съчувствахме, утешавахме те , изведнъж нов хорар за нов човек, с който вече сте имали интимна близост. Ей така, от едно легло в друго, няма празно. Поне ползвай контрацеоптиви, за да не ти се налага да абортираш или раждаш!

ама верно ли тези цитати са нейни ...... а аз се чудех, за какво си ги пуснала ..... тя Аделина нали преди 1 г се появи тук, и уж нова, не разбира от астро и т.н. ....
я да видя каква е била моята кореспонденция с нея - помня, че ѝ се хванах на въдицата .... но после ми стана ясна и прекратих дотирането :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовен хорар
« Отговор #173 -: Април 17, 2017, 06:10:37 pm »
Сагата на Аделина ми напомни за тези двамата https://www.vbox7.com/play:3ad29c76  :012: Самото предаване не съм гледал, но преди години един приятел ми показа визитката, както и пародията на визитката.