Автор Тема: Слънчево затъмнение 21.08.2017  (Прочетена 31472 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #105 -: Август 16, 2017, 07:51:58 pm »
Akruks, Йелоустоун е първото което свързах с предстоящото СЗ, има интересни статии в нета в тая посока. Цикличността на тоя спящ вулкан е около 600 000години,долу горе сега се пада, но това с точност примерно 1000 години приблизително , в щатите такова СЗ е през 80-90 години, в огнен мунданен знак си е рисково, но поне не е в овен , доста повече свързван с вулканична дейност. Не виждам връзка на това СЗ с природни бедствия, повече намеква за разногласия, разпадане на съюзи, политически заради лъв и Регул. Засяга лидерите не народа което е добре, при природни бедствия се очакват проблеми за народа, лидерите имат резервни убежища, ще отърват кожата.
« Последна редакция: Август 16, 2017, 08:19:21 pm от Bin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #106 -: Август 17, 2017, 12:14:26 pm »
Слънчевото затъмнение ще даде възможност да се наблюдават Венера, Меркурий, Марс през деня- значи все пак има и положително влияние. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #107 -: Август 17, 2017, 12:27:23 pm »
В Щатите? Интересен феномен, но надали ще имаме възможност тук да го видим.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #108 -: Август 17, 2017, 12:36:20 pm »
Тук- не, но в Щатите- да. Извън туристическата активност и много изследователи ще са там. Америка последна е била "затъмнена" цялата преди близо 8 в.  Предстоят интересни новини. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #109 -: Август 17, 2017, 02:39:15 pm »
Предполагам, че ще го излъчват на живо в нета, както преди няколко години гледахме пасажът на Венера, беше много яко- няколко часа една черна точка  (Венера) се разхожда бавно в основата на слънчевия диск  :012:

Мда, NASA ще го излъчва на живо, намерих инфо, че са подготвили специален сайт за това затъмнение https://eclipse2017.nasa.gov/eclipse-maps

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #110 -: Август 17, 2017, 07:59:27 pm »
Точно на РД на брат ми. Той има Слънце в Лъв на 28,25 гр. в 6 дом.  Квадрат Марс, тригон Уран (У11).
Добре че овена е заключен в първи и марс не управлява нито един дом.


WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #111 -: Август 18, 2017, 07:24:21 am »
Марс управлява и знака скорпион, не само заключения овен, така че управлява може би 8-ми дом и съуправлява 1-ви, а щом има лъв в 6д, значи на К6 е знака лъв и  Уран освен У11 е също У12
Да, права си. Аз съм се объркала, Уран не управлява 11, а 12 дом. Върха на 11ти е в Козирог.
Много точно се проявява астрологията, тогава ще преподпише дог за работа в болницата, където работи.
А 12 ти е символ на болница и 6ти работа, и е новолуние.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #112 -: Август 18, 2017, 03:21:04 pm »
тр. Слънце и нодална ос квадрат Меркурий У5, У8 на МС в картата на Испания- бус помете пешеходци в Барселона, има загинали и пострадали, сред тях деца
СЗ на 21 август от 7д квадратира испанското Слънце У7 в 10д до МС - значи ли това, че партньори на краля ще се опитат да му навредят? Те нали правиха зимата референдум в Каталуния да се отдели като отделна държава, сега е една от 4-те испански автономии, с отделно правителство, герб, език, но рефенернудма не влезе в изпълнение, споразумяха се испанското правителство с каталунското да не се дели кралството на парчета и по този начин да са лесна плячка за завладяване. В миналото са били така разпокъсани и маврите (днешните мароканци) са ги владели 800г, не по-малко зло са видели от исляма навремето, малко преди османската империя да завладее нашите земи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #113 -: Август 19, 2017, 01:06:56 pm »
Нали има пак някакъв референдум за автономия, май на Баските, или е моя грешка - намирам в нета за Каталуня?

А иначе исляма не им е навредил щото са ги владели араби, не турци.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #114 -: Август 22, 2017, 07:21:18 am »
СЗ на МС , което е опозиция на IC,  съвпад Марс У1, У5, У6,
точно когато затъмнението приключва- земетресение на италиански остров до Неапол,
магнитуд 4.3 - има разрушения и жертви, изчезнали деца и хора

натално Слънце У10 съвпад Уран У4 и СЛВ в 8д.

