Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65897 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #210 -: Февруари 25, 2014, 09:07:38 am »
Хм,ще прочета тогава тая ,,Матрица,, ,че като не знам добре за какво иде реч нямам шанс в спора, в спора се ражда истината,не че държа да е моята :29:

Аз също не държа да ти вменя моята истина. Просто споделям опит и се опитвам да звуча разбираемо  :012:. Понякога обичам да се впускам в обяснения, а понякога ме мързи дори и да пиша...

Матрицата V я имаше в спиралата преди. Щях да я потърся и да ти дам линк, но нещо изобщо не иска да ми зареди сайта им. Освен нея ако имаш желание можеш да прочетеш и тези двете книги: http://shop.parallelreality-bg.com/?17,%D0%94%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D1%85%D0%BE%D0%B4-%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%9E%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%B8-%D0%A1%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%83%D1%81

Ако не се лъжа "Документите Тера" изтече и тя преди години в спиралата, освен ако не са я махнали вече, но другата можеш само да си я купиш. Лично аз предпочитам хартиените носители - друго си е то да ти замирише на книга  :D.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #211 -: Февруари 25, 2014, 09:21:34 am »
Вещичке ,Мерси за инфото и аз предпочитам хартия,осбено за книги които са за препрочитане,но...както дойде,каквото тчрся намирам аз . :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #212 -: Февруари 25, 2014, 09:34:03 am »
Вещичка, мерси
Сега...на тоя висш аз хороскопът му работи ли, или той е извън всякакви карми, граници и правила?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #213 -: Февруари 25, 2014, 09:49:29 am »
Папи, хороскопът като такъв важи само за 3Д и за Земята. ВА е много над тези неща. Него други неща го вълнуват. Ние сме само частици от ВА, въплътени тук на Земята.  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #214 -: Февруари 25, 2014, 09:50:18 am »
ВА не може да има хороскоп, само някоя инкарнация.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #215 -: Февруари 25, 2014, 02:27:26 pm »
Вещичка, мерси
Сега...на тоя висш аз хороскопът му работи ли, или той е извън всякакви карми, граници и правила?

Papy,докъдето си позволиш да "говориш " с Хирон-Уран-Нептун-Плутон ,минавайки по моста ,ще те отведат-прозрението-въображението-истината .В превод :
-на "американски" ,звучи като 3D,4D ...въобще като "n-брой " D-та
-на  "модерно " звучи като "високо-висшо-духовно-(сан)скрито-паралелно-биполярно ниво"
.........................................................
.............................................................
-на човешки звучи като избор "Ум царува,ум робува ,ум патки пасе ". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

astroIntuitiven

  • Гост
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #216 -: Март 21, 2014, 07:15:49 pm »
Моята Луна е два градуса след тази на картата "Слаба Луна", че дори също е аспектирана от Марс..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #217 -: Април 08, 2014, 12:38:58 pm »
Ето нещо по темата ,което ме заинтригува ,в посоченият от Thunder материал -цитирам:

"Когато човек се роди на една дата, а родителите му го запишат на друга, това не е случайно; то представлява важна корекция на съдбата, внушена от душата. Подобна „двойна програма“ е сериозно изпитание и предизвикателство за човека."

Какво казва ведическата астрология по казуса  ....както и нумерологията ,разбира се ?!?  В какво всъщност се състои тази корекции и защо ,ако имате такива карти ,лични наблюдения... ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #218 -: Април 08, 2014, 01:10:48 pm »

И такава, която с нищо не може да се преодолее.


И при третия вид, каквото и да  правиш няма оправия... Трябва да се случи.  Не помгат ни камъни, ни мантри, ни заклинания, ни аскези..Такава карма според мене се среща изключително рядко и тя  наистина засяга повече хора. Това е точно родовата карма. Уж удря теб на пръв поглед, пък се оказва, че  родителите ти са много по наказани от случващото се...Мога да дам такива примери, но предполагам, че и вие ако се огледате наоколо има какво да  видите...


Астрологично третия вид карма как можем да разпознаем? Или може би се сравняват хороскопите на семейството и се търси нещо, което да ги свързва, повтаряща се конфигурация или доминанта?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #219 -: Април 08, 2014, 01:17:38 pm »
Гаури, така е, принципно, както казваш. Но в този случай говорим за нещо "повикано" - направо като изкован енергиен затвор за дъщерята от собствената й майка, а не нещо, с което детето се е родило. Детето се е родило с друго, което е било потиснато. За семейната карма и аз мисля, че винаги удря, друг е въпроса, че и тя, като всички останали, е енергия и дали по трудния, дали по лесния начин, може да се намери път, по който тя да се изяви конструктивно. Всичко е едновременно проклятие и благословия според мен. Трудността на семейната карма идва от там, че за всеки от нас, за някои повече, за други по-малко, семейството е изключително важна единица - най-малкото, защото сме получили възпитанието си в него, има много емоции в детството, които не осъзнаваме, че са останали - позитивни, негативни, но те диктуват програмите ни в подсъзнанието. И понеже е слабо място и можем да сме много наранени, сме по-склонни да повторим модела, емоционално и подсъзнатлено провокирани, вместо да се опитаме да поразсъждаваме и да видим дали с тази даденост не можем да направим нещо по-добро.

