Автор Тема: Пълнолуние 9 юли 2017г.  (Прочетена 8457 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #15 -: Юли 10, 2017, 02:42:46 pm »
При мен нищо специално, преумора от натоварване. Снощи дълго се въртях в леглото, едва заспах. Обикновено пълнолунията не ми си отразяват чак толкова превъзбуждащо на психиката.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #16 -: Юли 10, 2017, 08:12:22 pm »
Ох, много тегаво на психологическо ниво. В 3д.
А нямам точни аспекти, само натална опозиция Луна-Плутон и небесният аспект веднага се усети.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #17 -: Юли 10, 2017, 10:51:26 pm »
Резистентна съм към лунации ,няма апокалипсиси -за лунациите или добро или нищо-хапнах ,пийнах, какви са тия анарети ,аспекти и щуротии. Излекувах се от лунации, изчистете замръсените си с апокалиптична, долнопробна литература мозъци  :012: Ние не сме държави, стига се сугестирайте и пишете по наложен бг астрокалъп-нелепо е вече ,не видяхте ли за толкова години, че нищо не предизвиква в живота ви лунацията. Да ,винаги може да нагласите събитията по всяка лунация ,поради липсата на категорични аксиоми в астрологията, но ако нещо някога се е случило, то е било микс от низ аспекти .От 5 години съм фрийлунации, освен ,когато ползвам природните цикли на приливите и отливите за водите в човешкото тяло .  :012:

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #18 -: Юли 13, 2017, 10:42:02 am »
Пълнолудието беше при мен в 4-ти дом, в опозе светилата, но не съм отбелязала някаква събитийност. Нито преди 9-ти, нито през тази седмица. Доста спокойно дори премина и то покрай РД.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #19 -: Юли 14, 2017, 09:25:03 am »
Очаквах професионални събития по тази карта, а получих среща-възстановяване на едно ценно и близко приятелство, което беше прекъснато от години по стечение на обстоятелствата, няма конфликт.

Нещо ново в последните дни?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #20 -: Юли 14, 2017, 10:46:29 am »
Нещо ново в последните дни?
Не и в професионален план. Сума приятели ме налазиха, с които бяхме позагубили контакт. Също и битовизми - ремонти и разправии... Обаче сега друго се замислих: Луната попада върху Слънце, което е У6 и е в квадрат с Юпитер У9. Този ремонт ми влезе натрапчиво в ежедневието, 6 дом, а хората, имащи отношение към собствеността, са в чужбина, 9 дом. Започнахме дискусия и по правната страна на нещата, което е отново по 9 дом. Може би така трябва да тълкувам събитията? 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #21 -: Юли 14, 2017, 11:01:38 am »
Да, но и зависи дали картата ти работи по сигнификатори. Ако тези появили се стари приятели са мъже, също може да е резултат. Не пречи да са и двете, един сериозен ремонт може да си е фул дей занимание-време и пари. Просто като прочетох поста ти, ми се стори доста слабо проявление

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Пълнолуние 9 юли 2017г.
« Отговор #22 -: Юли 14, 2017, 11:25:02 am »
Приятелите са и от двата пола, 50:50. На самия 9ти - среща с приятелка, с нея си споделяме съкровени неща, независимо колко време не сме се виждали. Нуждата от ремонт излезе вчера, прехвърчаха искри кой какви отговорности има, но вече се разбрахме... надявам се. И още нещо значимо се сещам, на 10ти имах медицинска консултация по едни изследвания, всичко е наред, но доста силно се развълнувах, чак стреснах доктора. ;D