Автор Тема: Корекция на съдбата  (Прочетена 65876 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #90 -: Юни 14, 2013, 02:10:19 pm »
Струва ми се, че аз имам нужда да си подсиля малефиците- воля, планиране, действеност.
Че накъде повече?
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #91 -: Юни 14, 2013, 06:14:42 pm »
И на мен черни камъни много ми харесват, но заради сатурн не ги нося
Черните перли и те ли са по сатурн?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #92 -: Юни 14, 2013, 07:00:41 pm »
Струва ми се, че аз имам нужда да си подсиля малефиците- воля, планиране, действеност.
Че накъде повече?

 :o Защо? Точно това ми липсва в момента. Пуснала съм се по течението от няколко години.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #93 -: Юни 21, 2013, 12:06:24 pm »
Ако се върнем пак на темата за камъни и амулети, напоследък изпитвам силно желание да се сдобия с някой слънчев камък. В края на август сменям антардаша - минавам от Венера в Слънце. Да не би това несъзнателно желание да е свързано с тази промяна?

И, конкретно, никога не съм харесвала кехлибара, на напоследък все по-често си мисля за този камък... А днес, минавайки през магазин за стилна бижутерия, си харесах една висулка от зелен кехлибар, прилича на трилистна детелина и ще се съчетава доста удачно с останалите ми зелени бижута. Само се притеснявам да не е синтетика, че има доста мехурчета вътре, а цената му е сериозна.

Ето какво намерих за кехлибара.

Пише, че има и със зелен цвят и че истинският обикновено има включвания. Възможно е да има и мехурчета, но зависи с каква форма са - по това се определя дали е минавал през термична обработка или е натурален.

И още някои интересни факти:

Цитат
Самото докосване до кехлибара пречиствало тялото. Има поверие, че изделие от натурален кехлибар, носено на гола шия помага за възстановяване на ендокринната система и в частност помага при проблеми с щитовидната жлеза.

През последните 2-3 месеца имам притеснения за възможен проблем с щитовидната жлеза, вследствие на изживения стрес. При всяка негативна мисъл нещо сякаш почва да ме души и усещам брадичката си подута. Не знам дали са самовнушения или наистина тялото се опитва да ми каже нещо, докато все още не е късно... През последните няколко месеца рязко качих килограми, не е типично зимно напълняване и нито с ограничен хранителен режим, нито с коремни преси не мога да сваля мастните натрупвания - при това на места, където по принцип рядко трупам. Може и егн-то да си казва думата... Надявам се да не е нещо хормонално, че някои вече ми вкарват разни паранои.



« Последна редакция: Юни 21, 2013, 12:18:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #94 -: Юни 21, 2013, 02:28:05 pm »
Lilla, намерих информация за аква кварца-изглежда подходящ за твоя случай, аз лично не съм го носила
Виж това

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #95 -: Юни 21, 2013, 03:16:53 pm »
Изглежда много добре, това е един от любимите ми цветове - искрящо синьозелено.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #96 -: Юни 21, 2013, 03:20:44 pm »
А аз какво да правя с черните перли-изкуствени са, от тези, които ги има във всеки магазин, едва ли може да се очаква някакво особено влияние?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #97 -: Юни 21, 2013, 03:33:38 pm »
Ако са синтетични, не очаквай да има енергиен ефект, само естетически.

И мен ме притеснява кехлибарената висулка, днес цял ден я мисля и накрая май ще си я купя импулсивно. Уж не е от магазин, където се продават ментета, но знае ли човек... Ако беше някоя евтения, въобще нямаше толкова да го мисля.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #98 -: Юни 21, 2013, 03:53:00 pm »
Ако са синтетични, не очаквай да има енергиен ефект, само естетически.

И мен ме притеснява кехлибарената висулка, днес цял ден я мисля и накрая май ще си я купя импулсивно. Уж не е от магазин, където се продават ментета, но знае ли човек... Ако беше някоя евтения, въобще нямаше толкова да го мисля.

щом така те е грабнала може би наистина трябва да я купиш
тялото може да знае по-добре кое му харесва и е добре за него

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #99 -: Юни 21, 2013, 05:23:45 pm »
щом така те е грабнала може би наистина трябва да я купиш

Миналата седмица и един парфюм така ме грабна, добре че преброих не до 10, а до 100.  :D
Често имам навика да правя спонтанни и импулсивни покупки, така се сдобивам с много излишни неща и вещи, които първоначално не съм планирала да купувам.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #100 -: Юни 21, 2013, 05:43:48 pm »
Миналата седмица и един парфюм така ме грабна, добре че преброих не до 10, а до 100.  :D
Често имам навика да правя спонтанни и импулсивни покупки, така се сдобивам с много излишни неща и вещи, които първоначално не съм планирала да купувам.  :)

Аз съм точно обратното - не обичам да купувам спонтанно, за да не се окаже утре, че вече не ми харесва и да се затрупам с нещо излишно, сън не ме хваща, докато не намеря на кой да го подаря (говоря за новичко)
а ако е вече използвано - клошари и цигани много се радват

затова ако се чудя - тръгвам си и чакам да видя дали ще се сетя пак за това нещо до ден/два

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #101 -: Юни 21, 2013, 08:19:37 pm »
затова ако се чудя - тръгвам си и чакам да видя дали ще се сетя пак за това нещо до ден/два

Добра стратегия  :D - ще направя и аз така с кехлибарената висулка, а и днес след работа си промених маршрута и в резултат на това спонтанно се сдобих с черно дантелено боди - Гаури да не каже после, че не си уважавам достатъчно Венерата.  ;D Всичко правя за тая мръсница, пък тя стои и се прави на спящата красавица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #102 -: Юни 21, 2013, 09:02:05 pm »
А-точно вчера се чудех защо твоята пр венера в/у слънцето не е донесла каквото се полага, а то - щото чак сега си купила черно боди :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #103 -: Юни 21, 2013, 09:06:44 pm »
А-точно вчера се чудех защо твоята пр венера в/у слънцето не е донесла каквото се полага, а то - щото чак сега си купила черно боди :)

Papy,заинтригуваме становището "...не е донесла (Венера ) каквото се полага " .А какво се полага по Венера ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Корекция на съдбата
« Отговор #104 -: Юни 21, 2013, 09:16:09 pm »
То се отнасяше за Lilla, понеже напоследък някак отвътре ми идва да не се съгласявам със стандартните тълкувания, забелязвам изключенията
Та се очакваше венера-любов, пари, хармония, контакти, а специално при нея-повече късмет и нови партньорства
Някои частично може да се каже, че са се сбъднали, ама малко ми се струва?