СД Уран на МС опозиция на IC

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #115 -: Август 28, 2017, 12:50:39 am »
Всяко затъмнение вади на повърхността, всичко онова, което назад във времето е притихнало, било  скрито, сякаш всеки път отваряме кутията на Пандора в засегнатите домове и точки. Затова същите носят в себе си наложителната промяна. Това още веднъж посочва, че астрологията е наблюдение и (из)следване на цикличността.

Четох днес в книгата на Ръшман за СЗ в 12д, че може да изплуват на повърхността неприятни тайни или да ви се разкриват разни неща- е, разкриха се на 24 август, макар СЗ да не аспектира нищо в натала ми.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #116 -: Септември 09, 2017, 08:06:04 am »
при мен също е в 12 дом в опозиция на Сатурн

на 1.09-тр.Марс,в орбис през точката на затъмнението,инцидент на рибата,мъж ми,с риболовни ботуши стъпи в дупка ,обрасла с трева,между два огромни камъни край реката и падна лошо на дясната ръка и се удари на един камък,прехапвайки долна устна,слава богу,тече много кръв ,но пораженията са поносими-няма избити зъби и ръката не е счупена,силно изкълчена,ще бъде обездвижена докато се оправи,и тайна изплува наяве на ренгеновата снимка,оказа се,че е била чупена тази ръка и е зараснала,без той да знае,преди години редовно ритаха футбол в неделя,в старата махала и травмата е от там вероятно,на позиция-вратар често се случва
на 4.09 -тр.Марс,У8/анаретен градус/ при мен в точна опозе на Сатурн в 6-падна пломба на кътник,зъболекарката ми го пломбира с  фотополимерка,след два дни
та се проявиха здравословните проблеми,заложени в СЗ,,като сорос ,както и тр.съвпад на Марс/ретро Мерк през СЗ и активирана ос 12-6, все пак 12 дом /болници/при мен е 6 от 7/съпруга/ и Сатурн в 6-зъб,кътник,а при него тр.Марс  У6 съвпад Плутон  У1,тригон към К6 и секстил У8 Меркурий на К12 -травмата не е животозастрашаваща

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #117 -: Септември 09, 2017, 06:42:39 pm »
та се проявиха здравословните проблеми,заложени в СЗ,,като сорос ,както и тр.съвпад на Марс/ретро Мерк през СЗ и активирана ос 12-6, все пак 12 дом /болници/при мен е 6 от 7/съпруга/ и Сатурн в 6-зъб,кътник,а при него тр.Марс  У6 съвпад Плутон  У1,тригон към К6 и секстил У8 Меркурий на К12 -травмата не е животозастрашаваща
искаш да кажеш, че понеже е от серията сорос и затова имаш здравословни проблеми? Според мен е заради негативния аспект със Сатурн У6
Моите проблеми и разкриване на тайни не са свързани със здравето, а с наследства.
А мъжът ти с Плутон в Лъв ли е? Тогава СЗ му е било върху Плутон У1, пропаднал в блатиста местност, когато тр Марс е минал над градуса на СЗ

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #118 -: Септември 10, 2017, 08:47:47 am »
искаш да кажеш, че понеже е от серията сорос и затова имаш здравословни проблеми? Според мен е заради негативния аспект със Сатурн У6
Моите проблеми и разкриване на тайни не са свързани със здравето, а с наследства.
А мъжът ти с Плутон в Лъв ли е? Тогава СЗ му е било върху Плутон У1, пропаднал в блатиста местност, когато тр Марс е минал над градуса на СЗ

искам да кажа,че се натрупват факторите да се случи,когато мунданно и личното активиране е факт и са носители на тематичност,сходна по влияние
то е поредица от нелепи случки,вчера си забих кукичката в показалеца,духаше силен вятър и да не падне въдицата...
и който знае какво е контра на куката, се сеща как съм си я вадила сама и колко боли,колкото повече дърпаш да я вадиш,толкова повече се законтря
сатурн е У5 в 6 дом натално
не е блатиста,след като реката се е отръпнала в есенно маловодие,камъните,който са били под вода сега са скрити от избуяла зелена тревичка,
стъпваш и не знаеш камък или дупка е под нея
да с Плутон в Лъв и Марс е У6,при него

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #119 -: Септември 10, 2017, 09:51:40 pm »
При сина ми СЗ беше в съвпад с ЮЛВ - вдигна висока температура тогава...