Happy58

  • Гост
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #220 -: Април 08, 2014, 01:55:41 pm »
Ами когато опитваш разни методи за смегчаване, а нищо не действа... Или по точно, когато на  някой не му е дадено да стигне до методите за  смегчаване на  кармата.Съзнанието му е толкова  забулено в майата, че за него дори идеята да потърси някакава помощ, извън традиционните методи на материалната култура му изглежда абсурдна и неприемлива. Сеща се и приема да опита  едва, когато вече е неумолимо късно и кармичните събития са се развили дотам, че няма връщане назад..
А съпоставката на  картите  в семейството или рода или в определена група, в която хората са свързани помежду си , наистина може да даде  добър резултат. Хубаво е и да знаеш какво търсиш, разбира се... Но не винаги е нужно. Аз например откривам вече в картите на много хора, които дори нямат родова връзка помежду си, че някъде между 2027-2028 г настъпва кардинална промяна в живота им...Споделям го като общо наблюдение, без сега да съм в съсътояние да  давам конктерни примери. Но очевидно в този период от време нещо значимо ще се случи на земята...

а има ли нещо в мунданната астрология, която да подсказва тази вероятност за 2027-2028? Или не си гледала още?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #221 -: Април 08, 2014, 02:19:20 pm »
Гръмотевичке, така е... Права си. И аз съм против плановите секцио операции, но второто си дете го родих точно  с такава измислена секцио планова операция. Много ме беше  страх да не родя като първия път. Едва не умрях и после една година ходех нефелна...Мисля даже, че леко мръднах, но тва е отделна тема... Детето ми се роди десет дни по-рано от предполагаемата от природата и лекарите дата... Но, той има в картата си същата Луна в рак, като мене и същия Юпитер в рак, като мене... Прилича на мене физически и по характер, и  за сега и  по съдба... Което не знам дали аз съм му го избрала... По някакъв начин да... Но от друга страна не... Тогава хал хабер си нямах от натални карти и накшатри...Изборът на дата за секцио също е случайно и по някакъв начин свързано със съдбта на човека действие...
Друго е, когато си роден на една дата, но се записваш с друга по една или друга причина... Тогава  вече има наистина промяна на съдбата, която ти е дадена по рождение...
Напоследък някой ми подхвърли, че Лили Иванова била с такава променена дата и Тодор Живков също... Някои хора си променят напр. годината на раждане, за да се подмладят... Пълно е с такива. От суета...Автоматично се променя и съдбата...
За президента на Белорусия разказваше веднъж Индубала, че също си е променил датата на раждане - с един ден, за да може неговия хороскоп да  съвпадне перфектно с хороскопа на Белорусия и така да си  осигури управление за вечни рермена. Нещо, което за сега  е постигнал, не може да му се отрече...

Цитат
Друго е, когато си роден на една дата, но се записваш с друга по една или друга причина... Тогава  вече има наистина промяна на съдбата, която ти е дадена по рождение...

Gauri,как става тази "промяна на съдбата" ,това ме заинтригува и ако имаш лични наблюдения да споделиш ?!?
Може да има различни причини /обстоятелства,майката да запиши детето си на друга дата ,тогава не трябва ли да се разглежда и нейната карта ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #222 -: Април 08, 2014, 03:38:43 pm »
Добре де, ако "на хартия" (по документи) си промениш датата на раждане, нима спира да действа рожденият хороскоп - този, с който идваш на този свят в момента на раждане? Според мен при смяна на дата и/или име се променя и номерологичната вибрация, но астрологичният момент си остава непроменен - него не можеш да го заместиш с друг, дори ако фалшифицираш данните с една или друга цел. Както се казва, в раждането и смъртта е истината, нея не можеш да я заличиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #223 -: Април 08, 2014, 03:43:47 pm »
майка ми е записана така - родена е в малък град и е трябвало да се пътува до големия, за да се запише раждането. което в онези времена не е било лесно като сега.не съм се замисляла коя карта да гледам, винаги рд си празнува на реалната дата. но вярно, че сигурно и другата оказва влияние  ::) разликата е 3 дни
като се замисля - съгласна съм с Лила.
същото е и за изоставените деца, чийто ден на раждане е неизвестен. нали не се взима денят с който са записани, а се прави ректификация...




 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #224 -: Април 08, 2014, 03:53:17 pm »
Добре де, ако "на хартия" (по документи) си промениш датата на раждане, нима спира да действа рожденият хороскоп - този, с който идваш на този свят в момента на раждане? Според мен при смяна на дата и/или име се променя и номерологичната вибрация, но астрологичният момент си остава непроменен - него не можеш да го заместиш с друг, дори ако фалшифицираш данните с една или друга цел. Както се казва, в раждането и смъртта е истината, нея не можеш да я заличиш.

И аз това питам ,как се случва тази "корекция на съдбата " ,тогава ,особено във ведическата астрология ,която изцяло е подвластна на предопределението ?!?   ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“