Автор Тема: Експерименти  (Прочетена 16685 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Експерименти
« Отговор #105 -: Юни 11, 2017, 01:39:41 pm »
Вълнуваше ме покупката на колата :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Експерименти
« Отговор #106 -: Юни 11, 2017, 08:33:30 pm »
"Зрителна измама". Търсен(о)ето не се среща с очакваното. Може  хазартно да  подхожда по отношение на някаква осведоменост във връзка с перспектива за тип: отношения, сътрудничество, споделяне на общи интереси или нужда от прекъсване на контакти с близки роднини,вдъхновение. В процес на търсене на някаква сигурност, дом, има някакво безпокойство около същите. Ако намеренията на натива са свързани с отдаденост по някаква кауза, група- да се бори, за със/ за същите, ако това е карта на мъж- налага се да се бори с мама, за да се освободи от това, което му е наложено като контрол или да има притеснения около същата, ако е карта на жена-възможност да съблазни  благоприятна/ изгодна възможност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Експерименти
« Отговор #107 -: Юни 11, 2017, 08:36:43 pm »
Благодаря, Рени!
Картата е на мъж, да!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Експерименти
« Отговор #108 -: Юни 12, 2017, 09:12:03 pm »
Трудно му е да повярва на онова, което вижда, защото силно се взира във фактите. Знае крайния резултат на онова, което го вълнува, но се страхува да "завърти колелото на възможностите". Навън, социални активен очаква да бъде, или поне да бъде амбициран да е  ангажиран, потърсен лично. Стар, картата е някак ориентирана в посока взаимоотношения или (нечие) отношение- ако е женска карта, е добре вълненията да отразяват: Луна Козирог- Венера Телец- Марс Рак (1-4-7 ), при мъжка карта: Сатурн Стрелец- Юпитер Везни - Слънце Близнаци (1-9-6 ).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“