Автор Тема: Слънчево затъмнение 21.08.2017  (Прочетена 31499 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #90 -: Август 08, 2017, 10:03:28 am »
Третата тема на първа страница http://astra.la/forum/index.php?topic=92.0
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #91 -: Август 08, 2017, 01:47:51 pm »
:-\

Люба, ако искаш да разбереш какво иска да укрие/скрие един човек, най-лесния начин е да поровиш в кошчето му за отпадъци. Ако търсиш не целенасочено "изхвърлена" полезна информация- пак ровиш  в кошчето за отпадъци. Последната ти надежда да откриеш търсеното в продължение на дни, седмици, месеци, понякога и година - пак се намира в кошчето за отпадъци. И когато имаш вече всичко от изброеното, след пълнолуние постепенно пак  започваш да изхвърляш всичко онова, което вече ти е ясно, но съзнателно, ккато и онова/онези,  за които разбираш, че наистина вече са придобили формата на боклук. Пълнолуние в 12-ти изяснява доста неразбории, илюзии, вади скрити "съкровища/артефакти", емоционални бури, психични земетръси. Позволява на човек да разграничи какво вече му се е случило и как предстои да се отдели от същото- било взаимоотношения, идея, проект, ангажимент.
При други индикации в периода, ЛЗ в 12-ти дом, сходно на тр. Нептун/Луна е тенденция за начало на менопаузата в женска карта( при нужната възраст)  или се препоръчва в такъв период да се правят профилактични прегледи.
Бонусът на пълнолуние/ЛЗ в 12-ти дом е, че човек открива в "кошчето"скрити пориви,които е игнорирал; скрити емоции и чувства на съпричастност, състрадание, безкритично отношение, които при карта откликваща на Нептун/12-ти дом , осъществява същите . Хубаво е пълнолунието да активира точно там и или точно онова, което  човек отрича към момента, което иска да потене в забрава, сега да
 му
позволи да си съществува, вместо да хаби енергия, време, за да продължава да го контролира- морето може ли да бъде спряно да намокри брега ?!? Може да свърже човек с институции, отразяващи аналогиите по 12-ти дом и да извършва полезна дейност; да реши, че е крайно време да бъде от-до медицински консултиран/ изследван; да се подложи на терапия, която да го разпусне; даже и да се остави да бъде излъган/ подмамен, не добре облсужем в тези сфери. И  да иска да има повече време за себе си, да се усамоти, но с хора с общи интереси( ЛЗ във Водолей). Да плува срещу брега, само и само да го забележат, че е уникален вътре дълбоко в себе си. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #92 -: Август 09, 2017, 03:41:19 am »
Много ти благодаря, Рени. Ще се постарая да поразсъждавам, ако изобщо ми се отдава. Или по-вероятно ще го почувствам. Добре написано от теб, поздрави!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #93 -: Август 09, 2017, 01:08:50 pm »
Люба и аз благодаря, предполагам ще  споделиш, в рамките на 2 месеца какво си осъществила по това пълнолуние с ЛЗ.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #94 -: Август 09, 2017, 02:35:38 pm »
Третата тема на първа страница http://astra.la/forum/index.php?topic=92.0

Благодаря! :58:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #95 -: Август 10, 2017, 09:20:43 pm »
Слънчево затъмнение в 4 дом, квадрат слънце в 6 дом У6- как бихте го тълкували?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #96 -: Август 10, 2017, 09:58:26 pm »
Пада ми се в трети дом, без особени аспекти, ден за пътуване ще ми е , прибиране от почивка.

Верно много път ми се отвори покрай тази дата.
По- същественото е, че разбрах много важна информация за близки хора, направо като леден душ ми подейства, никога не бих предположила такива съвпадения.
Изобщо третодомно здраво ме раздруса..
« Последна редакция: Август 29, 2017, 08:17:12 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #97 -: Август 11, 2017, 07:25:14 am »
как така квадрат, нали имаш Слънце в стрелец?
Да, моето Слънце е в стрелец, СЗ при мен е в 10 дом с точен тригон с нептун У5 , та погледнах на детето картата , при нея е в 4 дом квадрат слънце У6 и се притесних, затова попитах- как го тълкуваш ти Акрукс?

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #98 -: Август 11, 2017, 04:53:48 pm »
Слънцето управлява бащата, други важни мъже в живота на човек, творческата и жизнената енергия. Само не разбирам как ги гледаш тия знаци, за да е Слънцето У6 при нея, значи има на К6 знака Лъв, а казваш, че СЗ, което е 28гр Лъв е в неин 4д.? Лъв при нея обхваща 4-ти, 5-ти и 6-ти дом ли?

СЗ в тригон с Нептун У5 може да е морско развлечение, а може просто да се филмираш по отношение на детето, както и правиш предварително за загрявка, че то още не е настъпило, има 10 дни до затъмнението- да му мислят американците, че при тях е видимо, а корейците ги заплашват с ядрени ракети  :-X
СЗ при нея е в неин 4 дом, К4 е в лъв , което прави квадрат с нат. и слънце в скорпион в 6 дом

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #99 -: Август 11, 2017, 05:38:38 pm »
СЗ при нея е в неин 4 дом, К4 е в лъв , което прави квадрат с нат. и слънце в скорпион в 6 дом
ами беше написала в предния коментар, че Слънцето е У6, в случая е У4 - неин баща, дядо, може при някой от тях да има проявление, да засегне мъж от фамилията

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #100 -: Август 16, 2017, 10:52:42 am »
Сюзън Милър, една от популярните астролози твърди, че това затъмнение ще донесе абдикация на владетел тъй като е в лъв. Отбелязвам го за да проследим дали е вярно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #101 -: Август 16, 2017, 12:02:08 pm »
Сюзън Милър, една от популярните астролози твърди, че това затъмнение ще донесе абдикация на владетел тъй като е в лъв. Отбелязвам го за да проследим дали е вярно.

Нали се говори, че Елизабет ще сдава престола на Чарлз и ще го прави регент.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #102 -: Август 16, 2017, 12:06:34 pm »
Всъщност се говори, че Елизабет е починала още преди месеци, но все още крият смъртта ѝ и показвайки от време на време нейна двойничка.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #103 -: Август 16, 2017, 12:21:51 pm »
Именно. А напоследък и все тръбят как кралицата обичала да си пийва, явно за да оправдаят брътвежите на двойничката :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 21.08.2017
« Отговор #104 -: Август 16, 2017, 05:07:50 pm »
Сюзън Милър, една от популярните астролози твърди, че това затъмнение ще донесе абдикация на владетел тъй като е в лъв. Отбелязвам го за да проследим дали е вярно.
Това твърдение от древността, когато се е считало, че пълно СЗ в Лъв е падане на царска глава/корона.
Затъмнението е видимо в Северна Америка, така че каквото ще пада, ще е там.
Хм, минава над Йелоустоун , дали няма да го активира  :-X